Cruelty-free dekoratívka

29. zaří 2017 19:43
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. března 2018 08:43

slniecko tak oni to tvrdi skoro vsichni a EU legislativa jim v tom nahrava. A pak prijde sok, no. Neni to jednoduchy. Dneska si jdu pro testovaci baleni tekutych rtenek od The Balm, tak pak napisu, jak jsem spokojena.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. března 2018 10:35

Já mám od The Balm strašně ráda ten tónovací krém, to je prostě nejlepší vynález, už mám několikátý balení po sobě a přestože jsem xkrát zkoušela nahradit ho něčím sofistikovanějším, vždycky jsem se k němu hned vrátila. Jedinej krém, kde mi sedí odstín (jsem dost světlá), úplně snadno ho nanesu, vypadá přirozeně, jako bych na sobě nic neměla, ale přitom hezky sjednotí. A tím, že je to krém, i docela hydratuje a nezvýrazňuje mi suchý místa na obličeji. Jestli ho někdy přestanou vyrábět, tak fakt nevim co si počnu. :)

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 01. března 2018 11:18
Reakce na Solathis:

slniecko tak oni to tvrdi skoro vsichni a EU legislativa jim v tom nahrava.

​No však toto.

Ešte ma napadlo, že Caron je pre mňa taká malá záhada...chcela by som od nich púder a nič o nich neviem vyňúrať.

Offline hibiki
Avatar
48 příspěvků moje polička 01. března 2018 15:14
Reakce na Karoleena:

Já mám od The Balm strašně ráda ten tónovací krém, to je prostě nejlepší vynález, už mám několikátý balení po sobě a přestože jsem xkrát zkoušela nahradit ho něčím sofistikovanějším, vždycky jsem se k němu hned vrátila. Jedinej krém, kde mi sedí odstín (jsem dost světlá), úplně snadno ho nanesu, vypadá přirozeně, jako bych na sobě nic neměla, ale přitom hezky sjednotí. A tím, že je to krém, i docela hydratuje a nezvýrazňuje mi suchý místa na obličeji. Jestli ho někdy přestanou vyrábět, tak fakt nevim co si počnu. :)

​Koukám na odstín lighter than light, vypadá dobře, ale bojím se podtónu. Jde spíš do růžova nebo do žluta?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:02

hibiki Tak teď jsem nad tím intenzivně hloubala v koupelně a fakt nevim, může nebýt ani jedno? Mázla jsem si vedle něj na ruku makeup z The Ordinary, kterej dělají v žlutých, růžových a neutrálních variantách, no a já mám právě ten neutrál a The Balm se mi s ním zdá naprosto srovnatelnej...

Offline hibiki
Avatar
48 příspěvků moje polička 01. března 2018 23:29

Karoleena Určitě může. Taky mám doma The Ordinary, 1.0 a 1.1 v neutrální variantě a snesla bych žlutější verzi, ale i tohle je použitelné. Hlavně že to není růžová! Díky za info.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:13

The Ordinery je príjemný, ale strašne mi zalieza do vrások. Možno si ho na budem na bežnejšie nosenie miešať s hydratačným krémom, ale na poriadnu úpravu budem potrebovať niečo iné.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:29

slniecko I já s tím mám problém, koupila jsem si ho na podzim no a počkám s ním asi na léto až nebudu tak šupinatá, protože teď ho fakt mít nemůžu, každý suchý místo mi zvýrazní. Možná by to nějakej dobrej primer vyřešil, ale já zas moc na to mnohovrstevný líčení nejsem, ráno se natřu sérem, na to dám ten krém od the balm, trochu se zapudruju a to je tak maximum, co jsem ochotna udělat... 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:55

Karoleena ako presne. Ja dokonca aj nejaký primer doma mám, ale obávam sa, že už bude prešlý.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:18

Karoleena slniecko Ja mám ten sérum foundation a mne vôbec nesadne a skúšala som ho aj s ospevovanym primerom od Ordinary a tiež celé zle. Aj ten primer samotný mi nesadne.  Neviem sa dočkať UV filtrov (ale to bude znovu trvať až sa dostane na všetkých, to hádam aj leto skončí) a na Watercolours(to neviem čo mám očakávať) 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:31

paktofonika a do pr...UV filtre...to mi doteraz sedeli od L´Occitane, ale budem musieť vymyslieť niečo iné.

Inak na telo je strašne príjemná (a funkčná) tá Lush kocka, ale je brutálne nepraktická - v teple sa totiž rozpúšťa , tak ju mávam v chladničke.

Tvár budem musieť vymyslieť.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:34

paktofonika No prý už faktfaktfakt budou během dubna, ty UVčka, ale u Ordinary jeden nikdy neví. Na Watercolors jsem taky moc zvědavá, ty měli mít už v prosinci, že...

Co máš za ten primer? Já si teď koupila z Hylamide Pore Delete, to je teda ale finisher, má se to napatlat až na makeup, zatím jsem to zkusila jednou a nevim co si o tom mám myslet, zdá se mi, že to nic moc nedělá. Musím to někdy zkusit bez makeupu, protože hodnocení to má až příliš dobrý na to, že by to nedělalo vůbec nic. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:43

Karoleena Ten Hylamide Pore delete som kúpila počas čierneho piatku. Používam ho ako primer pod makeup a celkom ok. Skúšala som podľa návodu na makeup ale to nechceš vidieť  Všetko sa mi zrolovalo a to som ho  skúšala aplikovať hneď po aplikácii makeupu, potom cca po 10 min a potom po pol hodine a tragédia. Fakt som sa s ním trápila, aj som skúšala rôzne makeupy a nič. Ale pokiaľ sa nelíčim alebo pod BB krém je fajn. OT:Mam teraz Missha Perfect cover a rada by som vyskúšala niečo iné. Ešte Lauder DW light mi začal vysušovať pleť, potrebujem niečo iné.

A primer mam ten hid adherence silicon primer či ako? Skúsim aj ten high spreadability fluid sérum a uvidím. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 03. března 2018 13:32
Reakce na Korsičanka:

Fleur Máš vyzkoušenou řasenku? Některé jsou na mě dost drahé, ale 179,- je dobrá cena. Ještě aby byla opravdu Sensitiv a nerozmazávala se

Řasenka od Zao pro objem je naprostá hrůza.

Až dosud jsem nechápala rezolutní hodnocení dekorativky zakončená "putuje hned do koše", téměř vždy jsem se s produktem, který jsem zakoupila, nějak srovnala, i když nepřinesl očekávaný efekt. Ale tahle řasenka je opravdu unikát: po nalíčení není vůbec poznat, přihlásí se asi po hodině, kdy se začne sama od sebe drolit, jako kdyby chtěla dokázat, že jsem ji skutečně použila. A včera mi provedla ještě jednu záludnost - při přechodu z venkovního mrazu do přetopené budovy se mi doslova roztekla pod očima (a to si nelíčím spodní řasy)!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. března 2018 14:07

Fleur Moc děkuji za zprávu, už jsem si na některou brousila zuby. Potřebuji dokoupit arganový bio olej, ten je skvělý - a asi tedy zůstanu jen při něm

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 03. března 2018 14:47

Fleur si mi ušetrila peniaze, vďaka.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 11. března 2018 23:29

Dámy, kdybyste chtěly, tak na gaea.cz už mají tu Pacificu (myslím 417,-) a vydržela i včerejší řádění v kotli na koncertu :) 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 11. března 2018 23:46

Solathis šiš, oni majú vzorky Pacificy - parfémov !

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. března 2018 00:38

slniecko jo... Chystám se na ně :-D Mají základnu dvě minuty od mojí švagrové... :-D

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 16. března 2018 12:43

Ok, tak som si pozerala Sans Soucis, že si od nich objednám make-up a keď som prešla na nemeckú stránku, tak mi dalo priamo na výber čínštinu ako jednu z možností. Tož nič .