Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:45

Miru to chceme vsechny, ne?

Offline 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:49

Miru Tak to chceme stejnou :-).

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:50

viktorka_od splavu 

To nevím.

Podle mě má dost lidí dost jinou představu o tom, co je intenzivní a co ne.

Kolikrát, když jsem se s někým sešla, tak jsem necítila žádnou vůni. Ptala jsem se, čím je dotyčná navoněná.? No, přece tím a tím.!, bylo mi odpovězeno. Já necítila nic. No a nositelka pak řekla, že se navoněla ráno...

To jako intenzita, i kdyby byla u vůně velká, po x hodinách z/mizí...

Pro mě osobně je intenzita, že když někam vejdu, vejde se mnou i vůně. Ale ta mě jako dokresluje, nikoho neobtěžuje, jen ji lidé(a i já) cítí.

Nikdo si ještě neztěžoval.

Vlastně ano, jedna paní, která ovšem sama je velmi intenzivně  cítit. Potem. A to není jen moje zjištění, ale všech, co se kolem ní pohybují

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:52

999 

...jo

Ale jak je každá osobnost jiná, tak i ta vůně je pro každého jiná/vhodná...

No, a ještě že tak. Měla bych nerva, vonět s x lidma v mém okolí stejně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. července 2019 12:20

Miru no pockej my vsechny myslim my vsechny tady:-) vsechny zenske urcite ne:P

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. července 2019 12:22

viktorka_od splavu 

...jasné...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. července 2019 12:44

Miru Taky si myslím, že o tom má každý jinou předstau. Ta co se voní málo jsem třeba já . Zrovna jsem to řešila s Korsičanka . Já se prostě navoním ráno a to fakt málo, 2 střiky, stačí mi to do večera. Mám fakt hodně citlivý čich a víc by mě většinou zabilo. Potom mám i blbý pocit, že když to tak moc cítím já, tak to může obtěžovat třeba okolí, což tak asi není.  Intenzivně navoněné pacientky mi třeba vadí. Většinou je to nějaká sladká hrůza, co se táhne celou chodbou a když mi to nevoní, tak je to na umření . A to mám parfémy ráda, ale nesmí to být přehnané.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. července 2019 12:50

Renusatko 

...rozumím Ti...

Co naopak já nesnáším je, když je žena navoněná něčím kvalitou hodně mizerným, a dost často dost silně. On tomu nezříídka odpovídá i zevnějšek.

Pak mi vadí, když si nějaký hit vezme obyč ženská - typicky Chloé či LVEB na nějaké tetině(barbušin úžasný výraz), a završí to neumně nalíčený obličej, a případně ještě mastné kolečko na temeni, případně i s odrosty...

To fakt nedávám.

Ale když je vůně kvalitní(a o ceně to pokaždé není) a nositelce sedne, intenzita mi vůbec nevadí.

Naopak - ráda si užiju příjemný zážitek, vůni i celkový vjem

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:19

Tak. Métallique před chvílí dorazila a já se nedočkavě stříkla...Cítím bergamot a posléze vanilku/možná mandle a...nic. Žádné žluklé rohlíčky, žádné vášně. Pak se objeví chanelovské mýdélko - dost utlumené. Moje kůže ji pohltí jako lusknutí prstem. Žádný prostor se nekoná. Muž, ač se kolem mě ochomýtá, nereaguje:(

VELMI SNADNO NOSITELNÁ, jak píše Miru. Taková jemnější 1957. Ve vzpomínce se mi vybavuje Tenera od RBR, ale zkoušela jsem ji jen jednou. (Asi ji ve čt ovoním znovu v Douglasu.)

Edit: Muž pravil, když zabořil nos do mého loketního důlku: "Jeho molekuly mají pomalé bičíky."

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:38

Korsičanka 

...1957?!

Neuvěřitelné.

Pro mě dvě ABSOLUTNĚ odlišné vůně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:40

Korsičanka  

jinak mne se taky dost vpiji do kuze, proto si tezko predstavim, ze muze nekoho tak strasne obtezovat. nemela jsem ale moznost striknout dukladne na obleceni:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:42

Miru To je jen typově  - dozvuk 1957 se začátkem Métallique:) Nechci ji už zkoušet, povezu ji milacka

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:45

viktorka_od splavu Jako Fleur myslíš, jo? 

Ne - jiný kraj, jiný mrav, ale pro nás:"Jiná kůže a jiný nos, jiné dojmy!"

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:51

Korsičanka na mě se nevpíjí, naopak má docela dlouhou výdrž. i když do prostoru taky moc nejde, což mi vyhovuje velmi lehce namydlená vanilka, to je to ono!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:56

Korsičanka Podobnost teda necítím vůbec žádnou a ani náhodou. Vnímám ji naopak dost podobně jako Miru To je trefně napsaná recenze a velice povedená. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:00

Renusatko Viz výše

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:00

Miru popisuje Métallique tak krásně, že nebýt zkoušení na vlastní kůži, snad bych pořídila naslepo alespoň odstřik . Ale po opakovaném zkoušení jsem názor nezměnila - pro mě je to skutečně velmi nepříjemná vůně (a s velikou výdrží). Styčné body s 1957, jak zmiňuje Korsičanka , tam vůbec necítím; 1957 se mi moc líbila.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:01

Korsičanka Však já ti to psala, že fakt u tebe nevím. Jsem nechtěla hned psát, že se ti líbit nebude, člověk nikdy neví. 

Offline 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:01

Fleur My budeme mít stejnou kůži :-).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:08

Fleur Mě právě 1957 neohromila jako vás tady. Tyto vůně ještě s Mon Guerlain řadím typově mezi pěkné, neobtěžující okolí, vhodné k lékaři a dětem Podobně neobtěžující je i 190 ANS, ale to je úplně jiný kalibr