Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 09:59
Reakce na barbucha:

Já bych slevu brala hned. Můj účet se ještě nevzpamatoval z vánočního úklidu. Včera jsem si ze zoufalství v Tetě koupila Chypre od Alpy. Nechci utrácet, ale to nutkání jít k pokladně alespoň s nějakou flaškou bylo moc silný.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 10:31
Reakce na Hoolinkah:

Přesně tak, tohle jsem rozhodně nenaznačovala. Byl to jen kontext, že kterého mi došlo, že dáma je bloggerka a že jsem stála u zrodu článku na blog a úsměvné v tom, jestli se trefím, o koho šlo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 12:58
Reakce na Hoolinkah:

Já bych slevu brala hned. Můj účet se ještě nevzpamatoval z vánočního úklidu. Včera jsem si ze zoufalství v Tetě koupila Chypre od Alpy. Nechci utrácet, ale to nutkání jít k pokladně alespoň s nějakou flaškou bylo moc silný.

Jo to znám. Takový nutkání je prevít  Mě z něj ale zpravidla spolehlivě vyléčí návštěva parfumérie - po pár zkouškách zjistím, že vlastně nic nepotřebuju...

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 13:49
Reakce na barbucha:

Nevím, kde jsi toho bacila chytla, ale chci se nakazit!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 13:56
Reakce na evik77:

Jo, už se mě drží nějak od loňska!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 16:42

...a kdo šel nasockovat.?, které blogerky.?(nemám stydícího se a nechápajícího smajla)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 17:22
Reakce na Miru:

...a kdo šel nasockovat.?, které blogerky.?(nemám stydícího se a nechápajícího smajla)

Teda mě by to taky zajímalo, napadly mě dvě, ale z příspěvku W. vyplynulo, že ji neznala.

kdo to safra může být ?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 17:24
Reakce na barbucha:

Jo to znám. Takový nutkání je prevít  Mě z něj ale zpravidla spolehlivě vyléčí návštěva parfumérie - po pár zkouškách zjistím, že vlastně nic nepotřebuju...

Jo, tak návštěva běžné parfumerie mě také udržuje ve stavu " nic opravdu nepotřebuji"

LVB ve všech možných flakonech a cenových relacích

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 17:24
Reakce na náťa66:

...no, ať už to byl kdokoliv, asi to nebude mit přiliš úrovně ani úspěchu, když sockuje...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 17:41
Reakce na náťa66:

Jo, tak návštěva běžné parfumerie mě také udržuje ve stavu " nic opravdu nepotřebuji"

LVB ve všech možných flakonech a cenových relacích

Ale mně se to stává i s nikovkama  Za to ovšem může moje tělesná schránka, protože když po týdnech toužení a slintání něco extrovního konečně vyzkouším, tak to na mě většinou strašlivě smrdí. Nu což, aspoň výrazně ušetřím (slev nemajíc ).

Ne že by mě to vždycky těšilo... ježiš, jak já se těšila třeba na Acqua di Parma Profumo! Jsem byla přesvědčená že je to přesně pro mě... a Vendulka je svědek, že snad ani zadarmo 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 17:53
Reakce na barbucha:

Jo to znám. Takový nutkání je prevít  Mě z něj ale zpravidla spolehlivě vyléčí návštěva parfumérie - po pár zkouškách zjistím, že vlastně nic nepotřebuju...

Návštěvy (mainstreamový) parfumerie na mně taky žádný následky nezanechávaj...možná tak s výjimkou pardubický Sephory (posledně jsem měla chuť syslit Sisley...och, to jsem vtipná...).

Ovšem třeba takový srazy....

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 18:12
Reakce na Hoolinkah:

Tak proto jsi už dlouho nebyla! 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 29. ledna 2015 11:10
Reakce na barbucha:

No vida, tak mám aspoň výmluvu.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 11:25
Reakce na Miru:

tak už víme, ne ?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 11:40
Reakce na náťa66:

...jo

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 19:44

Já ne, lehce ťuknout by nešlo?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 19:57
Reakce na naja:

...v jehlách i na houby.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 20:06
Reakce na Miru:

Tak to jsem něco zanedbala, páč mi to nic neříká. Holt chytrému napověz...

Edit: Huž přihořívá a až to dočtu, asi i bude hořet

dusty
Avatar
03. dubna 2015 13:57

Dnes ráno naša rodina noblesne raňajkovala cappucino a tvarohovo-jablčnú štrúdľu v absolútnom pokoji pri blčiacom krbe rozhodnutá na Veľký piatok nič nerobiť. Vskutku anglickú pohodu narušil vpád mojej netere, ktorá si prišla zobrať škatuľu s koláčmi - ide na nejaký veľkonočný čunder. Neostalo pritom a samozrejme začala rodinných príslušníkov žmýkať ohľadne nejakého vreckového. Starí rodičia sa nechali pumpnúť bez reptania, krstná mater alias dusty odolávala pár minút, nakoniec som ju poslala hore pre peňaženku. Priniesla, zhrabla 15 eur a vytiahla z ruksaka veľký flakón Sí Lolita, ktorý som jej dala na narodeniny, so slovami: "Každý mi hovorí, že to smrdí ako čierne korenie, ty také čudné vône nosíš, tak ju vypotrebuj!" Rozhodla som sa na to nereagovať a madam bleskovo vypadla. Keď bola už tak ďaleko, že ani Alana som nemohla na ňu nahuckať, telefonicky mi oznámila, že si namiesto tej Lolity vzala môj Jasmin Noir, lebo "ty ho vôbec nenosíš, stále ho máš vzadu, už je možno aj pokazený!" 

Som rozhodnutá tých 15 eur od nej vymáhať.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 03. dubna 2015 17:48
Reakce na dusty:

Jako že ti ho vzala z poličky bez tvého vědomí  ???