Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 10. srpna 2014 18:02

Shalimar Souffle de Parfum - je na cestě.

Musím prozkoumat značku F. Malle - Portrait of a Lady, je úžasná, určitě ji budu potřebovat.

Patchouli Leaves - myslela jsem si, že pačuli moc nemusím, ale tohle se mi moc líbí.

Oriental Brulant - došel, potřebuji určitě velký odstřik.

 

 

Offline rakuli
Avatar
79 příspěvků moje polička 10. srpna 2014 18:22

Já chci ještě něco od Etra (mám doma Shaal Nur), jenže nic od nich neznám, tak to bude slepák. Mám teď chuť na další bylinky...tak doufám, že se výběr podaří. A jsem moc ráda za založené vlákno Etro ve Značkách.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 20. února 2015 17:54

…ráda bych příští měsíc Coco Mademoiselle.
A/a nebo
doplnit Code Ultimate a kdyby se dalo sehnat k tomu tělové mléko.!

…ááách, ta vůně je skvostná 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 14:38

S příchodem jarního sluníčka opět sahám po svěžejších vůních - viz. můj poslední kup Chance eau Fraiche, ale poohlížím se i po nějakých levnějších variantách, tuhle si musím za ty šílené peníze  trochu šetřit. Takže příští nákup bude buď Kenzo l´eau 2 pour Femme nebo dám repete s Addict eau Sensuelle. Dokonce zvažuji i Bright Crystal, vyzkoušela jsem ji po delší době a přijde mi krásná, vyloženě veselá, jarní, optimistická.

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 15:16
Reakce na vanilka:

Jestli si to ještě dobře pamatuju, tak mi připadala hodně podobná s Chance eau Fraiche vůně Richmond.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 17:32
Reakce na RoSa:

Děkuju za tip. Ty dvě, co jsem já napsala, nevnímám jako podobné Chance eau Fraiche, spíš jenom že se mi také hodně líbí z těch ovocně-svěžích, které já potřebuji na léto. Jinak zatím největší podobnost s Chance eau Fraiche jsem zaznamenala u CK Sheer Beauty, tam je podoba opravdu velká.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 18:34

Po zime mám chuť na niečo jarné, čisté,  ale  hlavne nesladké. Zatiaľ som sa nerozhodla, ale asi to bude No.19 EdT, alebo The Legend(Abdul Samad Al Qurashi) 

...veru, svet sa hore nohami obracia, nikdy by som neverila, že raz budem chcieť nosiť niečo takéto zelené.

dusty
Avatar
15. dubna 2015 20:21
Reakce na Ayuri:

Ja som včera pleťovou vodou vyleštila a na letný spánok uložila do tmavomodrej zamatovej škatule Myrrhiad, L Instant, No 4, Fordov, Chergui a iné.  Teraz točím No 19 edp, Hiris, Iris Nobile, Fidji, Balmyu a predovšetkým úžasný Fleur de Rocaille, ktorý ma dostáva do kolien svojou decentnou zelenou premenlivosťou - chvíľami do citrusova, chvíľami do medova. Fantastická klasika!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 20:26

Můj další nákup bude na 90 % Ibitira jako dárek k narozeninám za tři měsíce. Po ničem jiném vlastně už ani netoužím  Tím bych mohla být na chvíli kompletní. Láká mě ještě Sucre d'Ebene, ale vlastně je na mě moc sladká (já už ty slaďárny nějak nemůžu...)

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 16. dubna 2015 15:15
Reakce na Evanilla:

Ha, ha, to jsem ráda, že nejsem jediný blázen, který řeší 3 měsíce předem výběr vůně jako dárek ke svým vlastním narozeninám. Já se rozhoduji mezi Promesse d'Aube (jen pokud dopotřebuji zbytek Allure), Peut-etre a Blue Amber. Ibituru neznám, ale láká mě, minimálně k vyzkoušení.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. dubna 2015 17:00
Reakce na dusty:

Fleur de Rocaille som nikdy neskúšala, ale navŕtala si mi červíka do hlavy

...a už je aj na ceste.

                                ...a Legend tiež

dusty
Avatar
29. dubna 2015 18:56

Pár dní som rozmýšľala, čo nové na leto si zakúpim: točila som sa furt okolo Dune, niečo ako Dune, ale len účinkom. Tak som skončila pri White Linen - odklikla, zaplatila, čakám na dodanie. Uvidím, či ma neomrzí ako NR Essence, ktorá ma tou svojou sterilnosťou prestala baviť.

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 29. dubna 2015 19:31
Reakce na dusty:

Máš aktuálně stejný chutě jako já! Taky jsem si pohrávala s myšlenkou na WL...

Hele, jestli hledáš dobrovolníka, tak se tý Essence můžu ujmout

dusty
Avatar
29. dubna 2015 20:11
Reakce na RoSa:

Máš aktuálně stejný chutě jako já! Taky jsem si pohrávala s myšlenkou na WL...

Hele, jestli hledáš dobrovolníka, tak se tý Essence můžu ujmout

Drahá, prihlásila si sa neskoro a asi by si nesplnila podmienky dobrovoľníctva: musela by si, ako moja neter, ísť so mnou na 1. mája do práce a pomôcť mi vysťahovať ma o poschodie vyššie: vrátane archívu nosičov a malej serverovne. Budeme mať s kolegom veľkú rožnú kanceláriu s jednou stenou komplet sklenou s výhľadom na Dunaj a so 150-litrovým akváriom. Nádrž treba vydrhnúť a vydezinfikovať,  v utorok nám ho prídu naplniť pieskom, rastlinami a kamenným labyrintom, zapojiť filter a osvetlenie, ryby si však musíme kúpiť sami. Sľúbila som drahej neteri za výpomoc  Essence a ešte aj účasť na rodičovskom združení, kde sa pravdepodobne dozviem strašné veci, ktoré musím udržať v tajnosti pred jej otcom a hlavne matkou, aby ich neporazilo a neter mi ako krstnej matke podľa katolíckych tradícií nezostala na krku nafurt aj s jej bratom vo vrcholnom štádiu puberty.

White Linen zhusta nosia v Rakúsku. Rakúšanky sa zvykli polievať s Jil Sander Sun, teraz presedlali na White Linen, hádam z toho nebude davovka.  Možno sa svetový vkus začína obracať k aldehydom.

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 29. dubna 2015 21:20
Reakce na dusty:

no... toho rodičovskýho sdružení bych Tě teda každopádně ušetřila...

ale na prvého mája mám už jiný program (tradiční vyspávání po čarodějnicích), tak by to beztak neklaplo... to si teda neter pěkně mákne!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. dubna 2015 12:09

Mně se vám lidi nějak zalíbila toaletka Sí od Lolity.

Nechápu, co se to se mnou děje...pepř já přece nemám ráda. Takže pořád váhám...

dusty
Avatar
30. dubna 2015 18:19
Reakce na Hoolinkah:

Mně se vám lidi nějak zalíbila toaletka Sí od Lolity.

Nechápu, co se to se mnou děje...pepř já přece nemám ráda. Takže pořád váhám...

Len do toho! Mne ju vrátila moja drzá neter čoby nevhodný darček a svojvoľne mi za ňu bez dovolenia vzala Jasmin Noir. Ani ma to nejako nemrzí, Sí Lolita je skvelé retro - cítiť v nej čierne korenie, ale z back yard počuť slabú ozvenu lempického pelendreku. Spoločne tvoria šarmantnú zmes, nekonfliktnú, ale ani "líbivú". A cena je super!

Offline vanity
Avatar
19 příspěvků moje polička 30. dubna 2015 18:29
Reakce na Hoolinkah:

Mám kolegyňu, ktorá ju dostala ako dar k sviatku a  je ňou nadšená, čo ma teší...

Originálnosť jej nechýba, ale po pár dňoch by som ju na nej radšej necítila... No nič, skúšaj aj naďalej, pokým sa rozhodneš kúpiť ju. Ak ti sadne, veváhaj! Ale sú aj lepšie možnosti, však?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. dubna 2015 21:56
Reakce na vanity:

To jsou, právě proto váhám. Jsou vůně, které se mi líbí v tu konkrétní chvíli a pak "ty druhé", které mě baví léta. A já si myslím, že tohle bude ten první případ. Takových nákupů už bylo...a pak šly skoro plný z domu.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. dubna 2015 22:00
Reakce na dusty:

Jo, to je přesně ono. Šarmantní, žádná prvoplánová líbivka, ale zároveň nekonfliktní. A díky pepři i trochu osvěžující. Prostě něco chic na jaro/léto.