Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 13:47

Fleur 

...děkuju

Jo, mám ji vláčně prachovou a pod tou hustou tekutinou je ta změklá černá lesklá kůže, absolutně zkrotlá, protože nacuclá decentně tím chlastem. Na své recenzi bych vlastně neměnila nic.

Jen, že vůně, asi po té době, vnímám jako intimní. Ale drží...

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 14:18
Reakce na Fleur:

 výprask luxusními koženými důtkami nasáklými kvalitním koňakem .

Životní zkušenost?

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 16:07

jerry Naštěstí nikoliv .

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 17:30

jerry Tak jsem se dověděla konec příběhu po tolika letech - díky!

Mmch, ta "moje" prodávající má v hodnocení i nákupy, nejen prodeje a někdo ji/ho v hodnocení oslovuje jako Davida. Se mnou ale komunikovala v ženském rodě a pokud se nepletu, i v Zásilkovně bylo uvedeno ženské jméno . To už je jen taková perlička.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 17:31

Fleur Jsem se podívala pořádně znovu, zda píšeš "naštěstí" nebo "bohužel".

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 17:33

Miru Všimla jsem si, že Tvoje poslední nákupy skončily v inzerci. Vždycky si říkám, chjo, zas ji to neuspokojilo.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 17:45

Mirka 

...noo

jsem z toho celkem nešťastná...

Ale tak teď se mi povedl ten Mon Seul Désir.

A pak si asi znovu pořídím L´Aura od Dary. Protože tu mi chválili hodně často a ta vůně  velmi dobře drží.

Jinak z mainstreamu mi nevyhovuje ale lautr nic.

jak já bych byla ráda, kdybych na něco dobrého natrefila! Jo, ještě jsem moc ráda nosila Ligno(mám doma 4 prázdný flakony). Ale taky u něj zvedli cenu, a jako za 30tku 2,6tis, s mojí potřebou přiživovní...

...chjoo, nemám to vůbec lehký

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 19:19

Mirka Když se objevil/-a na arome, taky jsem myslila, že je to chlap:)) Dokonce ten nick by šel vytvořit právě ze jména a příjmení mužova vnuka, tak jsem se ho i ptala, není-li to on

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 09:49

Koupila jsem si znovu Bal d'Afrique, to byla první vůně mimo mainstream, navíc jsem ji dostala od muže a velmi dobře se mi nosila, tak se na ni těším.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 12:02

marieu Když je vůně spojená s příjemnými vzpomínkami, tak potěší dvojnásobně .

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 18:46

A zcela neplánovaně, impulzivně a za hubičku:

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:38

A to já zase zcela plánovaně...

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:52

marieu Poéma 

Ať plánované či neplánované...oba nákupy moc pěkné

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:53

Poéma Tardes se mi také líbí, ale k nákupu jsem se zatím nerozhoupala, mám toho opravdu dost.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:53

FleurJsem na tom shodně, taky mám všeho dostatek, ale Tardes mám stálici na poličce a dochází mně. Vlastně teď vůně jen dokupuji, novinky jsem poslední dobou snad žádné nekoupila. Docela si s těmi 58 vystačím.Jen mě mrzí, že některé jsou už asi v nenávratnu, jako třeba Osé nebo Skin. Ty bych doplnila ráda.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:57

Poéma Gratuluji k nákupu i k udržování poličky, Nadi! Tím nenávratnem ti alespoň police zeštíhlí, to by mnoho z nás rádo:)

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:03

Korsičanka Jé, děkuji, no máš pravdu, MiJo, zeštíhlela mi už o 4 kousky. A brzy ubudou další, chanelovské Jersey edt i Beige edt a Mahoru od Guerlain už taky nenakoupím.

Už plánuješ sraz nás dvou v Poděbradech? Chystá se snad brzy teplejší počasí !, tedy dnes zrovna ne, máme tady 6°C. Brrr.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:05

Poéma Skin bývala i moje oblíbená, už dlouho jsem bez ní a zatím jsem nenašla adekvátní náhradu. 

A jinak také hlavně doplňuji, jen teď mi v poslední době trošku ujela ruka s růžemi .

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:14

Poéma Jojo, jak vysvitne - mohlo by v průběhu posledního týdne v dubnu:) Teď má svítit ve čt, ale to už máme plány

Fleur ...jen teď mi v poslední době trošku ujela ruka s růžemi .

Vítej do klubu:)

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:34

Fleur Já si před časem říkala, že mně vůně s růžemi moc nejdou, mimo barbarské růže od G. tu miluji, ale když se podívám na poličku, hodně vůní tam s růžemi mám. Před dávnou dobou jsem od Alice z A. měla cca 50 vzorků s růžemi, buď jsem náročná nebo spíš rozcapená, ale nevybrala jsem si.

Korsičanka Jo, to by mohlo vyjít, těším se, že se domluvíme a počasí nám bude přát.