Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 22:48

0zero7 

Jestli ti můžu poradit, tak u Encre Noire začni EdT nebo L'Extrême.  Varianta Sport je řídká, pro tebe ztráta času. Acqua di Parma jsou pověstné "ne-držáky"

Zajímat by tě mohla i Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver, příp. zkus Montale Soleil de Capri.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 23:17

jerry Ty jsi zlata! Premyslela jsem, ze ty Encre koupim obe prave, pry je ta sport citronovejsi, ze bych se polivala, nasla jsem ji nekde snad za $35, uplne za hubicku, eventuelne by se daly navrstvit.

Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver - urcite mrknu, dekuji. A cokoli Soleil me vnadi, vcera ten TF byl vylozene uplne jinej nez co hledam, ale ten opalovaci olej v tom je uzasnej proste, ttrochu ho zvazuju, chjo. Stejne je fajn to prozkoumavat!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 23:19

jerry Montale vypada taky super! 

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 23:52

0zero7 

Tak pokud by ses chtěla polívat, tak klidně i tu variantu Sport - já právě vycházela z původního pořadavku, aby to mělo nějakou výdrž.

Jsem zvědavá, co nakonec vybereš.

A těší mě, že jsem našla spřízněnou duši, která nosí pánské vůně

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 00:25

jerry Jo vydrz je urcite pozadavek zasadni! Za tu cenu to asi risknu, popis a recence zni fakt fajn. Dekuju, ze jsi me na to privedla. Pansky mam rada moc, jeden znamy ted silel ze Tom Ford Leather je strasna, protoze silna (je myslim unisex), no me se samozrejme libi hodne. Myslim, ze driv se delaly mainstreamove vune daleko zajimavejsi, treba NU od YSL (Ford jej vymyslel myslim taky) jsem nosila roky, Kingdom od McQueena, nebo i Dune od Dioru, a puvodni Poison. Ted to vali na masovky libive, a pak niche rady. Vcera jsem vylozene gravitovala ke starsim vunim v obchode, i Rush jsem si nedavno koupila po strasne dlouhe dobe a je porad skvely! Dobry bylo i Gucci Envy. A MCM, rynglova, ta byla uzasna, asi se taky uz nedela...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 08:23

0zero7 jen poznamka k TF soleil blanc - nevim jak moc jsi zkousela nastrik ale na mne vydrz nekonecna, mozna jeste otestuj

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 09:06

Vy jste zapomněly 0zero7 doporučit místní kolektivní Verveine Cedrat od Jean en Provence

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:05

viktorka_od splavu mela jsem na predlokti, tak 4 hood cca max. Je moc hezky "opalovaci". Nekde psali ze Estée Lauder bronze goddess nektery verze jsou skoro stejny. Ale nevim co se jeste vyrabi. 
Mha haha. Tu jsem objednala a uzasnej cz System mi neumi poslat potvrzovaci sms na platbu kartou, takze nic. Pockam az se maminka vrati z italie. Dala jsem ji ukolem koupit Kdyby potkala cruise collection portofino, ale videla jsem jen na letisti za posledni cca 3-4 roky. ASI Se taky prestava vyrabet. Grrr

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:07

@viktorka_od splavu ktery soleil jsi presne zkousela?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:12

viktorka_od splavu ha. Divala jsem Se a zkousela jsem tu eau de soleil myslim. Tak to dava smysl ze edp soleil Blanc Ma vetsi vydrz! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:33

0zero7 mam soleil blanc edp i eau de soleil blanc 

edp mozna drzi trochu vic ale dobry obe, mozna nejaka slozka se me drzi extra silne:-)) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 10:34
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 12:04

Mha No, to jsou slaďoučké citrónky, kterými kdysi pohrdla i moje tehdy dvacetiletá dcera. A pokud si pamatuji, tak prostorovost nebyla nijak omračující. Využila jsem to pak jako osvěžovač vzduchu a stříkala to na záclony.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:08
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:38

Mha Z citrusových se mi nejvíc líbí klasika Eau d´Hadrien, ovšem samozřejmě kombinace slabé výdrže, sillage, ceny a proměny značky v jihokorejském držení způsobí, že mi nakonec zvadne ruka nad klávesnicí .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:53

Fleur

No ty už jsi v té pokročilejší skupině, já jsem stále u osvezovačů záclon

Ale zatím jsem nepotkala citrusovou vůní, která by byla trvalá. 

S naprosto nejkratším trváním vede Pink Grep od Bodyshopu (10 min)

Ale to není stížnost, já to ráda prostřídám

Ten jihokorejsky majitel mluví do složení vůně nebo do ceny? 

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 13:54
Reakce na Mha:

Ten jihokorejsky majitel mluví do složení vůně nebo do ceny? 

​Úplně nejvíc do designu

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 14:54

Mha Jak píše jerry ...

No, aspoň ušetříš .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:00

Fleur

No kdyby... Mně nevadne ruka nad klávesnicí , když šmejdim v zahradnictví. A teď se objevují cibulky, takže co ušetřím tady, tak stejně promrham za rostlinstvo. Běda mi.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 05. srpna 2021 15:09

0zero7 Ale výdrž 4 hodiny, to mi nepřijde málo.

Stejně než tohle všechno vyzkoušíš, zima na krku a citrusovku nebudeš potřebovat.