Medvědění yukat a haori

19. dubna 2023 15:16
Offline baltik
Avatar
4438 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:01

tak jsem se dovolila to tabulky taky pripsat, kdyby vam nejake zustavalo

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 08:46

711990 to je super - díky moc! už jsem se zapsala :) vypadá to, že o některý by byla celkem rvačka :)) nakonec koupíme balíky dva nebo všechny tři!

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 12:32

Vy jste strašně rychlé! Člověk tu půl dne není a už to jede. Jdu to pocivě studovat.

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 12:46

711990 tabulka skvela

Kde je vlastne napsano, z jakeho je to materialu? Asi jsem slepa.

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 12:49
Reakce na Mulen:

711990 tabulka skvela

Kde je vlastne napsano, z jakeho je to materialu? Asi jsem slepa.

​Já jsem to tam také nenašla, tak asi jenom doufat, že jednoho preference bude z přírodního vlákna

Offline Hwi
Avatar
613 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 13:34

Nevím, jestli nejdu s křížkem po funuse, ale taky bych se přidala! Musím teda nedřív dočíst, co tu proběhlo. :)

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 13:55

Mulen GChK to je jeden z dobrodružných aspektů této taškařice :) já mám těch kimon/haori asi 7 nebo 8, některý jsou snad hedvábí (ono to bývá to těžké hedvábí, které není zase tak hedvábné, jak by člověk čekal), ale u některých fakt netuším - a kdyby to nakrásně byl polyester nebo něco, jsou to na nošení všechno příjemný materiály, taky asi tím, jako volné to je. jedno kimono vypadá, že je z hedvábné organzy, a při namočení/praní děsně smrdí :)

Offline Hwi
Avatar
613 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 14:06

Tak jsem si dovolila připsat se do Vaší tabulky, kdyby třeba něco zbylo... :)

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 15:08

mitford sister Tak to bych tě chtěla někdy potkávát. Moc se mi to líbí, ale já jsem ten typ, že by ta pestrobarevná na mně vypadala, že jsem to vytáhla u báby ve skříni:-D

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 15:42

Karja no nemysli si :) já nejvíc nosím svoje černý, který jsou celý černý nebo mají někde jeden motif...a ani tak často. jak jsem psala v japonským vlákně, mě baví je "vlastnit" :)) obecně vzory já skoro nejedu v jakýmkoliv oblečení a pestrobarevnost už tuplem

Online Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 17:11

Hurá, povedlo se mi proniknout do tabulky a taky se napsat, i když všude jako x-tá náhradnice

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 17:12

Sweet Potato To se rozpočítá:-D

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 17:19

Ha, zatím to vypadá na všechny tři loty! 

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 17:44

GChK už to tam směřuje :)

@VŠICHNI já se vymažu z těch položek, o který je velkej zájem a já o ně nějak vyloženě neusiluju. možná by bylo dobrý, kdyby každej ztučnil svoje jméno u položek, o který velmi stojí, netučně nechal u "jo, ale netrvám na tom", ať se to začne  zpřehledňovat - jestli vám to teda přijde jako dobrej nápad.

taky jeden lot je skoro jednou tak drahej jako další dva (stále to po rozpočítání vychází skvěle, možná jsou to kvalitnější kousky, co já vím...) - můžete k tomu přihlédnout

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 17:55

Jé já si popletla ty dva odkazy, tak já si to jdu opravit

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 20:07

mitford sister o to to bude napínavější .

Já jsem teda ztučnila jedno u každého lotu.

Offline Hwi
Avatar
613 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 21:33

mitford sister Super nápad, udělala jsem to jako Mulen. :) 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 22:51

Jsem se tam nakonec taky připsala, ta 2 nečekám, že vyjde, ale zkusit jsem to musela

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 20. dubna 2023 23:10

Pokud by nas bylo moc, muzu jedno z tech tri jeste dat treba barevne, jako ze nemusim mit vsechny tri

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 09:29

@VŠICHNI@tak to vypadá, že subskripci máme vysokou! :) budu se snažit označit pro jistotu

Zu Sweet Potato Mulen Hwi clothilde Ignis 711990 Karja baltik brrr moora GChK snad je to všechno

můžu teda počítat s tím, že když objednám všechny 3 loty, že se to nějak udá mezi vámi? (plus minus pár kousků, které se kdyžtak budu snažit prodat - co dělat v případě, že se to neprodá, ještě nemám rozmyšlený teda vůbec a asi to nemá cenu předem řešit).

já mám zrovna to štěstí, že si s nikým o ty své dva kousky nekonkuruju, ale vy, co tam je převis poptávky, že si to nějak vyjednáte, případně povyměňujete mezi sebou? a můžu počítat s tím, že tedy tam, kde je jedna zájemkyně, ta si to kimono vezme (a případně vymění, prodá dle uvážení)? četla jsem recenze shopu na ty loty kimon a byly bez vyjímky 100%, tak snad tam žádný hadry nebudou, ale jistá rizika jsem se snažila nastínit v tomto vlákně.

dva loty jsou stejně drahé, jeden výrazně dražší. když nebudu zatím řešit ten jeden neupsaný kus a rozpustím ho do celku, tak levnější lot vychází (přibližně, pak bych dodala výpis, kolik se mi přesně strhlo podle toho, jak to banka přepočte) 262 za kus, dražší 382 za kus, to včetně poštovného.

výhledově řeším i předání: mimopražským samozřejmě zašlu zásilkovnou, s místníma by asi bylo pak dobrý domluvit nějakou hromadnou akci (nebo dvě, nebude asi všem vyhovovat jeden termín). vyzvednout u mě taky lze, ale bydlím dost na kraji (orientačně Průhonice)