Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 22:46

blackviolet To já vím, že jich konkrétně ne. No co, ta Aigner bude taky dobrá a aspoň mi zbyde i na ty boty.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 22:51

wendulka Aigner je taky pěkná a ještě ti zbude na několik párů bot a pár parfémů .

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. května 2018 20:32

Dnešní pobreptání o vůních s wendulka a Ellen  a Panenka  A samozřejmě zkoušení neznámých vzorků i vůní z flakonů.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. května 2018 21:21

Korsičanka Nápodobně. Chtěla jsem toho probrat ještě víc z cestování, ale ten čas jako vždycky tak rychle uteče. Tak příště bude pokračování.

A mě ještě rovněž potěšila i výměna s Marggalit, díky níž se mi na poličku vrátila L´Eau par Kenzo Indigo a Friga , jejíž zásluhou se mi seznam k vyzkoušení rozšířil hned o dvě další vůně a to se teda povede málokomu-

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. května 2018 22:43

Korsičanka 

Těšilo mě! 

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 03. května 2018 13:51

potěšilo mě dnešní neuvěřitelně pozitivní setkání s Friga . 

teď krásně voním, ale kterou???? všichni to znáte, na sobě 4 vzorky Ex-nihilo, MALVS, Wilde a Iris Ganache, kterou jsem se navoněla ráno. která z nich to je, co tu povlává??? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. května 2018 15:15

alibi No je dost možný, že to bude výsledný mix, které vůně společně vytvořily, když jedna překryla druhou. Ale ty Ex Nihilo jsou fakt nebezpečný. Už dřívějška mi z těch čtyř straší v hlavě Midnight Special a od včera též díky Friga už i Musc Infini a Love Shot(odstřik Venenum Kiss se ke mně už naštěstí dostal díky Korsičance). Takže ti rozumím, sestro.

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 03. května 2018 15:21

wendulka Musc Infini zaujal i mě, ostatní naštěstí ne. ale MALVS mi leží v hlavě. naštěstí mě brzdí touha po Bohemian Soul. Jsem hodně zvědavá, jestli se Marii podaří vrátit z Anthroposu (kam měla namířeno po našem dopoledni) do Vavavoom a kterou si vybere. zkoušecích papírků si odnášela asi tunu, vzorek Ruského čaje a na ruce měla 1001 a Unheimlich 

Online Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 03. května 2018 20:28

alibi Z Anthroposu jsem se vratila asi po ctyrech hodinach, je tam moc hezka vystava obrazu Zdenka Buriana a celkove se mi tam libilo :) Z Vavavoom jsem si odnesla miniaturu Chypre 1942 a dalsi dva vzorky. Take dekuji za prijemne stravene dopoledne, bylo to velmi pozitivni setkani!

Offline tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 03. května 2018 21:28

Tak nějak se ke mně dostal vzoreček Jubilation 25 f. W. a zas mám o čem přemýšlet Pěkně ti děkuju, milá Sweet Potato 

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 03. května 2018 21:51

Friga taky děkuju   

ty mini od Nobile jsou moc fajn. 

a bolí tě nohy? Já ještě absolvovala večer výlet k bunkru a jsem tedy dost "ušlá" 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. května 2018 14:41

Potěšil mě dnes odstřik Météorites Le Parfum od domenica  Asi první pro mě nositelné fialky! Jen se trochu obávám výdrže... ale co, však nestojí svět Zajímá mě vícero srovnání s těmi původními - ty neznám.

Online Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 04. května 2018 14:57

alibi Me bolela hlavne zada z toho postavani v tom Anthroposu :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. května 2018 15:22

Korsičanka No mně se původní nijak zvlášť nelíbily, takže jsi vzbudila mou zvědavost

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 04. května 2018 15:22

Friga to se nedivím :)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:19

Pozvání na l´Atelier Vintage v La Maison Guerlain tuto neděli. Některé z desítek parfémů, které Thierry Wasser a Frédéric Saccone zrekonstruovali, jsem už měla šanci vyzkoušet, ale spoustu z nich ještě ne, a takhle pohromadě... těším se. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:29

domenica Tak to bude nádherný zážitek!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:53

Fleur 

Mám ten pocit, že by mohl být.  Ateliér vede Françoise, velmi znalá a milá dáma. Každá takováto akce má jedinečný průběh a vyznění podle toho, kdo zrovna, a v jakém počtu, se sejde. Většinou to bývá velmi intimní záležitost několika málo nadšenců, tak jsem zvědavá, jaká bude kostalace tentokrát. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:54

domenica Budeš si vzápětí dělat poznámky, nebo si vůně dokážeš zapamatovat? Kolik jich asi bude??? Já bych to asi vzala jen jako olfaktorický prožitek, ale bylo by mi trochu líto, že si vše nezapamatuju.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:01

Korsičanka 

Budu se snažit zapamatovat si co nejvíc - a příjít v nejlepší formě - vyspalá, zrelaxovaná, vyklidněná...  Pokusím se vnímat všemi smysly, k tomu si budu dělat průběžně poznámky a fotit, co bude možné... takový je plán. No, uvidíme.