Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:16

Miru já to pořeším, odstříkám ji event. přes trychtýřek, o to nejde. Ale v mnoha směrech mě to omezuje... aspoň trochu vstřícnosti bych čekala. Když někdo nemá kousek nadhledu a velkorysosti, ať nekšeftuje s parfémy.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:19

Mirka 

...to jo.!.

Já se při obchodování na arome setkala snad jen dvakrát(za celé ty roky) s nějakým problémem. Jednou to bylo, myslím, špatně odhadnuté množství vůně od prodávající(troufám si tvrdit, že to odhadnu na ml...) - ale byla chápavá, vstřícná, profi, domluvily jsme se, a pak to bylo ještě něco s někým(už nevím) a také to dopadlo po dohodě dobře.

Tohle je teda "úroveň"... A chápu, že pro člověka rozčarování...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:25

Miru Taky mám jen pár špatných zkušeností. Kdysi jsem koupila fejk, to jsme si vrátily, co jsme si, možná to množství jsem taky s někým řešila. Skoro vždy je to v pohodě a spíš radost. Přemýšlím, co přibalit, koukám na poličku, jaké vzorky by se mohly líbit. Je to přece koníček pro radost a ne výprodej ve sběrných surovinách.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:28

Mirka 

...přesně tak...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:48

Mirka Je to prostě zkušenost, že i lidé, kteří milují parfémy, mohou být takhle vyčůraní - vše naznačuje, že prodávající si byla vady vědoma. Už neztrácej čas a energii - napiš jí, co si o ní myslíš - velmi slušně, ale bez servítků. A v hodnocení popiš situaci.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:19

Hanka H Dopisovat si s ní už nebudu, včerejší poslední bylo - tak to se nedohodneme. Hodnocení jsem napsala, zazelena utržená nejsem.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:26

Mirka 

...tak já už ji vyšpionila, tu "milou" dámu. Nesmazala si totiž ještě inzerát...

Myslím, že bude reputaci dost blbě napravovat. Ale její boj...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:29

Mirka 

...shodou okolností jsem koukala na její inzerát s Allure Homme Blanche Edition - vím, že se mi kdysi hodně líbila. Všude se cenově pohybuje kolem cca 2600 a ona jí má levnější. No, tak vím, že riskovat nebudu...

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:32

Mirka 

Bohužel se na A. objevila spousta prodejkyň (v hodnocení pouze prodeje, v katalogu výhradně nové či lehce použité parfémy či testery). Část z nich byly vypoklonkována z Vinted (zákaz komerčního prodeje, prodeje testerů či použitých parfémů)

A těm jde jen o jediné - prodat. A proto je negativ s dobře popsaným důvodem za stávající situace jediné (i když pro tebe nic neřešící) řešení.

Souhlasím s ostatními - přelít.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:37

jerry Pamatuješ před pár lety tu kauzu s členkou, které se prý tak zalíbily některé vůně, že jich nakoupila od každé několik kusů? Jednalo se především o Toma Forda  - pak jimi zahltila inzerci za naprosto bezkonkurenční ceny. Bohužel dost lidí na její hru přistoupilo a nakupovali. Musela to tehdy být nějaká čórka - sklad, kamion, nevím.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:41

Hanka H Tvrdila, že pracuje ve Fordově fabrice či skladu a dostávají flakony za hubičku či zdarma dokonce

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:52

Miru Na ten inzerát jsem reagovala, ale už jsem byla "v pořadí". Nabídla mi jiný flakon. Nepodsouvám jiným žádné "pozadí", pokud to jde. Shodou okolností jsem minulý týden  prodala taky flakon od Byreda a doma mám druhý, velký. A protože byl zájem, tak jsem taky na chvilku přemýšlela, jestli ten druhý potřebuju.

A hodnocení dobré?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:54

Korsičanka jj, taky pamatuju. Pak chvilku běhaly po A flakony TF, u kterých jsem nebyla přesvědčená o pravosti, ale taky ne o tom, že je to fejk. Dodnes mám někde poznámku, od koho TF nekupovat.

jerry jak říkám, nechodím tam, jen občas kouknu do inzerce. Njn, ale pak už vůbec nechápu, že si nechá dát negativ, když tak touží po prodeji. Asi založí nový nick.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:56

Mirka 

...hodnocení profi

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:59

Miru ó, díky!

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 11:06

Hanka H Korsičanka 

Jistěže pamatuju....byla to čórka z jisté firmy, kde (mj. i) Forda balí. Protože tahle firma je jediná v ČR (a protože ve vedení firmy dělá kamarádka), tak ona vytipovala možný zdroj a jedna z kupujících poskytla nacionálie z účtu (prodejkyně prefíkaně odesílala z cizí adresy, ale peníze si nechávala posílat na svůj účet).

A bylo po byznysu...a samozřejmě i po zaměstnání (byla to kontrolorka kvality s docela dobrým příjmem).

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 11:12

jerry Jak ty boží mlýny melou...a někdy i rychle, že?

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 12:01

Korsičanka 

Někdy jim to sice dlouho trvá, ale melou

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 12:36

...lahodná, decentní, vláčně prachová

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 13:44

Miru Hezky si ji užij! Ale "vláčně prachová" mě pobavilo. Včera jsem si dala vzorek na ruku pod dojmem toho, že jsi o vůni psala, a celou dobu jsem si říkala, že je to jako výprask luxusními koženými důtkami nasáklými kvalitním koňakem .