Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:12

wendulka

Martula píše až, takže asi až 18.4.???

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:14

Korsičanka No jo, nečtu pořádně. Se tam toho osmnáctého totiž chystám taky. V pondělí bohužel nemůžu.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:15

Mína Martula Takže já podám hlášení v pondělí večer:)

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:19

wendulka Až příští. Byla jsem v Praze včera a dnes, ale bohužel nebyl čas. Na tu rtěnku se třepu od chvíle, co jsem ji na eshopu uviděla

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:24

Martula Já taky, ale napřed nebyl čas, pak se přestěhovali a když jsem se konečně do Maiselovky dostala, tak ještě nestihli otevřít.

No tak možná na sebe budeme mít štěstí.

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:26

wendulka Třeba jo, to by bylo fajn

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 21:39

Martula A to vám budu závidět, neboť já budu zas na cestě pro chlapečky na Moravu:)

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 07:50
Reakce na Mína:

Korsičanka Prosím tě, co jsou to ty V.I.P. vůně?

---

Nezkoušely jste prosím v Ingredients kromě vůní i parfémované červené rtěnky Kilian?

Konkrétně by mě zajímal odstín Aphrodisiac, který má mít modrý i oranžový podtón a odstín Heaven - jestli není moc oranžova.

A ještě u verze satin jestli se ten lesklý finiš neleskne příliš.

​Tak jsem konečně obhlédla rtěnky Kilian a musím říct, že jsem z nich dost zklamaná. Barvy jsou ve skutečnosti hodně jiné než vypadají na webu.

Aphrodisiac -po modrém podtónu ani stopy. Je to rudá rtěnka, která má v sobě cihlový podtón.

Všechny odstíny jsou výrazně pigmentované a asi budou dobře držet.

Verze Satin není lesklá ani trochu, za mě je taky spíš matná.

Parfemace (a na tu jsem se moc těšila) - skoro nic jsem necítila

Nevybrala jsem si. Tedy ne rtěnku. Protože mě uchvátila police s vůněmi  Kemi blending magic a to nedopadlo dobře

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 08:02

Martula jak koukam co mas na sobe, tak to naopak velmi dobre dopadlo vune vypada lakave

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 08:06

Vřele doporučuji všem milovnicím a milovníkům kvalitních oudových vůní vyzkoušet v Ingredients Kemi Blending Magic. Značku zařadili do prodeje díky kvalitě i přes to, že svým designem nezapadá do konceptu Ingredients a to o něčem svědčí.. Nádhera!

Neodolala jsem a na druhý den se pro jednu z nich vrátila (Jãbir). Je to čistý parfém s koncentrací 65%. Zeleně a balzamicky vyznívající skvělý oud v kombinaci se svěžími květy pivoněk, frézií a růží.

Brala bych i Aurum - opět orientální vůně s oudem a pryskyřicemi, kde výraznou roli hrají jahody a čokoláda. Není to vysloveně gurmánka a už vůbec ne ovocenka, ty jahody odlehčují těžší orientální kompozici a vůně je hodně originální.

A do třetice bych unosila 'Ilm. Oud, oud, oud. Nejvyšší kvality. Na začátku živočišný, postupně zesládne a stane se doslova hedvábným. Jemně povívá, nijak nekřičí, je až intimní.

I ostatní vůně Kemi stojí za vyzkoušení.

Všechny EdP jdou více do prostoru než č.p., podobně jako třeba u Amouage. Čisté parfémy jsou sladší, kulatější.

Co mě dále zaujalo při zkoušení novinek:

Roja - Elixir č.p.

Mám verzi Essence, která vyznívá z počátku více květinově, č.p. je na začátku výrazně ovocnější.

Po rozvonění jsou totožné. Č.p. má určitě delší výdrž, ale jinak jsou stejné.

Mizensir - Poudre d´Or - hodně mi připomněla Roja 51.

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 08:09

viktorka_od splavu No právě jsem tady o tom sesmolila příspěvek Jsou fakt nádherné.

Jabir mi z počátku trochu připomíná Salome (Papillon Artisan Perfumes), pak chytne svěže květinový dech a právě ten kontrast balzamické živočišnosti a lehkých květů se mi moc líbí a je za mě neobvyklý. Ach

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 09:26

Martula viktorka_od splavu Ach, už se na Jabir někdy těším! Proč jen jsem po něm v Ingr. taky nesáhla? Asi že byl 1x a kousek tak drahý než ostatní EDP.

Takže závěr: AURUM jsem zkoušela 2x a líbí se mi velmi. Kdyby byl zájem, šla bych do medvědění. Jen nemám teď flakonky. Konec května to jistí:), pokud se ovšem nezamiluji do jiné jejich vůně. Protože jak Layla, tak Luna, i ten Poudre d`Or od Mizensir  stojí za úvahu - papírky mi voní doma už týden!

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 10:28

Martula Nechceš založit vlákno značky ? Tady by to časem mohlo zapadnout.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 12:03

Martula Doufala jsem, že mi to ve čtvrtek vyjde, ale bohužel dopravní situace za mě rozhodla jinak, takže jsem musela návštěvu vypustit kvůli jiným akutnějším nákupům. Tak snad to klapne teď v úterý.

A souhlasím s Fleur. Chtělo by to samostatné vlákno.

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 12:07

Fleur wendulka Vlákno založím

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 12:10

Martula Á, to jsou ty Al Kimiya. Dosud jsem kolem nich procházela více méně nevšímavě, teď určitě vyzkouším, hlavně Jabir .

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 14:18

blackviolet Určitě vyzkoušej Původně jsem brousila kolem Roja Parfums, zajímala mě hlavně Elixir v č.p., ale pak jsem začala zkoušet Kemi a nešlo se odtrhnout

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 14:36

Korsičanka Jabir je o pár set dražší, ovšem má pouze 50 ml.

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 14:37
Reakce na ModestMourek:

Korsičanka Jabir je o pár set dražší, ovšem za 50 ml.

​Ale zase je to čistý parfém

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 15:08

Martula Jasně, 65% je opravdu vysoká koncetrace.