Porcovanie vôní Krigler

12. října 2017 18:18
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:00
Reakce na slniecko:

Jsi rychlejší než světlo

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 13. října 2017 17:13

Prosím o 10 ml English Promenade. Díky.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 13. října 2017 18:14
Reakce na kinoma:

zaznačené

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:29

Jestli se můžu přidat(2), tak bych si vzala:

Chateau Krigler 12 - 10 ml

Manhattan Rose - 10 ml

English Promenade - 10 ml

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. října 2017 11:13
Reakce na Martula:

Ráda bych zkusila Manhattan Rose, 10 ml, ale jdu už s křížkem po funuse, koukám, že už je flakón rozebraný... pokud by se nenaplnil další, oželela bys prosím 10 ml?

slniecko Jinak prosím zasat 10 ml do dalšího flakónu.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. října 2017 11:32

Ještě bych poprosila:

Chateau Krigler - 10 ml

Subtle Orchid - 10 ml

Díky.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 14. října 2017 11:48
Reakce na fija:

Já sem jdu právě napsat, že mám nakonec na cestě plný flakon Manhattan Rose a prosím slniecko o zrušení mého podílu.Takže se vejdeš do prvního flakonu, věřím, že se naplní.

Zároveň prosím o navýšení podílu English Promenade tak, aby byl flakon naplněný (jestli počítám správně, tak je to o 18ml, takže 28ml s flakonem?)

Moc děkuji.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 14. října 2017 13:11

slniecko 

Jestli se dobře dívám, je druhý flakón Chateau Krigler volný. Pokud je to tak, vzala bych si 30ml s flakónem, děkuji. 

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. října 2017 13:29
Reakce na Martula:

díky

slniecko Tak já bych tedy asi poprosila o 30 ml s flakónem, pokud by to šlo.

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 14. října 2017 13:45

Prosím taky ještě 10 ml Manhattan Rose a Subtle Orchid bych navýšila na

30 ml s flakónem. Děkuji.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. října 2017 15:01
Reakce na slniecko:

A já tedy doberu zbytek - 10 nebo 20 ml (???)Manhattan Rose:)  Pokud vůbec bude.

K tomu si prosím 20 ml Dolce Tuberosy; zbývá-li. Už se ztrácím, Luci, nabírá  to na obrátkách!

Cervanek
Avatar
14. října 2017 23:40

Právě jsem dorazila z Krigler výletu a mám jasno:

Prosím zrušit

Lovely Patchouly 55 (je hezka,ale není pro mě - škoda, že nemají LP 55 Night - možná by byla výraznější)

LP 55 kupují hodně Rusové

Lieber Gustav - již nemají, dostala jsem plný tester k nákupu jako dárek, paní ho otevřela, abych mohla vyzkoušet - bylo jasné, že bez něho neodejdu

Chateau Kriegler (krásná pudrová vůně, na mě jako Lipstick Rose + svěží Farnesiana s konvalinkama, mandle tam nemám)

Manhattan Rose - přesně jak píše Slniecko - nádherná růže

Prosím ponechat

English Promenade - (5 ml)

Juicy Jasmin 30 (10 ml) je to krásný jasmín skoro až soliflór egyptského jasmínu (Arabové jej kupují jako diví, bude hlavně krásný v létě, když je vedro, nicméně celý flakón bych ani neunosila

Prosím přidat, je-li možné

Subtle  Orchid 10 ml

(připomíná mi arabku Dareen, jen o něco jemnější.)

Vůně jsou to opravdu krásné i jejich flakóny a krabičky ve tvaru válce

Nemohla jsem se  před odjezdem tam do obchodu pořád dovolat, tak jsem jim poslala zprávu přes messengera, co mě zajímá. Reaguji velmi dobře a ¨rychle.

Ve vlaku na cestě tam mi dorazila sms i zpráva přes messengera, že třeba Dolce Tuberose 43 budou mít odpoledne, nicméně, když jsem k nim dorazila - 10 minut po otevření (otevírají od 11 hod), paní prodavačka se už přehrabovala ve velké kabele od šéfky. Zároveň mi řekla, že šéfka má ještě spoustu Kriglerů doma a podle potřeby je tam přidává, protože v prodejně je málo místa. Je to pravda. Flakóny jsou z Bratislavy a brali je od oficiálního distributora - jinak to ani nejde.

Strávila jsem tam velmi příjemné asi 2, 5 hodiny, mohla jsem si tam nabít mobil i udělat vzorky do vlastních vialek (bohužel už spoustu vůní není - ani těch starých ani z nových)

Za tu dobu tam přišli asi 3 pánové kolem padesátky a sdělili svá přání, co by chtěli -  je to tak, že obchod z BA není zcela zlikvidován, pokud jde o zboží.   

a příště vím, že budu potřebovat minimálně jeden den nebo spíš je to na několik návštěv na “zastrčený”

obchůdek vedle za rohem v Kaertner Durchgang - Maison de Parfum /má i e-shop a posílá i k nám/, kde mi z té krásy značek a vůní  šly oči navrch /vyzkoušela jsem i vůni Britannia od Roja Dove - "Rojů" tu mají hodně i třeba tělové krémy od Enigma dámská a Amber Aoud - což je celkem novinka a kde jsem našla btw. svou PAČULI od dvou značek - AFFINESSENCE (Patchouli Oud), coz je muj favorit číslo 1 nebo od zn. BROCLET

Myslím, že v "19" nebudete mít problém "Posbírat"  testry při nákupu už se na Vás v pátek 20.10. moc těší

( jsou zde samozřejmě i jiné vzácné kousky z jiných značek. V Le Dix-Neuf platí, že se snaží zákazníkovi sehnat těžko dostupné vůně - konkurence je ve Vidni tvrdá co do Niche parfémů a parfémů vůbec, zakaznika si hýčkají, také jsem odtud odcházela jako Ježíšek)  Ale nebojte, Kriglery jsem nevykoupila, zbylo toho pro Vás,  z toho co mají, ještě hodně.

 

z Le Parfum je teď skoro “chudý příbuzný”, hodně niche "zmainstramovatělo", takže fúze s ALZD a dalšími byla pro ně jistě nutností na přežití.

Stihla jsem se ještě podívat na vůně do Chanelu, LV a Cartiera (jednou si pořídím ten nádherný karafiát L ´ Heure Convoitee II - jela jsem jím zlita od hlavy až k patě domů)

NESTIHLA jsem žádný chlebíček od Trzesniewskeho - bylo tam vždy moc lidí, tak jsem vzala zavděk telecí řízek naproti od Beisla - poloviční se salátem Paní číšnice mě posadila k jednomu manželskému páru - Kanaďanům z Ontaria,byli na cestě po CEE - líbila se jim moc Praha.

Pak jsem šla vedle k Hawelkovi na kafe s teplým jablečným štrůdlem, okamžitě se na mě odkudsi z mého těla rozvoněl Kriglerův

ESTABLISHED COGNAC 66 - vnímám ho jako Hennessy s takto upraveným jablečným štrůdlem - nevím, zda bych takto ale chtěla vonět.

OMLOUVAM se za OT!

Cervanek
Avatar
15. října 2017 09:43

Pořád mě něco napadá, napíšu to raději zvlášť

DOPORUČUJI  před návštěvou poslat seznam vůní, o které máte zájem - přes MESSENGERA nebo přes Blackviolet. Šéfka se tak doma pořádně podívá, co kde ještě z Kriglera má (obchod z BA není zcela zlikvidován a mnoho vůní má z nedostatku místa v prodejničce doma) !!!!!

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 15. října 2017 13:25
Reakce na Cervanek:

Le Parfum není samostatný obchod, patří pod Nägele & Strubell společně s Kussmund. Niche vůně mají rozdělené, část je v Nägele (třeba teď nově Mugler Les Exceptions), část v Le Parfum  a část v Kussmund v Habsburgerstrasse.

S ALZD se spojili kvůli online prodeji.

Jasně, seznam vůní se musí předat předem, v obchodě je z nedostatku místa jen malá část.

A co sis nakonec přivezla?

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. října 2017 13:54
Reakce na Zina:

Jasné, zaznačené!!!

Cervanek
Avatar
15. října 2017 13:58
Reakce na blackviolet:

Já vím, že Le Parfum je konsorcium či Skupina parfumérii, které uvádíš.

Jen mi dnes přijde, že oproti minulosti se dnes Le Parfum posunul jako parfumerie jinam. Naegele und Strubel a Kusmund jsou a vždy byly "obyčejné parfumérky". Před X  lety Le Parfum vedl a řada jeho prodávaných značek byla v podstatě nedostupná či se těžce pro Čecha sháněla. Dnes se i v ČR hodně změnilo, spoustu kamenných i internetových parfumérií zde přibylo.

také Notino svou nabídkou a cenami pro Amouage ale i jiné značky jistě hodně zákazníků odebírá i ALZD a jiným hráčům, jak e-shopům tak kamenným a kamenným + e-shop.

 Maison de Parfum je relativně nová záležitost (3 roky) - mnoho značek, které nabízí jsou po všech stránkách někde jinde, než má dnesLe Parfum.

To že MdP má  zároveň i eshop - je jen plus a přidaná hodnota a není na nikom závislý (podobně jako to má v Praze Ingredients a v Brně Vava-Voom), prostě jsou o krok napřed. Každý má jiný podnikatelský záměr a také možnosti.

Ti noví, co přicházejí na trh a chtějí uspět, musí dnes víc přemýšlet, jak zákazníka získat. To je vše.

 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. října 2017 14:01
Reakce na fija:

jasné !

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. října 2017 14:15
Reakce na Martula:

upravené !

Cervanek
Avatar
15. října 2017 14:26
Reakce na slniecko:

Slniečko, prosím

nechat pouze:

English Promenade (5 ml)

a Juicy Jasmin 30 (10 ml)

plus přidat Subtle Orchid (10 ml), pokud to je možné.

Vše ostatní zrušit, tj. Lovely Patchouly 55, Chateau Krigler, Lieber August, Manhattan Rose 44.

Mockrát děkuji

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 15. října 2017 14:31
Reakce na slniecko:

Prosím ještě, jak jsem psala, když Martula rušila Manhattan Rose, navýšit na celkem 30 ml a prosím o podíl s flakónem. Díky moc.