Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 11:04

Fleur Na někom jiném jsem ještě neměla možnost ho poznat. Možná bych s ním v takovém případě problém neměla. Na sobě ho ale nesnesu, dělá se mi z něj zle.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:59

dnes rano po me vydatne aplikaci Junoon Rose manzel zacichal coze to- a po me odpovedi nazvem parfemu: jo to je ruze? ale asi ji pos.al ponik!

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 09. října 2021 08:49

Protože tady vidím především brněnskou sekci, nemohla by prosím některá z vás přinést tu Rose Flash na Lymfomcity akci v Book Therapy? Dost mě zaujala, tak bych ráda opatrně přivoněla . Díky

Offline clothilde
Avatar
1775 příspěvků moje polička 09. října 2021 08:50

999 ok, vezmu Ti ji

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 09. října 2021 08:55

clothilde Děkuju :-)

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 15. října 2021 18:35

999 Tak Rose Flash za me fakt ne. Koupila jsem a hned prodala

Jinak dnes jsem se polila mym novym ulovkem Sacrifice aka arabskym Alienem  a manžel rika: Ty sis byla zapalit nebo co? Citim tady cigara.

Online Biely kvet
Avatar
4019 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:28

Luna Aj Jasmin et Cigarette vyvoláva taký dojem, že? Aspoň ja ju tak cítim, akoby som fajčila.

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:30

Luna Tak to jsem na ni zvědavá :-). Tabákový oblak se k tobě hodí, ty jsi kavárenský typ :-).

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:31

Biely kvet Ta taky, ale ja to mam hrozne rada ten cigaretovy ton

Online Biely kvet
Avatar
4019 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:31
Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:33

999 To je fakt Ted jsem si uplne predstavila ten vyjev, jak v patek zacnu z kabelky vytahovat ty flasky alkoholu a rtenky.

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:35

Luna Už se na to těším :-).

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:37

Natrefila jsem na vzorek Musc Noble, který jsem v době, kdy byla vůně uvedena, zavrhla jako nenositelný, na mé kůži jsem cítila koňskou stáj se vším všudy.

Při současném zkoušení mě ovšem vůně mile překvapila, animální podtón zůstal hezky schovaný a rozvinula se krásná orientální růže. Tak jsem se rozhodla pro pořádné otestování, než flakón případně napíšu na seznam vánočních přání. Navoněla jsem se na pobočce Notina a vzápětí vstoupila do prodejny Mango, kde jsem se hned u vchodu jala prozkoumávat jeden kabát. Okamžitě po mně tam nakráčely dvě ženy, obě vzorně nasazené respirátory a jedna z nich zhnuseně pravila: "Fuj, tady něco děsně smrdí." Nervózně jsem začala žmoulat cíp kabátu, když druhá neomylně upřesnila: "Jo, smrdí, to bude nějaká voňavka, to je fakt strašný." 

Provinile jsem pustila kabát a raději rychle vyklidila pole. Zdá se, že v mém případě by to lapač komplimentů vskutku nebyl...

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:45

Fleur Ouuu, to zamrzí.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:48

Fleur Nesmíš se nechat zahnat netaktními osobami. Můžeš si taktně pomyslit: "Asi smrdíš ty, babizno!" A dělat, že se tě to netýká, neboť NETÝKÁ!!!

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:52

Korsičanka No fakt mě to zviklalo. To byla prostě spontánní reakce, nic zlomyslného, a cítily to i přes respirátor !

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:53

Sweet Potato Když mně se tak líbí i ten flakón... 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:58

Fleur Mému synovi taky páchne Coromandel - a to nevěděl, že je to moje vůně Řekl přesně to samé, když jsem nedávno od nich čerstvě navoněná odjížděla Jemu jsem řekla nahlas, že neví, co je krásná vůně. 

Ale jasně, že má každý právo mít vlastní názor. Ovšem právě tak ho můžeš mít TY!

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. října 2021 22:18

Korsičanka To jo, kdyby to byla některá z mých stálic typu L´Heure Bleue (která, mimochodem, kdysi vyvolala pozdvižení v tramvaji, kdy nějaká obtloustlá zpocená babička vlekla nebohé vnouče pryč od mého sedadla s tím, že tam "páchne nějaká voňavka"), tak mě to nerozhodí .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:01
Reakce na Fleur:

Natrefila jsem na vzorek Musc Noble, který jsem v době, kdy byla vůně uvedena, zavrhla jako nenositelný, na mé kůži jsem cítila koňskou stáj se vším všudy.

Při současném zkoušení mě ovšem vůně mile překvapila, animální podtón zůstal hezky schovaný a rozvinula se krásná orientální růže. Tak jsem se rozhodla pro pořádné otestování, než flakón případně napíšu na seznam vánočních přání. Navoněla jsem se na pobočce Notina a vzápětí vstoupila do prodejny Mango, kde jsem se hned u vchodu jala prozkoumávat jeden kabát. Okamžitě po mně tam nakráčely dvě ženy, obě vzorně nasazené respirátory a jedna z nich zhnuseně pravila: "Fuj, tady něco děsně smrdí." Nervózně jsem začala žmoulat cíp kabátu, když druhá neomylně upřesnila: "Jo, smrdí, to bude nějaká voňavka, to je fakt strašný." 

Provinile jsem pustila kabát a raději rychle vyklidila pole. Zdá se, že v mém případě by to lapač komplimentů vskutku nebyl...

​Ženy zřejmě o taktu nikdy ani neslyšely. 

Já to dnes ale také schytala. Doma od syna. Když jsem vešla k němu do pokoje, zeptal se mě, čím jsem se nasmradila, že to smrdí jako devadesát let staré hadry. Tak jsem mu dala čichnout k ruce, jestli mu smrdí Mandala, a dala jsem mu čichnout i k flakonu "holubiček", jestli jsou to ony. Odér starých hader se prý line od Mandaly, ale holubičky prý smrdí taky.

Mně Mandala voní, i když pořizovat si ji nebudu. Není to můj typ vůně. Ovšem holubiček se vzdát nehodlám.