Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 12:31

Já mám značku Jul et Mad hodně ráda. Trojice vůní Nin-Shar/Néa/Garuda je parádní a přesně před pěti lety mě nadchlo uvedení tří tak povedených vůní najednou.

Ale už první vůně Juliena a Madaliny jsou příjemné - Stiletos on Lex, Terasse à St. Germain a Amour de Palazzo... Jejich "oranžovo-bílá" vůně (mandarinkou, pomerančovým květem a mandlemi) Secrets du Paradis Rouge mě vyloženě oslovila... z trojice roku 2017 pak Bella Donna... Doufám, že brzy zase něco spáchají, ideálně s Lucou Maffei.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 13:45

alibi škoda za tú koronu...toto znie presne ako niečo, čo mám rada na leto. Suché drevo a čistota.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 13:47

Korsičanka Luna já "to" přesně vím co, ve vůních mám sice ráda, ale nemusí to být v každé:-) a hlavně tam toho nesmí být moc:P

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 13:48

Martula Ani má dosť dostala...keby som bola schopná urobiť si trochu zmeny na polici, asi by to bol jeden z mnohých kandidátov na kúpu.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 13:50

Apropó, k tým Jul et Mad.

To sú presne vône, ktoré sa neuveriteľe menia podľa pokožky. Ako keď sme ich skúšali na stretku, tak to bolo úžasné sledovať, ako boli na niektorých kočkách nádherné a na niektorých (mne )...nič.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 14:51
Reakce na domenica:

Já mám značku Jul et Mad hodně ráda. Trojice vůní Nin-Shar/Néa/Garuda je parádní a přesně před pěti lety mě nadchlo uvedení tří tak povedených vůní najednou.

Ale už první vůně Juliena a Madaliny jsou příjemné - Stiletos on Lex, Terasse à St. Germain a Amour de Palazzo... Jejich "oranžovo-bílá" vůně (mandarinkou, pomerančovým květem a mandlemi) Secrets du Paradis Rouge mě vyloženě oslovila... z trojice roku 2017 pak Bella Donna... Doufám, že brzy zase něco spáchají, ideálně s Lucou Maffei.

​Tohle mohu klidně podepsat s jediným rozdílem - namísto Secrets du Paradis Rouge mě uhranula vůně Fugit Amor (ten minerální karafiát ). Sympatičtí mi jsou i sami tvůrci značky.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 14:51
Reakce na domenica:

Já mám značku Jul et Mad hodně ráda. Trojice vůní Nin-Shar/Néa/Garuda je parádní a přesně před pěti lety mě nadchlo uvedení tří tak povedených vůní najednou.

Ale už první vůně Juliena a Madaliny jsou příjemné - Stiletos on Lex, Terasse à St. Germain a Amour de Palazzo... Jejich "oranžovo-bílá" vůně (mandarinkou, pomerančovým květem a mandlemi) Secrets du Paradis Rouge mě vyloženě oslovila... z trojice roku 2017 pak Bella Donna... Doufám, že brzy zase něco spáchají, ideálně s Lucou Maffei.

​Tohle mohu klidně podepsat s jediným rozdílem - namísto Secrets du Paradis Rouge mě uhranula vůně Fugit Amor (ten minerální karafiát ). Sympatičtí mi jsou i sami tvůrci značky.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 15:00

Fleur No vidis, Fugit Amor, neco (alespon pro me) tak nadpozemskeho...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 15:06

domenica Se Secrets du Paradis Rouge musím souhlasit, na tu jsem pozapomněla, kombinace citrusy + růže + vosk + pryskyřice se mi vyloženě líbila, jen se na mně poměrně rychle rozplynula do tiché a měkké sladkosti, ale to beru jako můj osobní problém, stejně tak skutečnost, že přestože jednoznačně oceňuji kvalitu ingrediencí a zpracování samotné, potřebuji pro sebe samotnou něco navíc.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 15:30

Luna Možná je to špatně vyjádřené. Pro mě má ta značka jeden rušivý tón a to bohužel ve všech vůních a nejvíc ho vnímám. Tím pádem mě nikam hloub nepustí, protože se přes něj nedostanu a připadají mi všechny podobné a bez nápadu. Prostě u některých značek to tak mám a tohle není jediná. Naopak věřím, že to tak pro ostatní vůbec není a mají každou vůni jinou, zvláštní a úžasnou.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 19:12

...jako všechno má své vyjímky, tak i Jul et Mad. Vzpomněla jsem si na vůni, která pro mě "koule" má a je to

Mon Seu Désir

...tý věřím, to je tišše distingovaný rajc. Pravdivý

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 12:22

UNE ROSE Frederic Malle

Once Upon a Time...

Bylo... Nebylo...

//Jako by na tom záleželo...//

Once Upon a Time je americký seriál, sledovala jsem ho za časů cholery, tedy popravdě - byla to spíš angína, ale tak hrozná, že už se skoro blížila choleře, hrál v tom Robert Carlyle, to mi v tu dobu tak nějak celkově stačilo, do jeho Rampelníka jsem se téměř zamilovala, jenže pak přišla zlá královna, která vlastně, jak už to tak bývá, původně vůbec nebyla zlá, jen jí bylo velmi, velmi ublíženo, a to pak zraněná duše hledá cestu, kudy z toho ven, někoho to rozbije na prvočísla - a to je konec, jiný ztvrdne a obrní se vším, co má po ruce, aby mohl jít dál, aby se vyhnul dalším ranám s fatálními následky - a tahle královna - dívala jsem se na ni, viděla jsem, co jsem vidět nechtěla, ale musela, viděla jsem kousky sebe, bolelo to, ale rozuměla jsem, dívala jsem se, přestože mě to netěšilo, dívat se do sebe samé nebývá vždy útěšné, ta zlá královna, co kdysi vůbec nebyla zlá, byla jako růže, rudá, temná, trnitá, vyrůstající ze stínů, ty trny nikdo nevidí, ucítíš je, když se přiblížíš, ty trny vidí každý, proto je má, aby je všichni viděli, aby věděli, že se nemají přibližovat, růže krev a růže víno a růže černý rmut a vinný kámen, taková růže to je, velká, temná, jejíž zranitelnost tkví v její naprosté nezranitelnosti.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 12:43

euridike 

...nejlepší je ten poslední řádek...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 18:57

Creed Vanisia

Vôňa výrazne poplatná svojej dobe, ale je to tak dobre. Dokonca svojím indolickým jazmínom ťahá až k nostalgii za starou dobrou Joy. Inak mi dosť pripomína Heure Exquise, konieckoncov aj zloženie majú podobné, len kosatec je nahradený jazmínom. Napriek počiatočnej jazmínovej údernosti sa postupne ukľudňuje a po pomerne krátkej dobe je z nej jemná, mierne starobylá vôňa jazmínu so santalom a vanilkou (nie, nepredstavujte si žiadnu Samsaru, toto je nevinné a čisté a takmer priezračné).

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 22:46

Nevim, cim to je. Ale po dlouhe dobe zkousim Lipstick Fever a dneska je vyborna! Na jare jsem ji absolutne necitila...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 08:30

Miru Díky...

slniecko Já už jsem si poměrně dlouho nic nepřidala na pomyslný seznam, co bych fakt chtěla vyzkoušet, tak teď díky Tobě tam jde Vanisia - moc hezká /a lákavá/ recenze.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 08:35

euridike ty trny vidí každý, proto je má, aby je všichni viděli

výstižně řečeno

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 08:45

alibi - vždycky mi rozumíš, díky...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 13:18

euridike tak som zvedavá na tvoje postrehy

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. zaří 2020 11:10

Kissing - Kilian

Mléčná koupel …

Zvláštní směska kandovaných plátků citronu, růže, oslazeného mléka a mýdla. Jako aroma teplé lázně klidně, ale jako parfém?

No … divná vůně.