Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 29. prosince 2022 13:16

clothilde Tak proti gustu ... Určitě na tobě vyznívá jinak, než když jsem ji testovala na sobě.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 29. prosince 2022 13:22

clothilde důrazně tě varuju před čtením recenze od Fleur  . Rouge je skvělá! Pořád mě láká, ale mám některé dny velký problém s pačuli. A ano, už ji nikdy nebudu vnímat stejně...

Offline Dali2011
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2022 14:24

clothilde Moc schvaluji, Rouge mám moc ráda i já, nenechala jsem se naštěstí odradit

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 29. prosince 2022 17:19

Dali2011 marieu Rouge se mi líbí a je to držák. Jen bych ji chtěla vyzkoušet víc na kůži a ráda bych začala odstřikem...Zkusím poptat v místním bazaru

A líbí se mi recenze euridike 

Fleur připomíná mi hořící cedrové dřevo v ohni na pláži

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 29. prosince 2022 17:34

clothilde to je fakt bomba, jak různě ty vůně na lidech vyznívají! Pro mě je to čerstvě ukrojený plátek nejšťavnatější červené řepy s osvěžujícím zázvorem a trochou pepře a pelargónie a kadidlo v ní mám studené...

Offline Dali2011
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2022 17:40

clothilde Odstřik ti ráda udělám, napíšu SZ.

Offline Vosina
Avatar
příspěvků moje polička 30. prosince 2022 19:30

Asi si hodím korunou, jestli od Pinewardu raději Gristmill nebo Ponderosu, i když bych výhledově chtěla oboje . Gristmill je nóbl truhlárna se všemi možnými dřevy, oleji, damarou a podobnými legráckami, na kterých ujíždím. Ponderosa představuje borovicovo-vanilkovo-jahodové překvapení se super výdrží. Nejspíš je to černý kůň pro víc lidí, u Pedra je momentálně nepřekvapivě vyprodaná.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. prosince 2022 20:08

Vosina Ne na každém Ponderosa voní, ale máš-li tu čest, jdi do ní! Až zas bude

Offline Vosina
Avatar
příspěvků moje polička 30. prosince 2022 21:04

Korsičanka Díky! Samotnou mě to s Ponderosou překvapilo, tím spíš, že prvních pár pokusů bylo trochu rozpačitých, možná jsem si prostě potřebovala zvyknout.

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 31. prosince 2022 16:02

Fleur pro mě je Rouge taky jeden z nejhorších parfémových zážitků a na přeťaté žížalky asi nikdy nezapomenu

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 31. prosince 2022 16:50

tina Snad jsem tím nikomu nezpůsobila trauma , ale těší mě, že nejsem jediná, na kterém Rouge takhle (ne)voní.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 31. prosince 2022 18:10

Fleur Já tam tedy neměla ani hrob ani žížaly, ale nakonec jsem velký odstřik prodala:)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. srpna 2023 21:02

Nutně potřebuju Lipstick Rose. Díky jedné duši, která mi dobře poradila, co vyzkoušet, budu mít asi po delší době novinku na poličce. Musím teda až po dovolené, protože si chci jít osobně do Vavavoom. 

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 08:57

Renusatko Krása! Taky se mi zachtělo růže. Ještě jsem to nevěděla konkrétně, v červnu jsem zase očichávala na zahradě máminy angličanky, na dovolené jsem si nakoupila v zastrčeném obchůdku v Holešově bulharská růžová mýdla a strategicky je rozmístila do skříní. Chodím je otvírat jen tak, abych nasála tu vůni. Uklidila jsem si vzorky, pár jich vyzkoušela a mám jasno: Rose Tonnerre. Ach! 

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 09:04
Reakce na marieu:

 na dovolené jsem si nakoupila v zastrčeném obchůdku v Holešově bulharská růžová mýdla

​Zastrčené obchůdky jsou nejlepší - předloni jsem v Josefově nakoupila (a ve výprodeji za hubičku) nádherná růžová mýdla (mám je mezi ručníky)....a v důsledku toho mi na poliččce přistála Shadha.

Rose Tonnerre je ovšem mnohem vyšší liga

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 09:52

jerry zastrčený a podivný obchůdky miluju! Nákup asi nebude hned, teď mám takové rozlítané, neklidné období a čekám, že zo do konce září nebude lepší, ale vím, na co se můžu těšit. Taky potřebuju některé vůně prodat- zvláštní, kolikrát se mi už stalo, že jsem je pořídila a s nadšením nosila jednu "sezónu" a další rok se nadšení vytratilo. Považuju je za krásné, ale už je neunosím...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 09:55

marieu 

...protože některé vůně vystihují jistá období... A když ta období pominou, vůni už nosit 

nelze...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 09:57

marieu Rose Tonnerre je zdánlivě jednoduchá, ale ve skutečnosti velmi sofistikovaná vůně. Když jsem ji ještě jako Une Rose zkoušela poprvé, tak jsem papírek odložila s tím, že "prostě růže". A vrátila jsem se také při hledání královny mezi královnami květin . Mám k ní i tělové máslo a někdy stačí použít jen to, provoní přirozeně i oblečení.

Ale jinak růže, ó, to by byl dlouhý seznam

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 11:17

Fleur to je přesně ono! Působí jako soliflor, ale vůbec není. A není ani jednoduše zařaditelná. Mimochodem zkoušela jsem Tea Rose, co máš na sobě, ale vůbec to nešlo... stejně jako pačuliové růže, protože nemůžu pačuli, nebo růže svěženky, protože z toho už jsem prostě vyrostla.

Miru je to možné. Jsem z toho rozmrzelá, nejdřív je to "wow" efekt a posléze takové divné rozčarování.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. srpna 2023 11:48

marieu 

...nee, nebyla bych z toho rozčarovaná.

Protože pokud to bylo období náročné a nyní mi vůně už nesedí, je to známka toho, že ona náročnost je pryč. A to je dobré...

Jestli to období bylo pěkné, ale vůně mi v současné době opět nevyhovuje, znamená to, že jsem se posunula někam dál, a určitě to má svůj, dobrý důvod...

Proč rozmrzelost.? Ty flakony jsou místo fotek, jsou jako album vzpomínek, stačí vytáhnout, přivonět...

A je důvod, objevovat další poklady, pro náladu momentální...