Porcovanie vôní Krigler

12. října 2017 18:18
Offline Korsičanka
Avatar
12848 příspěvků moje polička 16. října 2017 16:41
Reakce na slniecko:

Super zpráva je, že to vidíš pozitivně, Luci

Já/my, jež to vidím/e negativně mám/e obavu, že nám “sklapne a utřeme”. Pozitivní na tom je to, že ušetříme a ty budeš mít míň práce s medvědy

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 16. října 2017 16:54
Reakce na slniecko:

Já bych ještě poprosila o těch posledních 10 ml Dolce Tuberose.

Díky moc.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:29
Reakce na paktofonika:

O.K. Tak uvidíme do čtvrtka, jak se to vyvine a když tak se slnieckem operativně domluvím v pátek na místě a dám vědět.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:33
Reakce na slniecko:

+ wendulka 

To s tým zoznamom je super správa!

Myslím, že v tomto prípade budeme dosť improvizovť na mieste, že čo a ako. Možno aj ja vezmem niečo na riziko, uvidíme čo vôbec bude a za aké ceny.

Já bych ti v žádném případě do ničeho dalšího jiného kromě té padesátky Cognac už nefušovala, protože víc refanů než na tenhle jeden flakon doma ani momentálně nemám, tak když jsme jen já a paktofonika a s touhle konkrétní vůní už víme teď, jak se to má. Přesně se ale asi domluvíme až v pátek na místě, jak říkáš.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:33
Reakce na fija:

Zaznačené!

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:50
Reakce na slniecko:

Dostala jsem seznam testerů (na videu přes WhatsApp, takže jsem to teď luštila s lupou asi půl hodiny ), tzn. že tyhle vůně by ještě měly být:

31 America One

72 Cosy Cedar Wood

79 Pleasure Gardenia

55 Lovely Patchouli

66 Established Cognac - poslední padesátka

43 Dolce Tuberosa

44 Manhattan Rose

30 Juicy Jasmin

29 Relaxing Verbena

22 Sparkling Diamond

12 Chateau Krigler

15 Mediterranean Peach

19 English Promenade

11 Good Fir

10 Subtle Orchid

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:52
Reakce na wendulka:

Presne, dohodneme sa tam, ja vezmem refany, ktoré mám momentálne doma a na zvyšné porcovanie budem objednávať až potom, keĎ budem veieť, čo sme dostali.

Apropó, kočky, ešte sme sa nedohodli, o koľkej sa tam stretneme:).

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:52
Reakce na blackviolet:

!!!!!

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 16. října 2017 17:55
Reakce na slniecko:

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. října 2017 18:01
Reakce na slniecko:

"Apropó, kočky, ešte sme sa nedohodli, o koľkej sa tam stretneme:)."

Píšu zprávu.

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 16. října 2017 20:20

Poprosila bych o 20 ml Cognacu a 20 ml Lovely patchouli. Ale na tu zřejmě nedojde, jak se dívám.... škoda.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 16. října 2017 20:22

Kdyby došlo ještě na další English Promenade, tak prosím 10 ml. Anebo kdyby někdo nechtěl

Cervanek
Avatar
16. října 2017 23:13

zdensy 

     Mohu Ti pustit 5 ml English Promenade

slniecko Luci - dávám k dispozici své podíly - 10 ml Subtle Orchid 10, 10 ml Juicy Jasmin 30 a 5 ml English Promenade. U EP jsem teď zmínila zdensy  - třeba si jej vezme.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 17. října 2017 05:47
Reakce na Cervanek:

Jasně, beru. Na zkoušku akorát (oproti těm třiceti v Chateau). Mám naštěstí vděčnou odběratelku.

Cervanek
Avatar
17. října 2017 06:03
Reakce na zdensy:

Diky.

* * * * *

Musim ale rict, ze u Kriglera nelze slapnout vedle a vune, co jsem zkousela, jsou na poslanem seznamu Blackviolet, jsou vsechny velmi, velmi krasne. I EP! Krigler je carodej, nevim, co do nich dava, ale jsou to vune s krasnou projekci - je to na zblazneni a zase neco jineho. Co je trochu omezeni - jsou finance - kdyby chtel clovek vic  nebo nejradeji vsechny flasky - jsou to totiz skvele vune  

Kde: ruze je ruze (44 MR), jasmin je jasmin (JJ 30), jehlici z borovice a smrcku jako ve vaze na vanocnim stole provoni cely prostor (GF 11), nebo i sampanske s jahodama a kousky kokosu jako Sparkling Diamond (nevim cislo) a i 29 Relaxing Verbena. Ono se jich take mnoho rozlezi v hlave  a vune okamzite vytane na mysli s usmevem na tvari 

I ta 15 - Mediteranska broskev je krasna - jako kdyz clovek zakousne do zrale mekke broskve, z niz vytryskne stava, co kype po brade 

(prave jsem cetla o legalizaci heroinu, nad cimz se lide pohorsuji. Pokud jde ale o zavislost a chtic - tak nevim, co je horsi - alkohol, drogy nebo parfemy  a hlavne, kde je ta hranice???)

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:16
Reakce na slniecko:

Já bych si vzala těch 10 uvolněných ml Subtle Orchid místo Červánka. Děkujíííí!

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:21
Reakce na Cervanek:

Zajímavé zamyšlení. Já si momentálně mohu dovolit kupovat, protože ale pracuji jen sezónně, na jaře bude bída.....Parfémová závislost se špatně zvládá, pomáhá mi jen pohled na bankovní účet

Stejně mám ale momentálně nějaký parfémový útlum, nic moc mě neláká. No, jen aby mě z toho Krigler nevytrhnul.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:49
Reakce na wendulka:

@slnieckoCervánek mě navnadila tím, že píš o jehlici z borovice a smrcku jako ve vaze na vanocnim stole provoni cely prostor (GF 11). Ale tu asi kupovat nebudete, že. (Od té bych si odstřik vzala) Ale nebude, nebude.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. října 2017 10:01
Reakce na černá káva:

No vzhledem k tomu, že se na ni nikdo nezapsal, tak ji slniecko asi opravdu nebude kupovat, ale ten pořádný vzorek ti přivezu, jak jsem slíbila.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:23

Dievčatá, nepustíte niektorá 2ml Dolce Tuberose, aby som vedela, či nepotrebujem aj flakón?