Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:15
Reakce na whiskas:

no to sice chodím, ale tak cca do pěti minut a to se dá vydržet v čemkoliv vpodstatě:-) já proti péřovkám nemám vůbec nic, jen jsem reagovala na mutzino doporučení místo více vrstev koupit jednu hodně teplou bundu. a tu fakt hodně teplou do velkých mrazů bych já osobně prostě nevyužila, mnohem víc využiju běžnou vatelínovou (ne péřovou) pod kterou si do mrazu a/nebo na delší procházku vezmu teplý svetr a/nebo tenkou bundu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:18
Reakce na Mulen:

mně se ta z manga líbí hodně a kdybych neměla tak bych si ji asi i s tím límcem pořídila:-) ono to pod tím kabátem fakt neruší a barbucha neruší to ani při sundávání mezi lidma, sundám to fakt zároveň, si představ jako by to byla odepínací podšívka, jak je to klouzavý tak to jde snadno i nepřipnutý (i když dalo by se vymyslet případně nějaký přichycení, ale to mi přijde zbytečný)

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:19

sicherhajtskou, žejo?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:20
Reakce na Renusatko:

olympie, obchod Celio. je to hned když projdeš zezadu z parkoviště přes humanic, tak vedle humanicu:P

edit - možná je celio i ve vaňkovce? každopádně jsem ho objevila při shánění obleku do tanečních a furt ho všude pro tyhle tyčky doporučuju

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:20
Reakce na RoSa:

jo, sichrhajckou by to přesně šlo!:DDD

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:25
Reakce na Renusatko:

jinak teda kdyby chtěl fakt nějakej "módní hadřík" jakože ty uplně úzký trubky, co ale vydrží tak tři vyprání, tak asi v newyorkeru, ale to předpokládám nechceš (ani naši kluci ne, ale jednou jsem tam na na takový narazila, mají tam právěže hadry na vysoký tyčky i na malý široký - jenže bohužel fakt takový ty teenagerský hadry:-( 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:28
Reakce na Jiná Realita:

Já bych k tomu přidala ještě opravdu teplé, slušně vypadající boty, ve kterých mi po hodině venku nebudou odumírat prsty. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:30

Dík, to vůbec neznám. Naše tyčka má ještě nějaké své autistické úlety...nesnáší pásky. Najdi potom kalhoty. Do teď to šlo, protože ještě 176 z dětskýho mají redukci v pase.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:31
Reakce na Renusatko:

no, to spíš já nesnáším pásky:-))) páč hoši byli zvyklí prostě brát "nějaký gatě" příslušné délky a přes to se prostě dá pásek no ne?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:34

Tak zase jemu je 16. On docela ty trubky nosí dost, ale nikde mu nic nesedělo. Minule jsem ho poslala samotnýho a to byl úlet. Taky zas nechci nic extra drahýho, protože on teď strašně roste a co si koupil v září, tak už je mu malý. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:36
Reakce na Renusatko:

zkuste teda ten new yorker. njn já v září kupovala dvoje v tom celiu za trojku ale teda kapku delší a doufám že do jara vydrží, i v těch šestnácti už je skoro na cílové výšce (podle tatínka:-)

jo a mívají slevy, třeba druhý kalhoty za polovic apod (takhle jsme kupovali v létě kraťasy protože musely být pod kolena a to je pak stejnej problém jako ty kalhoty)

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:39

Sháním péřovou vestu pro mamku. Ale asi to vyhraje tahle bunda z Manga. Brala bych ji i pro sebe, ale já mám pro změnu loňskou z Peek And Clopenburg 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:41

S výškou jsem někde četla, že je to dvojnásobek toho, co měli ve dvou letech. Uvidíme...tenhle už by měl skoro končit max 185. Mladší by měl mít 195, tak jsem teda zvědavá, jak to funguje.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:42
Reakce na Renusatko:

Mne z New Yorkru dziny vydrzi - me tak dva roky, protoze je zas tak casto nenosim, pritel mel jedny doslouzily po roce, ale jako nosil je a pral hodne. Pro rostouciho pubertaka idealni. A maji tam I uplne pricetne modely - normalni rovne tmave nevysisovane nederave.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:44
Reakce na Renusatko:

no nazdar

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:50
Reakce na Karja:

Tak jak bude zdravej, tak ho naženu do obou obchodů a uvidíme. 

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:00
Reakce na barbucha:

Hlásím přítomnost podvlíkacích bund v marksovi, maj bez kapuci i s kapucou a taky vesty. Různý barvy. Péřový, za dvojku

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:05
Reakce na RoSa:

Prosim tě, piš si, v pátek jsem šla do divadla, šaty bez rukávů, bunda, kabát - a na sichrhajcky fakt došlo!

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:26
Reakce na Ounz:

Super, dík! Ve středu tam skočím mrknout - doufám že Anděl bude zásobenej stejně jako jinde.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:54
Reakce na barbucha:

Já si koupila naprosto skvělou podvlíkačku v CaA. Jeden z nejlepších nákupů v poslední době. Péřová, lehoučká jak dech a stála.. už nevím.. 750?? Tutově to přes litr nebylo. Mám vínovou, uvnitř takovou starorůžovou. Jsem maximálně spokojená. To peří je znát.