Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 17:44

Renusatko Rose Flash jsem klasifikovala jako vůni s meziplanetárním dosahem a extrémní výdrží. Jeden střik a je vystaráno na celý den, v bytě 150 m čtverečních pronikne snad i na balkón.

A potvrzuji, že Miru tu vůni doslova vstřebala.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 17:49

Fleur Já mám jen větší vzorek od viktorka_od splavu a myslím, že to bude stačit na roky. Jinak teď po několika hodinách je to tak akorát i pro rodinu, tak snad přežijí. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 18:05

Renusatko Já nosím RF výhradně ven, doma bych těžce narazila.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 19:52
@Renusatko @Fleur takže RF vypadá jako něco ,co bych měla určitě vlastnit ;D
Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 20:18
Reakce na Fleur:

Renusatko Rose Flash jsem klasifikovala jako vůni s meziplanetárním dosahem a extrémní výdrží. Jeden střik a je vystaráno na celý den, v bytě 150 m čtverečních pronikne snad i na balkón.

​Výstižné, vôňa s medziplanetárnym dosahom, to je presne ONA!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 20:35
Reakce na Fleur:

Renusatko Rose Flash jsem klasifikovala jako vůni s meziplanetárním dosahem a extrémní výdrží. Jeden střik a je vystaráno na celý den, v bytě 150 m čtverečních pronikne snad i na balkón.

​Toto presne !!!

Renusatko musíš im vysvetliť, že to proste nie je pre slabé povahy.

 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 20:43

teena-s Neříkej, že ještě nemáš vyzkoušeno

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 21:57

Renusatko jee Rose Flash, moje oblibena vune. A jak rika Fleur s meziplanetarnim dosahem, tak musim souhlasit. V tydnu jsem s ni "odrovnala" kolegy a kolegyne  v praci. A to jsem ji pouzila velmi jemne a stridme.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. dubna 2021 22:25

clothilde Já si jí dnes neskutečně užila, ale syn brblá ještě teď. A sama se divím, že se mi líbí, když je tak meziplanetární a růže. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. dubna 2021 03:44

Fleur 

(...a miluji Tvé popisy!...)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 12. dubna 2021 07:44
@Renusatko mno,stydím se ale vyzkoušeno nemám,jde to se mnou z kopce :/ :D
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. dubna 2021 20:40

O víkendu jsem byla po dlouhé době u rodičů a vzala si s sebou odstřik své nové Baccarat Rouge Extrait. Stále ji testuju a navoněla jsem si župan. Dneska se dozvím, že museli župan vyprat a že s touto vůní se nemám přibližovat Prý zubařská ordinace.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. dubna 2021 21:49

EvanillaTo teda taky není hezkéČlověk je nadšený a někdo mu to takhle pokazí. 

Já jsem nakonec vtipně dostala druhý den pochvalu. Měla jsem to triko na sobě a hlídala jsem malou od kamarádky a ona říkala, že krásně voním.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. dubna 2021 22:32

Renusatko jo to byla ta s meziplanetárním dosahem? No vidíš a děti jsou přece upřímné

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 09:13
Reakce na Evanilla:

O víkendu jsem byla po dlouhé době u rodičů a vzala si s sebou odstřik své nové Baccarat Rouge Extrait. Stále ji testuju a navoněla jsem si župan. Dneska se dozvím, že museli župan vyprat a že s touto vůní se nemám přibližovat Prý zubařská ordinace.

​Na rodiče se nezlob, zubařskou ordinaci, byť luxusní, tam cítím také (viz moji dávnou recenzi). 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 09:48

Fleur Já vlastně taky, nebo ještě bych to popsala jako když jím jahody s čerstvě vyčištěnými zuby. Ale že by to bylo takové drama nevydýchatelné to mi nepřijde Naopak Baccarat je hodně populární - líbivý

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 10:42

Evanilla Přemýšlela jsem, jestli to vůbec mohu napsat, ale napíšu. Já rodiče úplně chápu, pro mě je BR asi jediná vůně, kterou nedokážu vydýchat v tom pravém slova smyslu. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 10:49

Evanilla Přesně! Já jsem tehdy psala, že je to: Vůně je tak pro mě ve výsledku jako sympatická dentistka, která se růžovým pláštěm a znecitlivující mastí s jahodovou příchutí snaží vytvořit iluzi, že čištění zubních kanálků je společenská záležitost.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 10:51

Dalia Mně třeba vůbec nevadilo, když vedle mě v kavárně seděla Korsičanka navoněná Baccaratem, ale nesnesla bych ho na sobě. Ovšem v menším uzavřeném prostoru už by to mohl být problém...

Offline jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 10:55

Evanilla 

Já rodiče docela chápu (podotýkám, že se mi BR540 líbí, ale na jiných). Potkat se s její nositelkou je pro mě příjemné.

Ale pokud rodičům ze županu voněla pořád a vytrvale ( župan je na vůně dost dobrá základna), tak zřejmě nově nabytá iluze prostředí zubařské ordinace jim asi domácí klid a pohodu narušovala.