Cruelty-free dekoratívka

29. zaří 2017 19:43
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. května 2018 15:29

slniecko to jsem asi nějak nepostřehla, neměla bys někde odkaz, prosím? :)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. května 2018 18:24

Tak mi dnes dorazili riasenky od Pacificy, už som vzala aj Aquarian, aj Stellar, dnes mám na sebe Aquarian a naozaj musím uznať, že na to, že je vodeodolná, je fakt fajn. Ešte som zvedavá na odličovanie a tak za 2-3 dni vyskúšam aj tú Stellar (ten rozostup preto, aby som rozoznala prípadnú nedobrú reakciu, že od ktorej...).

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. května 2018 22:01

Já Stellar nezkoušela, tak jsem zvědavá na recenzi. Odličuju olejem, ale i klasický odličovač si s ní poradil bez problému :)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. května 2018 11:23

No vytuhla som večer s malým nalíčená a ráno žiadna panda pod očami!!!

A priznávam, že som ešte v pyžame a akurát som si zuby umyla....

Ja mám vlastný odličovač - olej s ružovou vodou a dcéra má dvojfázový od Alverde. Tak akurát rozmýšľam, ktorým to budem skúšať ...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. května 2018 11:45

Tak som sa teda vzchopila, šalamúnsky si odlíčila každé oko jedným a teda!!! Na dva ťahy vodeodolná riasenka bez akýchkoľvek zvyškov ....

Vzhľadom na to, že na riasenky som ja zaťažená a dávam za ne teda dosť, teraz mám na porovnanie vodeodolnú Armani Eyes to Kill Waterproof - výkon rovnaký a odličovanie neporovnateľne jednoduchšie. Z vodeodolných asi jedna z najlepších, ak nie najlepšia, čo som doteraz mala.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 19. května 2018 13:29

slniecko ja jsem z ni neuveritelne nadsena, uz jsem s tim uplne otravna a cpu ji vsude, ale fakt je skvela. (A jen co mi prijde nova karta za tu zablokovanou, musim objednat novou)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. května 2018 21:57

slniecko Díky za info, už jsem taky objednala:) Škoda, že se příští týden stěhují, budu ji tedy mít až na konci května:(

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. května 2018 23:54

Korsičanka teraz cítim zodpovednosť...au...len rátaj s tým, že je vodeodolná = treba s ňou trochu pocvičiť kým spraví poriadny efekt.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. května 2018 22:09

slniecko No, já nemusím mít na očích smetáky Hlavně aby mě nedráždila oči!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. května 2018 11:09

Korsičanka to mňa rozhodne nedráždila, ale to je u každého asi individuálne.

Dnes mám na sebe Stellar, podám správu po celom dni.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. května 2018 11:21

slniecko Díky

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 17:21

slniecko Tak jsem včera nadšeně přivezla z Prahy z výdejního místa Aquarian řasenku a už vím/vlastně nevím, že/jak s ní pocvičit, aby vydala patřičný efekt Smetáky z řas fakt nehrozí 

Poradíš, co dělat, aby byla přece jen vidět? Přetírala jsem řasy alespoň 4x, ale rychle. Nemá se nechat trochu zaschnout, nebo...???

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. května 2018 18:59

Korsičanka presne, trochu zaschnúť. Toto robia všetky vodeodolné riasenky. Takže vrstvu, chvíľu počkať a potom ďalšiu vrstvu.

Inak - Stellar - nie až také nadšenie, ako Aquarian, ale celkom slušný efekt, neopadáva, akurát treba byť opatrný pri líčení, lebo sa trošku rozmazáva, kým nezaschne. Ako na denné použitie kvalita vs. cena + cruelty-free pomer super, takže si ju zaradím do repertoáru, ale na večerné/výraznejšie líčenie budem potrebovať ešte nejakú.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:13

slniecko Díky! Ještě jsem zvědavá, jak půjde odlíčit. Asi něčím mastným, ne? Musím ještě pořídit odličovač. Býval dobrý s chrpou od YR...

A tak jsem nakonec za voděodolnou ráda!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:24

Korsičanka no vodeodolnú mastným. Ako vodeodolná nikdy nespraví ten efekt ako "bežná", preto mám vždy len jednu na príležitosti ako dovolenka pri vode, pohreb, mimoriadne upršanépočasie....

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:33

slniecko Já už právě nechci mít ve svém věku dlouhé a zvýrazněné řasy jak smetáky, to vypadá blbě. Ale nějaké nalíčení ještě potřebuji, aby ten důchodový skok nebyl tak kách 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:41

Korsičanka na to bývavala dobrá Lancome Precious Cills, ale jednak neviem, či sa ešte robí, a hlavne nie je cruelty-free.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 19:44

slniecko Právě

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 07. července 2018 18:29

Tak jsem právě sesumírovala snad všechny značky, které jsou u nás v prodeji. Kdybyste přišly na nějakou, kterou jsem zapomněla, dejte vědět a doplním ji. Do konce léta bych měla mít udělané webovky a pak bude seznam veřejně vyvěšený tam, zatím aspoň takhle: Seznam CF značek k dostání v ČR