Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:10

Renusatko No, příště to radši napiš na plná ústa

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:14

Korsičanka vidis, a mne zase 1957 obtezuje hrozne stycne body s Lei od Mazzolari ma urcite a s Metallique asi jo, jen tam toho co mi vadi je jen takovy jemny stin, ze uz je to na hrane miluju/nesnasim:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:21

viktorka_od splavu Taky se podívej, čím jsi navoněná Naše nosy jsou asi nastaveny na jiný kalibr Mně už poslední dobou přitahují hlavně extraity, což trápí moji peněženku a mou vůli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:53

Korsičanka to mi povidej.. nemluve o tom, ze mam nekde na ceste v ppl depu patery (!!) boty

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:02

viktorka_od splavu Nooo, to jsem zvědavá, jak ušetříš do 19.8. na Imperiální

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:36

viktorka_od splavu patery boty mám tak doma. Občas jsem ráda, že mám jen ty parfémy. I když jestli jednou dopadnu jako Korsičanka s extraitama, tak si moc nepomůžu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:38

Korsičanka neboj, na tu mam uz odlozeno stranou ted jsem si ovsem zamluvila rudou5 a na tu zatim ne

jinak s vydrzi a intenzitou Superstitious jsem tedy nadmiru spokojena! o to lepsi, ze muz na ni jen opatrne “aha to je ta hodne korenena” - skoro pochvala..;-)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:18

viktorka_od splavu Nosíš Superstitious i v horkém počasí? Chystám se pořádně vyzkoušet vzorek a pro jistotu jsem to odložila na podzim

Offline Biely kvet
Avatar
4022 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:35
Reakce na Korsičanka:

Fleur Mě právě 1957 neohromila jako vás tady. Tyto vůně ještě s Mon Guerlain řadím typově mezi pěkné, neobtěžující okolí, vhodné k lékaři a dětem Podobně neobtěžující je i 190 ANS, ale to je úplně jiný kalibr

​1957 ka potrebuje svoje počasie. Asi ako každý parfém. Ja ju zbožňujem, ale väčšinou ju dlho necítim. Ale minule bolo vonku pod mrakom, nebolo moc teplo a vtedy obláčikovala okolo mňa dlho, dlho.....ešte aj manžel, keď sme sa asi o hodinu stretli doma, hovoril, že v chodbe niečo krásne vonia a aj ja...Bola som prekvapená, ako rozdielne môže parfém vyznieť vďaka počasiu a aj výdrž je vždy iná.

Offline Biely kvet
Avatar
4022 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:37
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu Taky se podívej, čím jsi navoněná Naše nosy jsou asi nastaveny na jiný kalibr Mně už poslední dobou přitahují hlavně extraity, což trápí moji peněženku a mou vůli.

​Podľa mňa je Superstitious riadny kaliber!

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:25

Métallique - Tom Ford

Po Lost Cherry přichází značka Tom Ford s další vůní, která se s velkou pravděpodobností stane hitem. Je líbivá, moderní a bude se lehce nosit. Zároveň je z ní cítit kvalita. Když se k tomu připočte velmi dobrá výdrž, tak je to za mě recept na "davovku". Nemyslím to nijak hanlivě, naopak.
Začátek bych zjednodušeně popsala jako "citrusové dropsy v kostele". Sladké citrusy v kombinaci s tolu balzámem, který přidává "kostelní" nádech se mi moc líbí, je to svěží a zároveň trochu fordovsky temné. Pak přichází ledové krystalky aldehydů, které vůni přidávají kovový tón. Není jich moc, lesklý kov se jen mihne a lehce vůni ochladí. A nakonec přichází prachově nadýchaný vanilkový dojezd, kdy se vůně přehoupne v ryze dámskou záležitost.
Není to nic přehnaně rafinovaného a sofistikovaného, ale za mě má tahle vůně šmrnc a spoustu pozitivní energie. Příjemně překvapila (a neodolala jsem.. ráno rychlá zkouška na papírek a na ruku v Douglas, odpoledne už jsem tam běžela pro flakon )

Offline Biely kvet
Avatar
4022 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:36

Martula Podľa tvojho popisu to musí byť úžasná vôňa. A práve kvôli tým protichodným názorom na ňu ma začína nesmierne zaujímať. Dúfam, že niekto prinesie do Bratislavy aspoň vzorku.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:48

Biely kvet Byla jsem před zkoušením hodně skeptická, ale má v sobě "něco", čemu jsem nemohla odolat

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:52

Martula skvělé!

"prachově nadýchaný vanilkový dojezd" a "chanelovské mýdélko" z popisu od Korsičanka je přesně to, co jsem se neuměle snažila vystihnout obojí tam mám včetně toho prosvětlení, které zmiňuje Miru 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:52
Reakce na daniela:

viktorka_od splavu Nosíš Superstitious i v horkém počasí? Chystám se pořádně vyzkoušet vzorek a pro jistotu jsem to odložila na podzim

​mně v horku nedělá žádný problémy, ale těžko říct, přes zimu jsem ji ještě neměla, jak moc bude jiná tedy nevím. ale rozhodně ji teda neřadím k vůním, které do horka nejdou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:57

Martula teda gratuluju k novince 

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. července 2019 17:59
Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:07
Reakce na Miru:

Korsičanka 

...1957?!

Neuvěřitelné.

Pro mě dvě ABSOLUTNĚ odlišné vůně

​Potvrzuji. Taky žádnou podobnost s 1957 nevidím, ani náznakem

A co se týče intenzity..jeden ranní zkušební střik na ruku jsem cítila celý den.

Korsičanka MiJo, vážně jsme dnes zkoušely stejnou vůni??

Offline Biely kvet
Avatar
4022 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:40
Reakce na Martula:

Biely kvet Byla jsem před zkoušením hodně skeptická, ale má v sobě "něco", čemu jsem nemohla odolat

​Gratulujem!

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:50

prďola Martula 

...chemie každého jednotlivého člověka je věc úžasná!...