Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Arietui
Avatar
98 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 11:58

Na cem ted dela Turin ze od rijna nebloguje?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 12:51
Reakce na Arietui:

Netuším. Vím akorát z fragranticy, že se koncem října měl s Viktorií Frolovou z boisdejasmin zúčastnit třídenního kurzu Secret of Scent v Provence, ale to bylo naplánováno ještě před tím, než na začátku října postnul na svůj blog, že si dává od vůní pauzu. Ale s ohledem na jeho povahu jsem si poměrně jistá, že se nakonec pochlubí, až to nabere konkrétnější rozměr.

Offline Arietui
Avatar
98 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 13:08
Reakce na wendulka:

Mne prave prislo, ze se to parfemu nebude moc tykat podle toho co tam napsal..

No nic, dekuji..ja si pockam 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 21:15

Prosím, netušíte někdo, jak moc je důvěryhodný obchod K24.cz? Heureka jej prezentuje poměrně slušně ("ověřeno zákazníky"), ale přece jen... 

https://www.k24.cz/

Mají tam v nabídce jednu vůni, o kterou bych celkem stála a nikde prostě není - Sensuous Noir (Estée Lauder). 

Případně netušíte, kde ji sehnat jinde? Asi jen v zahraničí, co?

Díky! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 17. listopadu 2016 11:09

Dobře, ticho po pěšině, beru to jako varování, že se k tomu obchodu opravdu nemám raději přibližovat... 

(Už jsem se tu na dostupnost téhle vůně ptala, ale ne v souvislosti s konkrétním obchodem.)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. listopadu 2016 23:38
Reakce na Ellen:

Obchod neznám, ale i když mají vysoké procento hodnocení, zaráží mě, že ta negativní se shodně týkají problémů s reklamací, čili je otázka, v jakém stavu by ti vůně přišla.

Jinak Sensuour Noir se ještě dá sehnat v pražských buticích Estee Lauder, v Palladiu ji mají stoprocentně, když jsem tam byla před 14 dny. Akorát teda jen padesátku a bohužel za plnou cenu, no.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 09:59
Reakce na wendulka:

Ty jsi zlatá!  

Holt sentiment je sentiment, s tím nic nenaděláš. 

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 13:24
Reakce na Ellen:

Ja by som prisahala, že v BA butiku EL som videla všetky 3 Sensuousky, j keď ruku do ohňa za to nedám...ale dostanem sa tam, až keď mi teda láskavo opravia spojku na aute....možno by sa tam dalo zavolať? No ak ich majú tak nemám problém kúpiť a poslať.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 13:32
Reakce na slniecko:

To jsi hodná!  Díky moc za nabídku!  Ale napřed zkusím to Palladium, to se mi zdá být v danou chvíli jednodušší, obtěžovala bych tě jen v nouzi nejvyšší!

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 14:24
Reakce na Ellen:

OK :-) !

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 17:33

Mam blbý dotaz na refill od Muglera. Když se ta lahvička otevře, musí se přeplnit celá, nebo jde ten refill znovu uzavřít? Podle obrázku to víčko nejsem schopná nějak zhodnotit

Díky moc.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 23:58
Reakce na Lama_z_Lana:

Pokud jde o klasickou lahvicku  (angel),tak ta je normalne sroubovaci

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 09:34
Reakce na náťa66:

Diky moc ;) Jedna se tedy o refill do Womanity, ale tak predpokladam ze to bude na stejnem principu. Holt to kdyztak budu muset nalit jinam, mam jen 50 ml flakon.

Offline jerry
Avatar
9077 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 10:21
Reakce na Lama_z_Lana:

Refil u Womanity je taky šroubovací.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 10:23
Reakce na jerry:

Super! Děkuju moc.

Offline Satin
Avatar
9 příspěvků moje polička 05. prosince 2016 12:04

Prosím poraďte - jak ukládáte vzorky a odstřiky? Pod vlivem Parfumánie jsem už nasbírala asi 14-15 vzorků (a ještě zdaleka nekončím ) a potřebovala bych na ně nějaký organizér. Nejraději průhledný a aby vzorky mohly být nastojato. Děkuji.

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 05. prosince 2016 12:17
Reakce na Satin:

Jestli jich ještě nemáš moc (stovky), tak je pěkné nasypat písek do mističky a napíchat je do něj.

Offline Satin
Avatar
9 příspěvků moje polička 05. prosince 2016 12:31
Reakce na RoSa:

To by bylo určitě pěkné, ale ráda bych, aby to bylo mobilní (dalo se přenášet, převážet). 

Nestraš se stovkama! Ale když těch vůní je tolik a tak hezky tu o nich píšete - to se nedá odolat.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 05. prosince 2016 12:59
Reakce na Satin:

Priehľadný neodporúčam, pokiaľ nemieniš vzorky priebežne spotrebovávať a chceš si ich odložiť na neskoršie pripomenutie vône. Ale inak naozaj v tom počte zatiaľ nejaká milá krabička stačí. Pokiaľ sú dobre uzavreté, nastojato nemusia byť.

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 11. prosince 2016 09:34

Mam dotaz, zda-li venkovni teplota muze uplne zmenit charakter vune? Zkousela jsem si v obchodnim centru Shalimar EdP, mela jsem ho na sobe cca dve hodiny, velmi se libil. Ale pak jsem sla domu, byla jsem venku asi 15 minut, bylo okolo nuly a doma vune byla uplne jina, vubec se mi najednou nelibila, prislo mi to jako nejaka pena na holeni . Strasne me to zklamalo, tak by me zajimalo v cem by mohla byt chyba