Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 23:47

ModestMourek Vím.

Offline šaman
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2019 14:54

Ohleně vzorků.
Před Vánoci, než jsem si vybral (žena mi vybrala) Nor Epices, jsem tam byl dvakrát a žena jednou. V obou případech jsem dostal 5 vzorků (aniž bych o ně musel žádat nebo něco kupoval) a žena dokonce 6.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 19:01

šaman To nevím, jak děláš Mně jich dali vícero vždy jen při nákupu (drahém), nebo neochotně 1, o nějž jsem si řekla.  Naposledy na podzim tam byla jiná paní a ta mi sama nabídla jeden a o druhý jsem si troufla říct.

Offline šaman
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:24

To Korsičanka : Na druhou stranu všechny vzorky mi poradili/nabídli oni. Uvedl jsem nějakou svoji představu. Poté mi ukázali nějakou vůni a nastříkali na papírek. A když se mi líbila, dali mi i vzorek. Nebylo to tak, že bych přišel a řekl jim seznam pěti vzorků, co chci, aby mi dali :)

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:29

šaman Nebylo to tak, že bych přišel a řekl jim seznam pěti vzorků, co chci, aby mi dali :)

To je jasné. Mě právě překvapila ta vstřícnost, která se dle mých zkušeností váže k tomu kterému prodávajícímu. Nebo možná změnili obchodní taktiku - jak by se měl chovat obchod na úrovni. A nebo dostali nový přísun vzorků/testerů

Offline šaman
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2019 08:26

Korsičanka Všechno je možné. Já tam celkově zas tolikrát nebyl, ale vstřícní byli vždy. Při obou posledních návštěvách mě obsluhovala příjemná bruneta cca do třiceti let. Těžko odhaduji (málokdy se trefím) :)

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 09:19

Tak jsem se včera po silně negativním zážitku u T-Mobile odebrala uklidnit do pražské parfémové mekky a dobře jsem udělala. Slečna brigádnice tam byla se mnou sama skoro hodinu! Parádně jsme pobreptaly a já se dozvěděla názvy nových značek, jež budou v Maislovce nabízet: Morillasův Mizensir, Kemi a nám už známá Roja Parfums. Dostala jsem vzorek Nudiflorum(dříve tvrdili že Nasomatto nevzorkují), ovoněla Malleho Down (povlává mi stále z cedulky na komodě) a odešla spokojená. (Jen limitku Hysteric už neměli ani ve vzorku)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46027 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 09:49

Korsičanka no tak to vlastne bylo pozitivni ja tam popravde vubec nechci jit pac vim ze bych se zbytecne rozcilila

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:26

Korsičanka Vyděsila jsi mě, MiJo , zatím se mi dařilo Roje se vyhýbat...

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:28

Beverly Ahoj zlato, nemám o tebe strach Ačkoliv Roja je stále nejlevnější s riskem na ebay a pak asi na notinu, no

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:43

Korsičanka Třeba od novinek nebudou vzorky k dispozici , ale to bych asi už nevydržela a konečně bych to tam omrkla naživo. Přes poštu si obchod nemohu dost vynachválit a občas mi pošlou vzorky i mimo sadu zdarma.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:58

Beverly Takovému zákazníkovi - to se nedivím Ale až se tam budeš chtít vypravit, napiš, aŤ se konečně setkáme

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:59

Beverly Mám stejnou zkušenost. Už víckrát mi poštou přišel nějaký vzorek navíc. Většinou novinky. Taky jsem jednou požádala, jestli by bylo možné zaslat v rámci Sample setu vzorek, který nenabízeli a vyšli mi vstříct. Osobní návštěvu nemůžu posoudit, protože jsem tam nikdy nebyla. 

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:06

Korsičanka Jasná věc, moc ráda

Renusatko Toho jsem se nikdy neodvážila , prostě líná huba...

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:08

Renusatko Velká chyba Koukej při nejbližší návštěvě Prahy napravit

Cervanek
Avatar
20. ledna 2019 18:09
Reakce na Beverly:

Korsičanka Vyděsila jsi mě, MiJo , zatím se mi dařilo Roje se vyhýbat...

Vůně zn. Roja Parfums jsou ale krásné, jsem zvědavá jaké budou v Ingredients prodávat.

Po loňském veletrhu ve Florencii (Pitti Fragrance), který se koná každé září, se prodejny s nabídkou zn. Roja Parfums, které jsou zároveň i e-shopy, rozšířily i ve Francii.

Je to pozitivní (na krásu) i negativní (větší ohrožení účtu) zpráva na Prahu, kde Roja Dove chtěl prodávat už dávno a právě v Ingredients, což částečně z důvodu ceny bylo zamítnuto. Cenové relace u Roja Dove rostou mílovými skoky, ale ani jiné značky nezůstávají v tomto ohledu pozadu.

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2019 19:09

Cervanek Děkuju  , do Prahy patří všechny krásné vůně, to je jisté.

Však se už těším.

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 11:08

Beverly také se těším, mluvila jsem teď s pánem po telefonu (už nemohu říct po drátě, když jsou telefony nedrátové). Budou mít veškerý sortiment cirka za měsíc, kdy se přestěhují do nových prostor - na té samé ulici za rohem. Ceny půjdou samozřejmě kurzem, tak jak jsou RD pro MO prodej definované. Budou hlavně na prodejně - kdy pro nás, co bydlíme 400 km od Prahy, se vždy řešení najde.

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2019 17:47

Cervanek Kristepane, no a ještě pár tvých recenzí a jdu tam v březnu s batohem a suchým chlebem k obědu 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 15:14

...sice jsem v Ingredients párkrát byla. Ale nikdy jsem nezkusila, resp.

myslíte, že některý z prodavačů/ček umí poradit vůni, otipnout člověka.?

Já prostě POŘÁD nevím, co chci, potřebuju.

Ale musí to být dokonalý

(v mainstreamu se mi líbí dost vůní, ale musela bych si jich koupit víc najednou, aby vystihly mé potřeby... Tak jsem si říkala, že třeba nějaká niché by tohle zvládla jedna, jeden flakon třeba.?.)