Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 04. zaří 2020 19:26

euridike V klidu, Nin Shar je moje niche signature a po tve recenzi mam chut ji nosit o to vic. Vlastne jdu hned pro ni.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. zaří 2020 21:46
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. zaří 2020 21:49

Luna Nos ji, je to krásná vůně. Hodí se k Tobě.

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 04. zaří 2020 22:06

Dalia Jo, hodí se ke mně moc. Jen bych přidala intenzitu...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. zaří 2020 22:11

euridike recenze na Nin-Shar je úžasná, krásně napsaná. 

Jinak ovšem k Jul & Mad mám podobný postoj jako Miru , nesedí mi ani jedna a celkově v té značce postrádám nějakou hloubku nebo zvláštnost. 

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 08:39

Renusatko Zis vy ste nejaky parfemovy intelektualky, ne? Ja v parfemech hloubku nehledam, na dne uz jsem byla a nebylo az tak o co stat.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 09:02

Luna Třeba hloubku holky cítí jako takové lusknutí, jež já taky ve vůních hledám. Nebo proměnlivost, vrstevnatost... Mně se většina vůní značky líbí, ale taky je vlastně moc nenosím Ráda k nim voním, prodávám je/vyměňuju a zase se k nim vracím

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 09:23

Korsičanka Ja vim, co holky hledaji, to jako mela byt takova odlehcena poznamka po ranu. 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:04

Ani - Nishane

Nesladká vanilka s benzoinem, osvěžená zázvorem. Cítím i lehce "kostelní" myrhu, která není uvedena ve složení. Balzamická vanilková vůně s nevídanou výdrží. Odkaz na historické hliněné město v arménské pláni - ano, v této absolutně nesladké podobě je to výstižné.
Zároveň velmi dobře nositelné. Po dlouhé době vůně od Nishane, která mě opravdu zaujala.

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:09

Renusatko Díky...

Korsičanka Ano, vystihla jsi to - takové to "lusknutí", to je přesné...

Martula Vypadá to, že Ani budu muset vyzkoušet, Tvůj popis zní velmi lákavě...

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:12

euridike Vyzkoušej. Tipuji, že by se ti mohla líbit. Má v sobě něco mystického..zajímavé, jak se to pomocí celkem jasného a čitelného složení povedlo.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:12
Reakce na Renusatko:

euridike recenze na Nin-Shar je úžasná, krásně napsaná. 

Jinak ovšem k Jul & Mad mám podobný postoj jako Miru , nesedí mi ani jedna a celkově v té značce postrádám nějakou hloubku nebo zvláštnost. 

​Já to mám s vůněmi Jul et Mad takové rozporuplné. Některé se mi líbí hodně, některé vůbec. A některé ještě vlastně neznám. Ovšem ta letošní novinka "Schody do nebe" mě hodně zklamala. 

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:17

Dalia Mně se "Schody" vcelku líbí //i když zase ne pro mě//, protože já v nich vůbec nemám tu zákuskovou/krémovou sladkost, kterou jste tu popisovaly, což je pro mě plus...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:22

euridike Já v nich cítila omítku. Ale vzorek ještě mám, tak časem zkusím znovu. Od Jul et Mad mám velmi ráda Terrasse a St-Germain, to je srdeční záležitost. Pak se mi líbí Stilettos on Lex, Nin-Shar a Néa. 

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:28

Dalia Omítka by mi nevadila! A i mně se líbí //na podzim a v zimě// Nea...

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:34

Stairway to Heaven (Jul et Mad)

= pro mě: Bleděmodrá obloha v letové výšce proudových letadel, oblaka plná aldehydových ledových krystalků, které bodají do tváře. Čistota a chlad. Sterilní čistota a neúprosný chlad.
Vážně tam máte nějaké cukroví? Já ani náhodou. Podoba s Eau de Shalimar ? Taky ani náznakem. Jako bych zkoušela úplně jinou vůni.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:50

Martula Tvůj popis je krásný! Fakt budu muset zkusit znovu.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 10:54

Dalia No já se obávám, že tato vůně se rozkládá výrazně odlišně podle chemie pokožky. Jinak vážně nerozumím všem těm zmiňovaným žloutkovým věnečkům

Za mě JE hodně zajímavá. Ale není to líbivka a bude vzbuzovat rozporuplné reakce.

Offline euridike blogger
Avatar
3490 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 11:16

Martula Ohledně Stairway to Heaven s Tebou souhlasím od A do Z, vnímám ji obdobně.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 12:03
Reakce na Martula:

Stairway to Heaven (Jul et Mad)

= pro mě: Bleděmodrá obloha v letové výšce proudových letadel, oblaka plná aldehydových ledových krystalků, které bodají do tváře. Čistota a chlad. Sterilní čistota a neúprosný chlad.
Vážně tam máte nějaké cukroví? Já ani náhodou. Podoba s Eau de Shalimar ? Taky ani náznakem. Jako bych zkoušela úplně jinou vůni.

​Čistota, chlad... a ticho. Kdyby to tak zůstalo... ale u mě původně asi zamýšlená mrazivá teplota prudce stoupá sladkými tóny vanilkového pudinkového prášku... a ustálí se na hodnotách vlažné kohoutkové vody. Zvláštní vůně, obzvlášť v kontextu značky.