Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:02
Reakce na Renusatko:

Díky. Mě zas takové vůně docela baví. Ale při těch jejich cenách to nebude vůně ani pro mě 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 06:56
Reakce na blackviolet:

Tady by mělo být ještě vlákno "Co jste dnes zkoušeli/y za nekřesťansky drahé nikovky/exkluzivky". Hned by se všichni mohli rozhodnout, zda chtějí otevřít Pandořinu skříňku a nahlédnout, nebo jestli se nebudou zbytečně jitřit .

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 07:27
Reakce na blackviolet:

I kdž-právě ve Vídni ji mají o 35 Euro lacinější. Je-li to důvod k radosti, když normálně stojí 335,-

Ale když člověk zatouží...

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:53
Reakce na Fleur:

To je dobrý nápad . A že v téhle lize těch vůní je čím dál tím víc, ať už oprávněně nebo neoprávněně.

Korsičanka 

 ušetříš. Já už jsem dlouho v klidu, krásných vůní mám hodně a nemusím mít všechno, stačí mi často jen vyzkoušet.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 14:41

Masque Fragranze Milano: II-II Mandala

Mandala malovaná suchým na jemno rozemletým kořením v hnědé barvě se středem z hnědozeleného mátově svěžího kardamomu, oblouky z kadidla a myrhy a tmavě zelenými vlnkami z jehličí. Dekorativně dozdobená zlatou sladkou pryskyřicí. Barvy a tvary se pomalu prolínají do obrazu, který přináší pocit harmonie.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 14:58
Reakce na blackviolet:

Zase jsi popsala mnou vyvolenou... Jednou, možná... Ráda bych si říkala to samé, co ty - vždyť moje police taky není k zahození. Bože, pomoz mi...

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 15:05
Reakce na Korsičanka:

Ty lesní vůně mají něco do sebe. Ale už jednu mám - pohádkový les .

Tvoje police je už takhle dokonalá .

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 15:07
Reakce na blackviolet:

obě vůně krásně popsané, zvlášť ta lesní...

akorát - mandala mi vyloženě smrdí a dvojice pačuli+oud by byla pro mě smrtelná :D 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 15:13
Reakce na alibi:

Díky. Na mně je Mandala moc pěkná. A v Patchouli - Oud jsem oud vůbec neměla, ale pačuli člověk musí mít rád, to ano.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 15:19
Reakce na blackviolet:

Budeme mít podobný typ kůže, my dvě:) Ale na pohádkový les nos nemám:(

Díky!

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 16:56

úplně nevím jak voní smrtelná kůže, ale jestli to nažene strach těm co nesnáším (jelikož já strach nenaháním), tak to budu nosit 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 17:44
Reakce na haschm:

úplně nevím jak voní smrtelná kůže, ale jestli to nažene strach těm co nesnáším (jelikož já strach nenaháním), tak to budu nosit 

 pobavilo.

a jak to tedy voní?

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 18:26
Reakce na alibi:

 pobavilo.

a jak to tedy voní?

​Ted po mě chceš nadlidský výkon, nejsem dobrý popisovač. Začátek je velmi, velmi šťavnatý. Tady dominuje to čerstvé lesní ovoce.Ale inkoust přijde s ovocem ruku v ruce.Postupem ovoce odeznívá a stává se z toho vůně převážně suchá. Taty mi ta suchost evokuje tu uschlou svlečenou kůži hada. Inkoust je dobarven dalšími složkami, jež kromě mírného nádechu kadidla nedokáži specifikovat. Je to vůně specifická, rozhodně pro toho, kdo má již něco načucháno. Jsem zvědav na jaro a léto, jak vyzní. VZhledem k výrazné suchosti se mi nezdá optimální v třeskutých mrazech, kdy vlhkost vzuchu je minimální. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 18:33

haschm já myslím, že popis je dobrý.  Ten obrázek mi přijde strašně zajímavý, sedí k tomu flakónu. Nemůžu se na něj vynadívat. Hadi mi teda nijak nevadí, spíš naopak.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 18:45
Reakce na Renusatko:

haschm já myslím, že popis je dobrý.  Ten obrázek mi přijde strašně zajímavý, sedí k tomu flakónu. Nemůžu se na něj vynadívat. Hadi mi teda nijak nevadí, spíš naopak.

Nejsem ulítlej přes flakony, natož takové načinčané. Ale tenhle je fakt úchvatný

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 19:32

haschm pridavam sa k Renusatko. Tvoj popis je dobry. Cela znacka je len pre tych, co maju nieco navonane, nic pre krehotinky... Flakon je uzasny, este som ho nevidela nazivo.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 19:38

haschm popis je skvělý a flakon neuvěřitelný

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 19:39

Korsičanka MiJa, ty by si Mandalu dokazala nosit? Myslim si, ze latku co do "inych" voni mam postavenu dost vysoko, ale toto by som vezvladla. I ked sa mi paci a pritahuje ma. Neviem cim. Nosit ju, je nad moje limity.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 19:40
Reakce na Micuska:

 Cela znacka je len pre tych, co maju nieco navonane, nic pre krehotinky... Flakon je uzasny, este som ho nevidela nazivo.

​Máš pravdu:) Můj Soleil de Jeddah je celý zlatý a vůně též nádherná!

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. prosince 2017 19:42

Micuska Píšem si v jeden okamih:))) Jo, jo. Teď jsem vám chystala dárečky a Mandalu mám na jedné ruce, Patchouli Intense od Nicolaï na druhé. Nemohu se rozhodnout, kterou z nich chci víc