Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 23. října 2018 09:37

alibi 190 Ans bych měla mít už dneska večer, jsem moc zvědavá 

Ale jak jsi popisovala ten začátek, z kterého se ti udělalo špatně, může se to asi nečekaně stát - vzpomněla jsem si, jak jsem kdysi zkoušela Louve od Lutense. Při prvním nádechu se mi udělalo fyzicky nevolno, opravdu dávivý reflex, bylo to děsné... nikdy jsem takhle intenzivní reakci nezažila. Přitom jsem se na vůni těšila, recezne byly pochvalné, mandle a marcipán...

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 23. října 2018 11:45

zdensy aj mne sa tam QVLP zazdalo, potom som si prečítala, čo by som mala cítiť a QVLP som na zozname nevidela, tak som si myslela, že sa mýlim. Musím otestovať opäť.  Skúšala som len na sebe, nie na papieriku...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. října 2018 19:35

A ja ho mám furt na pošte a ide ma poraziť, lebo sa tam neviem dostať v otváracej dobe...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 26. října 2018 11:36

Stačila tentokrát jen krátká narkóza, nevím, jaký mně to namíchali koktejl (nebo už těch koktejlů bylo moc), ale začaly mi vadit všechny vůně. Některé "JEN" vadí a ruší, jiné způsobují fyzickou nevolnost.

Pokud mě to nepřejde, tak zřejmě v této komunitě nemám co pohledávat. Fňuk.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. října 2018 11:42

janejane Třeba potřebuješ jen víc času, než se ti ty hnusy z narkozy z těla vyplavi. Kdy jsi ji absolvovala?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. října 2018 11:46

janejane ešte furt sa môžeš vrhnúť na módu :).

Ale vážne, aj mne keď nie je fyzicky dobre, tak niekedy nedávam žiadne podnety navrch, to sa týka vôní, často aj hudby, alebo svetla. Tak ich proste odlož a možno po čase zas prídu na rad. Ale z komunity neodchádzaj, radi ťa vidíme aj nenavoňanú .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. října 2018 12:05

janejane Ale z komunity neodchádzaj, radi ťa vidíme aj nenavoňanú .

Moje řeč!!!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. října 2018 12:12

janejane 

Podle mě se to určitě spraví!

Co takové těhotenství.?, to jsem nemohla cítit skoro nic . parfémy, jídlo, lidi(jejich pachy)...

A taky se to srovnalo

Určitě se to srovná

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. října 2018 12:59
Reakce na janejane:

Stačila tentokrát jen krátká narkóza, nevím, jaký mně to namíchali koktejl (nebo už těch koktejlů bylo moc), ale začaly mi vadit všechny vůně. Některé "JEN" vadí a ruší, jiné způsobují fyzickou nevolnost.

Pokud mě to nepřejde, tak zřejmě v této komunitě nemám co pohledávat. Fňuk.

​Jani, to bude dobré. Dva měsíce po operaci jsem také vůně nemohla a myslela jsem si, že s nimi končím. Rušila jsem u Moniky podíly v medvědech a přemýšlela, co se všemi flakony udělat. A koukej na mě teď. Vydrž, dej tomu čas.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 26. října 2018 14:25

Jste milé, díky! Dám tomu čas,... i sama sobě. Na "starší kolena" to uspávání nějak hůř snáším, kdysi jim to šlo líp,mám ten pocit...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. října 2018 14:37

janejane Jani, drž se, bude líp

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 26. října 2018 14:46

janejane Jani urcite to bude dobry

a zatim muzes vybirat treba novy saty nebo boty a kabelky, ty jsou uplne univerzalni:-) s temi podnety to mam podobne jako slniecko. chce to klid na vsech frontach na uzdravovani, myslim na tebe!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. října 2018 14:50

janejane Určitě dej. Mě v souvislosti s tím, co napsala Miru napadlo, že ono to nemusí být čistě jenom tím uspáním, ale kombinací více faktorů - změna hormonální rovnováhy a do toho právě narkóza s tím přímo související a máš to hned. Jsem si uvědomila, že jsem to v "méně horší" podobě přece měla taky, že mi přesně z tohoto důvodu najednou začala vadit asi třetina poličky. Ty to holt máš zase z jiných důvodů asi intenzivnější, ale jsem přesvědčená, že se ti to taky srovná.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. října 2018 16:14
Reakce na janejane:

Jste milé, díky! Dám tomu čas,... i sama sobě. Na "starší kolena" to uspávání nějak hůř snáším, kdysi jim to šlo líp,mám ten pocit...

​Čeká mě příští rok další těžká operace. Možná delší, než ta pětihodinová loňská. A z narkózy mám strach, jenže co se dá dělat ... doufám, že vůně mě budou těšit stále dál! 

Ať jsi brzy v pořádku!  

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. října 2018 16:27

Dalia Já myslila, že tak dlouho už dnes operace netrvají - samozřejmě kromě nějakých složitých + transplantací...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:48

janejane určitě to přejde. Neboj. To klidně narkóza může způsobit podráždění nebo porušení čichu. Upraví se to. 

Já se teď  týdnů nevoním. Sice cítím, ale některé složky vystupují a taky mi z toho není úplně dobře, tak neriskuju nějaké úplné znechucení. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:49

Korsičanka Nejsem odborník, ale asi některé ano. Moje trvala pět hodin a ta, co mě čeká, prý kolem sedmi. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. října 2018 18:45

Dalia Bože Zatím na to nemysli a pak ti zas budeme držet palce a posílat energii jako u té předešlé

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 17:45
Reakce na zdensy:

wendulkaFleur,  viktorka_od splavu , milé dámy, co vnímáte v první vrstvě? Přisámbůh tam mám QVLP!

Tak beru své původní tvrzení zpět. Opakované přímé srovnání ukázalo, že ten perlivě sladký akord v úvodu JE otočník. Sice podstatně slabší, tlumený ambrou, ale obojí pochází opravdu z QVLP. Já ho mám společně s rozmarýnou v QVLP hodně výrazný, což je i hlavním důvodem, proč tu vůni tak miluju, takže ta ambra mi tam vyleze mnohem později, a proto mě to tady zmátlo, že je to naopak hned na začátku.

Paradoxně ale tento akord mě bere asi nejméně.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 18:01

wendulka & spol. sa máte, ja tam mám trochu pozmenený L´Instant Magic, ešte pátram, čo je v drdowne, ten je príjemný a povedomý, ale ten LIM ma v tom úplne prenasleduje