Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 17:42
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 17:44

slniecko Můžeš. Napiš mu/jí:)

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 00:31

Korsičanka 

Ok...už to vidím....

Milý Tom, počula som, že niekto robí vôňu pre Prahu tak a to teraz akože Bratislava čo. Akože sme horší, alebo čo? V rámci národných tradícií predsa nemôžeme dopustiť, aby mal sused niečo, čo my nie. Takže potrebujeme vôňu. Také fialky by sa šikli. Tebe to s nimi šlo super v tom Black Violet a mne sa strašne páčila a chcem ju zas, a je mi celkom jedno, či sa to k tej Bratislave hodí, ale chcem ju, tak jej pripíšeme nejaký význam a môžeš ju priviesť na svet znova. Alebo niečo podobné. Hlavne nezabudni dať na flakón čičmianske vzory, to je jedno, že je to na opačnom konci krajiny, teraz to frčí - mali sme to aj na rokokovej budove filharmónie, keď tu bolo predsedníctvo EU - a mohli by sme - tiež v rámci národných tradícií - na tom aj nejaké Eurofondy u.ebať.

Kind Regards...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 08:14

slniecko 

Ty prostě nemáš chybu, Luci! A děkuju ti, žes mu to napsala slovensky, krasavcovi, abych tomu rozuměla a nemusela lovit v překladači 

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 11:12

slniecko  zlepšila jsi mi pondělní naprdnáladu :)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 11:19

slniecko tak za zkoušku to stojí .

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 11:57

slniecko  Bratislavu od Toma bych brala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 12:15
Reakce na slniecko:

Korsičanka 

Ok...už to vidím....

Milý Tom, počula som, že niekto robí vôňu pre Prahu tak a to teraz akože Bratislava čo. Akože sme horší, alebo čo? V rámci národných tradícií predsa nemôžeme dopustiť, aby mal sused niečo, čo my nie. Takže potrebujeme vôňu. Také fialky by sa šikli. Tebe to s nimi šlo super v tom Black Violet a mne sa strašne páčila a chcem ju zas, a je mi celkom jedno, či sa to k tej Bratislave hodí, ale chcem ju, tak jej pripíšeme nejaký význam a môžeš ju priviesť na svet znova. Alebo niečo podobné. Hlavne nezabudni dať na flakón čičmianske vzory, to je jedno, že je to na opačnom konci krajiny, teraz to frčí - mali sme to aj na rokokovej budove filharmónie, keď tu bolo predsedníctvo EU - a mohli by sme - tiež v rámci národných tradícií - na tom aj nejaké Eurofondy u.ebať.

Kind Regards...

to pude..:D

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 12:46

Korsičanka nz....ale tak vieš, skús o pol jednej v noci preložiť "čičmianske vzory"

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 14:48

slniecko Úplně tě chápu - v noci čičmanština na překladači nefunguje

Poéma Radost mi udělala jedna parfumaniačka, která si se mnou úžasně pobreptala (nejen) o vůních

A do třetice všeho dobrého dorazil soused s MŇAM balíčkem od pošťačky - KISTE 

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 14:49

Korsičanka gratuluju 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 14:51

alibi Děkuji. Přivezu 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 15:34

Korsičanka Já jsem měla dnešní den prosluněný nejen tím žlutým punťou na obloze, ale, a to především, moc příjemně prožitým dopolednem s krásně a pozitivně nabitou parfémovou dámou. Velice jí to slušelo, je šikovná, umí se totiž s autem otočit i tam, kde by to kdejaký řidič vzdal a navíc mi k milému popovídání přibalila dárek, nad kterým mi srdce a nos plesá. MiJo, děkuji moc a těším se, že si dáme repete.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 15:47

Poéma NZ A dáme

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 19:36
Reakce na slniecko:

Korsičanka 

Ok...už to vidím....

Milý Tom, počula som, že niekto robí vôňu pre Prahu tak a to teraz akože Bratislava čo. Akože sme horší, alebo čo? V rámci národných tradícií predsa nemôžeme dopustiť, aby mal sused niečo, čo my nie. Takže potrebujeme vôňu. Také fialky by sa šikli. Tebe to s nimi šlo super v tom Black Violet a mne sa strašne páčila a chcem ju zas, a je mi celkom jedno, či sa to k tej Bratislave hodí, ale chcem ju, tak jej pripíšeme nejaký význam a môžeš ju priviesť na svet znova. Alebo niečo podobné. Hlavne nezabudni dať na flakón čičmianske vzory, to je jedno, že je to na opačnom konci krajiny, teraz to frčí - mali sme to aj na rokokovej budove filharmónie, keď tu bolo predsedníctvo EU - a mohli by sme - tiež v rámci národných tradícií - na tom aj nejaké Eurofondy u.ebať.

Kind Regards...

​Pošli mu to, hned si to objednám.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 20:12
Reakce na Korsičanka:

A do třetice všeho dobrého dorazil soused s MŇAM balíčkem od pošťačky - KISTE 

​Vždyť je to neřád! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 20:12

wendulka slniecko 

Však já taky! 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 22:48

Ellen Právě

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 22:52

Korsičanka 

Aha, neřád-sympaťák. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 22:53

Ellen