Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Online Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 24. října 2017 17:05
Reakce na Korsičanka:

Myslím, že nevyřadí vůně, jen z nějakého důvodu (který mi nebyl sdělen) už nebudou nabízet vzorky. Night Veils mě štvou, asi nešly na odbyt (za tu cenu se ale ani moc nedivím).

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 24. října 2017 17:40

V nabídce nejsou ani vzorky poslední kolekce deseti vůní od značky Clive Christian.

I tak mi sample service tak, jak ho nabízí Ingredients, stále přijde ojedinělý .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 24. října 2017 18:14
Reakce na Darya:

Taky těch posledních pár ks vydatně zlevnili (oproti cizině) - ale stejně je to pro obyčejné smrtelníky darda:(

cinkja To máš recht!

Online Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 25. května 2018 11:48

Pokud by se to nekomu hodilo, prenecham dva slevove kody do Ingredients s platnosti do 27.5.18.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:16

Musím říct, že poprvé po těch letech jsem z návštěvy Ingredients trochu zklamaná. Dnes pozdě odpoledne jsem přišla s úmyslem podívat se, zda nemají nějaké novinky, což mají - Sabbia Bianca - a s úmyslem, pořídit si k narozeninám kromě Galopu, který už jsem měla v tašce, znovu Cologne Indelebile.

Zrovna tam byl ten slovenský asistent a obsluhoval nějakou paní, která si kupovala nějakou vůni. Tak jsem se jen lehce zeptala, že už mají tu Sabbia Bianca, abych nerušila a čekala, až skončí, abych nerušila.

Doobsloužil je. Tak jsem čekala, že se mi začne věnovat a třeba mi ji nějak představí, zeptá se, co by mě zajímalo. A kulový. Normálně beze slova odešel dolů.

Napřed jsem myslela, že si potřeboval jenom odskočit třeba na toaletu a chvilku čekala, zda se nevrátí. I nestalo se. Nezájem.

Tak jsem odešla a Cologne Indélébile asi teda radši koupím jinde nebo přijdu, až tam bude obsluhovat někdo jiný než on.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 13:32

Nemáte prosím někdo volný kód do Ingredients, který nepotřebujete? 

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 14:54

Renusatko posílám ho do zprávy :-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 15:01

Nadik  Děkuji moc, hned jsem ho využila. Měla jsem nachystanou objednávku a můj kupón to nechtělo vzít. Možná se to ještě vyřeší, ale nejdříve v pondělí. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 20:42

Neplánujete, prosím, někdo objednávku vzorků teď někdy. že bychom se podělily? Velmi bych stála o jeden vzorek LM Parfums, který mi dnes v Ingredients odmítli vyrobit, že prý je to limitka, přitom na e-shopu, jak jsem si všimla následně, jej normálně nabízí v rámci sample service.

Jenže ty čtyři další už si nemám z čeho vybrat a kvůli jednomu vzorku dávat 250 Kč se mi nechce. Klidně vyzvednu osobně, aby bylo poštovné zdarma, i přenechám i ten slevový kód na další objednávku.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 21:22

wendulka že ťa zaujal Hysteric? 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 21:29

milacka wendulka Taky si to myslím

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 21:37

milacka Jj. gurmánka. Na papírku se zdála až moc sladká, ale na kůži ne.

Já sice jednou stranou chápu, že když nemají origo, tak se jim vyrábět z testeru asi moc nechce, pokud ví, že další už nedostanou, ale já si vůni za desítku bez možnosti si ji v klidu prozkoušet doma fakt už nekoupím.

Tyhle trendy v Ingredients nepamatuju a docela mě to od dalších nákupů tam odrazuje, abych se přiznala, byť dnes jsem normálně nakoupila. Zajímalo by mě, jestli to mají nově nařízené přímo od Jakuba anebo to dělají jen tihle noví asistenti z vlastní iniciativy.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 21:42

wendulka Já myslím, že to musí mít dohodnuté - přece by si takhle neodrazovali zákazníky. Možná záleží, za kolik jsi nakoupila...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 21:56

wendulka K tomu sa neviem vyjadriť, ale pamätám si časy, že Korsičanka, keď som dostala 4 vzorky aj bez nákupu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:02

milacka Já bez nákupu max.2 vzorky:) Asi jste jim byly s Vierkou sympatičtější

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:05

Korsičanka No ať tak či tak, rozhodně je to velký krok zpátky v přístupu k zákazníkům. Jak jsem řekla, já to chápu u těch nejdražších vůní, které v nabídce na e-shopu v rámci sample service nejsou, ale zrovna tahle je.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:10

milacka To oni ti čtyři vzorky dají i teď, ale jen, pokud mají origo, tzn. Byredo, MFK, Diptyque, Kilian, ale jakmile se trefíš do těch, co jsou z testeru, max. jeden a šlus. A je úplně jedno, jestli nakoupíš za pár stovek nebo tisíc nebo nenakoupíš.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:30

wendulka možno by som sa pridala, v prípade, že mi prestane blbnúť ich stránka - v ničom sa neviem prepracovať cez prvú stranu...pozerám, že majú aj kozmetiku, ktorú si nemám kde vyskúšať....akurát škoda, že z Régime des Fleurs majú zdá sa len sviečky, na tú značku som už veľmi dlho zvedavá.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:43

slniecko To by bylo skvělé! Zatím je čas. Bych je příští čtvrtek mohla vyzvednout a přivézt pak v pondělí. Tak se případně ozvi, pokud dáš ty čtyři dohromady, kód by byl určitě tvůj.

Mě na jejich e-shopu lehce irituje, že jakmile rozkliknu kteroukoliv značku nebo výrobek, zmizí odkaz Značky s celkovým seznam a furt tak musím klikat nejprve na e-shop a znova na Značky. Z uživatelskýho hlediska ne úplně dobře vyřešený.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 17:45

wendulka V kamenné prodejně jsem nenakupoval, ale přes e-shop je 5 vzorků zdarma k objednávce nad 2000 Kč, tedy těch, které mají v sample servis.