databáze 136620 vůní od 9209 značek a 1743 parfumérů

Eau de Soleil Blanc Tom Ford

Eau de Soleil Blanc
značka: Tom Ford
parfumér: Gracia-Cetto, Nathalie
rok: 2018
určení: unisex
hlava: kůra hořkého pomeranče, bergamot, petitgrain, římský kmín, růžový pepř, kardamom, pistácie
srdce: marocký pomerančový květ, jasmín, tuberóza, komorský ylang ylang
základ: palma ze Sejychell, ambra, vanilka

řada Private Blend

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (01.1.2020 )

Jiskřivě svěží pomerančový květ, ke kterému se přidaly další bílé květiny (zejm. máslový ylang-ylang je hodně výrazný) a všechno zalil bílý tělový krém, zasypaný sladkým pylem. Přivolávač léta v tuhé zimě...

Avatar
slniecko (03.8.2018 )

Soleil Blanc sa mi bohužiaľ nepodarilo vyskúšať, takže som vlastne začala "flankerom". Úvod je typická fordovská kolínska, bergamot a citrusové silice, veľmi príjemné a osviežujúce, jednoznačne unisexové. Neskôr sa preklopí na dámsku stranu veľmi jemným až priezračným nástupom bielych kvetov, na mne teda prevažoval veľmi-veľmi jemný ylang-ylang. Smerom k drydownu sa vôňa ľahko zohrieva a jemnulinko zosladí.

Avatar
blackviolet (22.6.2018 )

Povedená verze Soleil Blanc, která si na nic nehraje a kombinuje svěžest citrusů s krémem, aby mohla být dobrou společnicí teplých letních večerů u moře. Bergamot s hořkým pomerančem zamícháme do hutného bílého krému po opalování s vůní ylang ylangu. Bílé lněné šaty, sluncem prohřátý vzduch a sklenice s koktejlem ozdobená pomerančovou kůrou a hoblinkami kokosu.

Avatar
viktorka_od splavu (19.6.2018 )

závan pánské vody po holení okamžitě překryje čerstvá citrusová kůra, z rozloupnutého pomeranče vystříkla šťáva.. a chvíli nato se přidává vůně.. slunce. prostě Slunce. bílá a zlatá, taková, jaký je flakon. ostře bílá na slunci. vůně je hranatá, přísná. na tomhle slunci se nepovalujeme na pláži, tady se dohlíží na to, aby svítilo rovnoměrně a naprosto všude, nikdo nezůstane ve stínu! slunečním paprskům nesmí překážet žádná nerovnost, stromy ani keře - květy otrhat, pěkně srovnat naplocho a na bílou pláň zažehlit žárem.
oproti EDP je eau více citrusová, ten slunečný základ je stejný. zdá se mi ale o dost slabší.