Medvědění yukat a haori

19. dubna 2023 15:16
Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 09:32

mitford sister Akorát když jsem napsala zájem o tři v každém lotu, neznamená to doufám, že musím odebrat 9 kimon?
Zkusím ještě vyznačit ty preference.

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 09:33

Skvělá práce, určitě souhlasím s řešením!

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:12

Sweet Potato no to je právě to, co nejde úplně do detailu předem nasmlouvat nebo odhadnout - jak kdo bude odebírat, jak dopadnou ty domluvy v případech, kde je více zájemkyň a jaké alternativy zvolí třeba ty, co ustoupí někomu jinému. takovouhle transakci s tolika proměnnými bych si neodvažovala vůbec navrhnout jinde než tady, kde jsou nebo se jeví všichni solidní :)

to, že mi zbyde jedno neprodejné kimono, s tím se určitě nějak vyrovnám - ale aby jich nebylo třeba osm! :)) z osmi se zase časem třeba čtyři prodají, ale za jak dlouho a co s tím zbytkem? jedna alternativa je prostě počkat, až si všechny odeberou, povyměňují atd., do ceny se rozpustí i případné zbytky, peníze se zinkasují a když se pak něco z toho zbytku prodá, vrátím vám každý, která zaplatila za svoje kimono/a, pár pětek nebo se domluvíme a pošlu to na charitu. já ty peníze od vás nepotřebuju nijak rychle, ale nerada bych skončila s deficitem :)

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:20

Sweet Potato Přesně, já chci jen jedno:-D, vyznačené mám dvě:-D Ale domluvím se s clothilde a mitford sister tam jsme ve shodě. To by možná bylo dobrý aby se ty co tam tak jako jsou víckrát nějak ještě domluvily s dalšími, jak to je. 

Offline 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:24

mitford sister mne prijde, ze tam docela zbyva hodne mist a spousta lidi je zapsana na vic mistech, takze nevim, jestli je to uplne na objednani vsech 3. Ja jsem na svou mistech, z toho u jednoho tucne, u druhyho uz je tucnej nekdo jinej:-) takze jako jsem.ochotna se zarucit teoreticky za obede dve, i zaplatit predem, at ti v tom nevisi spousta penez. Ale i tak mi prijde, ze by ti toho hodne zbylo

Offline Hwi
Avatar
613 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:26

mitford sister Mně nebude vadit si případně vzít víc než jedno, pokud by jich zbylo hodně. A taky souhlasím, že by byla nejlepší nějaká osobní hromadná akce, kde by bylo možné si je probrat a domluvit se na místě. Taky se může stát, že budou ty kousky naživo vypadat jinak a člověk se nakonec rozhodne pro jiné, než původně plánoval. Věřím, že v téhle sestavě nebudeme mít problém se domluvit tak, aby byly všichni spokojeni. :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:32

mitford sister 
V tom případě bych navrhla, ať každá označí nebo napíše, jen tolik, kolik je ochotna odebrat. Jenže to má ten háček, že někde je víc vytlustěných.

Offline Zu
Avatar
2536 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:37

mitford sister dozapsala jsem se ještě k tomu volnýmu ve 3., ať to nemusíš rozpouště a případně ho pak prodám. 

Omluvuju se, na mobilu mi nejde vytučnit a tabulka se mi seká, mohla byste to některá udělat za mě? 
U sebe počítám, že bych odebrala: 

v 1: 3 a 6 ( Mulen mohla bych si vzít tu 3, nevadí ti to?)

Ve 3.: 3

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:49

711990 no to je přesně to, na co už je moje hlava krátká - nějakou matematickou kombinatoriku :) já vidím jen velký složitý :)) ale mám důvěru ve zdejší osazenstvo, že si to nějak sedne.

a díky moc, peníze nepotřebuju potom nijak súrně, jen aby nebyl na konci schodek :)

tak možná do té tabulky i průběžně zaznamenávat výsledky bi-, tri- a vícelaterálních domluv. nicméně s objednáním na to asi zase čekat nelze, až se to všechno domluví.

jinak já tam mám jedno, které bych fakt chtěla - poslední z lotu 3 a jedno, které si moooc ráda vezmu, když ho nebude chtít Sweet Potato - když se třeba domluví s někým na jiném a tohle pustí, bude moje - ale když ustoupí z jiných opcí, kde je víc zájemkyň, tak může  mít toto fialové klidně.

Offline baltik
Avatar
4437 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 10:53

mitford sister ja jsem ochotna si vzit 1 z kazde sady (takze celkem 3), vyznacila jsem 1-2 v kazde sade, aby na me neco zustalo :)

jsem mimoprazska, takze pokud se to nesejde extra vyborne, ze bych zrovan byla v Praze na sluzebce nebo za rodinou, budu pocitat s tim, ze dostanu to, co zbyde

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 11:22

Zu tam jak jsme napsany spolu? Urcite Mam se radsi smazat, aby to bylo jasne?

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 11:45

Já mám největší shodu s Hwi , ale kdyžtak si moc ráda koupím všechny tři kousky

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 11:50

mitford sister Já mám nějaké fialové? Sakryš, to ani nevím!
Edit: už to vidím, já mu říkám šedé. Máš ho mít, stoupla jsem si do fronty na zelené.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 11:56

Ještě doplním, že asi můžu adoptovat a rozdat nějaká přebytečná, pokud to budou ta levnější.

Offline Anema
Avatar
832 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 12:21
Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 12:31

mitford sister pokud sem pak napíšeš, co zbylo, tak já bych se možná nějakého zbývajícího taky případně ujala.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 12:54

Já na nestiham číst ani reagovat. Ale prosila bych si 3kousky, v tabulce zapsaná jsem. 

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 13:44

Anema mitford sister Z jakého okraje Prahy jste? Z toho mého třeba?:-D Jihovychod? Já jen kvůli předání, sice máme nějaké různé plány účasti srazu a nějakých setkání, ale ať je víc možností co bude vyhovovat všem 

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 14:03

Bude teplo a spojit předávání hadrů s parkem v Průhonicích? 

Já jsem z centra, co je na druhou stranu, ale jsem poměrně mobilní (teda s miminem v závěsu).

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 14:42

@VŠICHNI tak moc děkuji za hromadné ujištění a jdu to koupit! :)