Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:03

domenica Super! Těším se na fota i dojmy! Užij si krásu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:07

dnešní milé setkání a voňavý zážitek ze zkoušení ve Vavavoom - a bláznivý večer v Memory Motelu - vůně na mně nabrala neskutečné grády, přehlušila všechno ostatní a nedá mi pokoj:-) 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:44

Korsičanka 

Díky, díky. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:45

domenica Tak to je skvělé! Lepší námět na případnou reportáž si nedovedu představit. Užij si to!A my se budeme těšit na dojmy.

viktorka_od splavu To zní taky dobře. Z takových setkání vznikají zajímavé recenze.

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:47

potěšilo mě, nejen milé voňavé setkání předem naplánované, ale i to nenaplánované v C a A 

viktorka_od splavu na mě Memory Motel zkrotla do celofánového pytlíku s čokoládou a tabákem

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:49

domenica to je paráda a tiše závidím. užij si to

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 09. května 2018 23:13

alibi ja jsem na chate v chatove osade Osada na priglu:-) takova ta z lakovanych latek, s okenicemi a s nadrzi na destovku s rucni pumpou. 

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 10. května 2018 00:13

viktorka_od splavu tak  proto Memory - ten hotel z fotky toho určitě hodně pamatuje 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 10. května 2018 07:37

domenica Nejsem si jista, jestli to bude lepsi zazitek nez s nama sedet v Praze u kafe... (po ranu vtipna kase), moc se tesim na dojmy a fotky, moc si to uzij!

Cervanek
Avatar
10. května 2018 09:36

Mám radost z opětovného setkání se skalními milovnicemi vůní Evian a ppavlou v Magistru ve Vsetíně - uskutečnilo se velmi operativně z minuty na minutu - hezky jsme si užily 3 hoďky plkáním o vůních, jehož výsledkem je cesta do Krakova na košt v lulua.pl. Termín nám ještě visí ve vzduchu.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. května 2018 12:00

Mám dvojnásobnou radost!

Díky jedné zdejší člence jsem zjistila, že na elninu naskladnili tester vůně Tomo Her za víc než krásnou cenu

(a nemusím ji kupovat v Douglasu za cenu plnou..., protože od zimy nikde na netu za levno k sehnání nebyla),

a má i víčko.!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 10. května 2018 16:14
Reakce na domenica:

Korsičanka 

Budu se snažit zapamatovat si co nejvíc - a příjít v nejlepší formě - vyspalá, zrelaxovaná, vyklidněná...  Pokusím se vnímat všemi smysly, k tomu si budu dělat průběžně poznámky a fotit, co bude možné... takový je plán. No, uvidíme. 

​Tak to zní jako parfémová akce snů . Přeji krásný zážitek napříč všemi smysly, moc si to užij.

Cervanek
Avatar
10. května 2018 16:58
Reakce na domenica:

Pozvání na l´Atelier Vintage v La Maison Guerlain tuto neděli. Některé z desítek parfémů, které Thierry Wasser a Frédéric Saccone zrekonstruovali, jsem už měla šanci vyzkoušet, ale spoustu z nich ještě ne, a takhle pohromadě... těším se. 

To musí být opravdu zážitek a nádherný prožitek. Už jen to složení aktérů, mezinárodní prostředí a vnímání vůní přímo u zdroje.

Přeji ty nejlepší prožitky a těším se na popsané dojmy zde. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. května 2018 19:25
Reakce na alibi:

viktorka_od splavu tak  proto Memory - ten hotel z fotky toho určitě hodně pamatuje 

​no, budes se smat - ale muz si cichnul k papirku a povida :”ale to neni tak spatny!” chvili predtim jsem musela vynest na zahradu kytici kosatcu ze pry smrdi jak kocici sc... ja tomu fakt nerozumim

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:27

viktorka_od splavu To je jasné, že bude raději čuchat k dřevěné poloschnilé chajdě než ke kosatcům Můj muž sice ocení jasmínovou vůni, ale když použiju Murmure des Dieux, pochvaluje si to jugoslávské koření do polívky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:33

Korsičanka ahaa, takže to je normální jo? no ale Onice se mu nelíbila! asi nerad Vegetu:P

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:34

viktorka_od splavu Tak to u nás Onice určitě zaboduje

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:34

Korsičanka no to jsem moc zvědavá!:-))

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:35

viktorka_od splavu A cos to na sebe teď nalila? Fève nosím jen v zimě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:39

Korsičanka to víš, nemám slušný vychování ještě ale máš pravdu, zkoušela jsem nový odstřik který rozhodně odložím na zimu. v teple je to na mě moc pačuli. ono to je těžký, když se mi vůně zalíbí, než ji pořádně ozkouším, než si ji pořídím... už se změní roční období a jsem zas na začátku:P naštěstí už se pomalu kruh uzavírá a začínám nosit vůně, které jsem si pořídila minulé léto/podzim a v zimě to s nima nešlo. ovšem mám asi 5 nebo víc kosatcových odstřiků a po tom dnešním extempore s kyticí nevim teda