Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 03. února 2016 16:51

Creed je u nás zbytočne podceňovaný...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. února 2016 23:40
Reakce na slniecko:

To já ho nepodceňuju. Nemyslela jsem to tak, že by nemělii pěkné vůně, ale všechny, co jsem zkusila a bylo jich dost, jen jdou mimo můj vkus. Dokonce je vidím jako takový slušný přechodový můstek od mainstreamu k niche, než se člověk dostane mezi nimi propracuje dál.

Objektivně vzato mi ale pánské vůně Creed přijdou lepší a na ty je prý především v Ingredients poptávka.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. května 2016 21:26

Od srpna se portfolio značek v Ingredients rozšíří o Acqua di Parma.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. května 2016 21:28
Reakce na wendulka:

Možná to už někdo víte, ale pro jistotu to dávám i sem. V Ingredients budou letos rozšiřovat sortiment. Kvůli neustálým dotazům ze strany zákazníků se chystají zřídit stánek pro vůně Creed, zároveň by na častá přání zákazníků mělo dojít ke spuštění e-shopu.

To mě osobně sice až zase tolik netrápí, potěšující je pro mě ta druhá zpráva, jelikož už je definitivně jisté, že tou druhou značkou bude opravdu Profumum Roma, předpokladem je vzhledem k aktuální přednosti Creedu druhé pololetí letošního roku, zhruba srpen.

A Profumum Roma bude nakonec dřív než v srpnu. Premiéra se chystá už na červen.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. května 2016 21:33
Reakce na domenica:

Na uvedení značky se moc těším, mám už zapsáno v kalendáři . Vůně, co znám, jsou krásné a na ty ostatní jsem zvědavá o to více.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. května 2016 23:10
Reakce na domenica:

Jj, jsem ráda, že nakonec uvedení Acqua di Parma a Profumum Roma prohodili a že Creed vypustili.

A taky se to s Profumum Roma hodí i vzhledem k tomu, že od 1. června mají oficiálně povoleno dočasně prodávat butikové exkluzivky By Kilian, i když skladem už je mají někdy od půlky května. Pořád totiž přemýšlím o Apple Brandy a Single Malt.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 11. června 2016 10:30

Profumum Roma bude od středy, ale kdo se tam vydá, radši až čtvrtek.

Pro začátek jich prý budou mít 20 ( nepřeslechla jsem se ?), cena 5400,-  ( Rosae Mundi nějak přes šest)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. června 2016 13:08
Reakce na náťa66:

Jj, ve středu 15. se bude značka oficiálně uvádět.

Jestli ses nepřeslechla... jakože "jenom" 20 ?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 11. června 2016 14:01
Reakce na domenica:

ne,naopak, mně pro začátek dvacítka přišla až až

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. června 2016 14:18
Reakce na náťa66:

Jasně, já si právě nebyla jistá. Teď mají v portfoliu něco přes třicet vůní, tak budu zvědavá, které pro začátek vynechali. Jinak dvacítka, vzhledem k velikosti prostor, je velmi slušné číslo. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. června 2016 19:32
Reakce na domenica:

V první vlně mělo být "jen" 19 vůní, Rosae Mundi nakonec dodatečně doplnila první dvacítku. A určitě v ní bude chybět Battito d'Ali. Na ostatní odhalení jsem také zvědavá a moc se těším. Především na uvedení značky jako takové a na poznání dalších vůní. Ty, co mám (a znám) jsou krásné .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2016 20:58
Reakce na cinkja:

Battito d´Ali bude v první vlně chybět? To mě malinko překvapuje. To zatím nechybělo v žádné parfumérii, kam Profumum Roma brali nově. Naopak příjemným překvapením je, že vzali hned Rosae Mundi. Tu většinou parfumérie berou až v další vlně. Ale u té to chápu, protože už loni mi Jakub říkal, že ta se mu líbí hodně.

Jinak co se týče prostor, v tomhle ohledu je ta dvacítka překvapivé číslo, ale zase co vím z jiných parfumérií, tak když Profumum Roma brali loni nově do Jovoy, tak jich tam v první vlně brali taky asi rovnou 16, v Belle Rebelle to bylo podobně (a konkrétně tam z kapacity samotného prostoru asi plný sortiment ani nikdy mít nebudou) čili to možná bude požadavek ze strany značky, aby s danou parfumérií vůbec začali jednat. Vlastně když si to tak uvědomuju, kompletní sortiment jsem zatím viděla snad jen v Printemps a potom online na shopping premiere avenue,  jinak nikde.

Každopádně na odhalení zbývajících vůní z té dvacítky se tak jako tak taky moc těším - snad mezi nimi budou i ty, co ještě neznám.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. června 2016 21:58
Reakce na wendulka:

Je to ověřená informace, tímto zdravím Zimulku .

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 12. června 2016 20:40

Tak to jsem překvapená, mně před necelým měsícem psali, že Battito d´Ali mezi první 20 vůní bude

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. června 2016 21:45
Reakce na 33lejaby:

Zimulka telefonicky ověřovala dostupnost této konkrétní vůně teď v týdnu. Tak bude asi nejlepší, když se necháme překvapit .

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 14. června 2016 20:12

Škoda, že pořád ještě není v provozu funkce hromadného zmiňování. To bych zmínila @cinkja, @wendulka @zimulka a @33lejaby,

protože záhada "dvacítky a Battita d´Ali" je vyřešena. Pravdu mají tak trochu všichni.

Parfém Battito d´Ali je zahrnutý do první dvacítky zítra uváděných vůní, ale jen z důvodu momentální nedostupnosti na skladu dorazí asi o týden později.  To samé platí pro parfém Ichnusa.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 14. června 2016 23:09
Reakce na domenica:

Záhada vyřešena .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. června 2016 22:53
Reakce na domenica:

Tak takové vyřešení záhady je rozhodně skvělou zprávou.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 17. června 2016 13:20

Něco málo ze středeční tiskovky k uvedení značky Profumum Roma v Ingredients:

http://guerlinade.cz/2016/06/17/profumum-roma-nove-i-praze/

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. června 2016 16:18
Reakce na domenica:

...krásné.!

A jaké jsou ceny za vůně.?