Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 19:44
@euridike Metallica od Guerlainu mmch musela kvůli názvu skupiny vůni přejmenovat..a je teda taková vanilková(LouLou s karafiátem),jak najdu Metalys-vrhnu se na ni. Jinak zbožňuju song "One" :D
Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 20:13
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 20:23

Miru Taky to nechápu, ze ty peníze už může být ověřený mainstream z nějaké online parfumerie, ale setkávám se teď dost často s názory, že Notino prodává fejky apod. Kolegyně jinak nosí Avon a Hugo Boss no... A druhá nosí 'Lavýebelku', kterou jsem jí vzhledem k naší diskuzi o přitažlivých vůních překřtila na Lavojebalku (pardon) a Black Opium. Mno nic moc u nás.

euridike Vendulko šup, co když se mi zalíbí a poběžím koupit a dát na poličku! Ale třeba to nebude špatný. Jen ty příšerný marketingový žvásty, ale to je u všeho. Když už to není pro ženu jedinečnou a osobitou, tak minimálně pro ženu nespoutanou a žijícící divoce

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 20:49

Evanilla Ještě je oblíbená nezávislá žena, která ví, co chce

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 21:57

Evanilla Jitka77 

Blbý je, že spousta zákaznic na tyhle marketingový žvásty slyší....a navíc jde přece o parfém Lucie Vondráčkové (kdo asi tak bude na internetu zjišťovat, že výrobcem je firma Barvy, laky, fermeže s.r.o. a L.V. je pouze tváří reklamní kampaně, žejo).

Na recenzi jsem taky zvědavá.

Ovšem Lavojebalka...tohle už ze svého slovníku nedostanu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 22:02

Evanilla euridike 

Chtěla jsem, ale slniecko byla tentokrát rychlejší než já.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 22:07

wendulka 

Tak koukám na složení......pižmo, ovocné tóny, květinové tóny...tohle bude typická vůně pro silné osobnosti, které nepotřebují žádné guerlainovské berličky k podepření svého sebevědomí. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 22:11

jerry 

Bych vyzkoušela jedině za podmínky, že by těch 1250 Kč zaplatili oni mně.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 22:15

wendulka

A proto taky srabácky čekám na recenzi Evanilla

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 22:59
Reakce na jerry:

wendulka 

Tak koukám na složení......pižmo, ovocné tóny, květinové tóny...tohle bude typická vůně pro silné osobnosti, které nepotřebují žádné guerlainovské berličky k podepření svého sebevědomí. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 07:14
Reakce na jerry:

wendulka 

Tak koukám na složení......pižmo, ovocné tóny, květinové tóny...tohle bude typická vůně pro silné osobnosti, které nepotřebují žádné guerlainovské berličky k podepření svého sebevědomí. 

​Tohle vytesat do kamene

(došlo mi, jak slabou osobností se svými parfémovými preferencemi jsem já.. jdu se přestříknout nějakým Guerlainem, ať se z toho úplně nesesypu)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 09:54
Reakce na teena-s:
@euridike Metallica od Guerlainu mmch musela kvůli názvu skupiny vůni přejmenovat..a je teda taková vanilková(LouLou s karafiátem),jak najdu Metalys-vrhnu se na ni. Jinak zbožňuju song "One" :D

​Jj, vím, že Jamesovi tahle Metallica asi moc nevoněla ; já ji zkoušela ze vzorku, přišla mi taková hezky rázná, kovová, nesmlouvavá, přímá... A One miluju, zvlášť vždycky to kytarové sólíčko na začátku, krása... Já bych nejoblíbenější píseň hledala těžko, ale pro určité období byla moje signature píseň Low Man´s Lyric, ale to bylo asi proto, s kým jsem ji poslouchala + miluju jejich cover Turn the Page...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:10
Reakce na wendulka:

Evanilla euridike 

Chtěla jsem, ale slniecko byla tentokrát rychlejší než já.

​Tomu sa nedalo odolať .

Inak ja si myslím, že si to možno ženy kupujú, aby nemali pocit, že si príliš doprajú nejakého luxusu, že proste toto je pre ne ešte únosné, ale nejaké Chloé by už mali pocit nepatričnosti, keb si kúpili samé sebe len tak.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:21

slniecko Dobrý poznatek. U té mé kamarádky to tak asi bude. Kdyby chtěla, tak ví, že jí donesu vzorky a pomůžu s výběrem. Ale má výčitky i z toho, že si koupí knížku

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:11
@Evanilla tak s tím překřtěním LVEB jsi to vystihla famozně @euridike "votoč stránku"je peckovní tak říznou vůni bych k ní ráda objevila ;)
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:07
Reakce na Evanilla:

 Kolegyně jinak nosí Avon a Hugo Boss no... A druhá nosí 'Lavýebelku', kterou jsem jí vzhledem k naší diskuzi o přitažlivých vůních překřtila na Lavojebalku (pardon) a Black Opium. Mno nic moc u nás.

​A u nás v práci nikdo nic...nechápu. Jen šéfová už několik let LVEB (tak to už taky z hlavy nedostanu). Zase je každému jedno, co mám já, protože v ambulanci jsem sama a pacientky po 10 minutách, tak přežijí všechno. A já často taky. Dneska jsem nemohla najít osvěžovač a tak jsem tam šplíchla Kandaharskou růži do prostoru. A takových pochval, co mi to tam voní

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 07:10

Takže hlásím se z kanceláře: Aplikovala jsem Vitco či jak se to jmenuje na ruku a není to vůbec špatný - svěží letní ovocenka, kterou lehce ovanuly kytky, na pižmíčkovém základu. Značná podoba s D&G L'Imperatrice (kterou vlastním).

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 16:09

Jdu sem zase s blbým dotazem.

Jakkoli na to nevypadam, občas se věnuji sportu a tehdy  používám vůni od Adidasu. Dochází a co koupit nového? Existuje pro vás "sportovní vůně" nebo to berete jako oxymoron? 

Mě ten Adidas pomohl v tom, že když jsem ho použila, mozek přepnul z Jídlo na Pohyb

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 16:37

Mha o ano, ja pouzivam chanel sycomore.. je to teda kapku drazsi ale jen pokud sportujes casto, ja ne

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 17:08

Mha mám vůni na cvičení - ponejvíc od Tesori White Musc

a po cvičení třeba AA Pamplelune, nebo Prive Rose Alexandrie