COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:29

Pavlena ja takhle lovila ty saty s chuchvalcem

A nejvtipnejsi bylo,ze jsem si je vyprodala sama tou zkazenou objednavkou.

Mrakoplas jj ty jsem myslela,je jsem nevedela,ze maji ten uzel.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:32

prďola Pravda, s tímhle konkrétním kabátem už možná ne, ale vstanou noví bojovníci

Pavlena cos je fakt zákeřnej, já bych neváhala, tak mi nedal ani čuchnout!

Offline Sweet Potato
Avatar
34810 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:35

prďola To je ale hrozné tady, už asi taky něco chci. Asi mi fakt budeš muset něco ulovit!

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:45

Sweet Potato Pokud to nebudou zavinovačky (na ty už číhám tak či tak), tak si prostě řekni! Oni stejně pošlou něco jiného, ale aspoň nám tady ve vlákně frčí COSí ruleta

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:48

prďola zas je to od nich hezky - misto aby zrusili objednavku a zklamali te sdelenim, ze uz tu vec nemaji, potesi zaslanim neceho jineho, vsak je to taky na obleceni mi pripomina ty povestne nakupy obuvi v sovetskem svazu, kdyz privezli zbozi :P

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:48

Zarinya no ale chuchvalec byl nakonec velky a slusivy happyend..! Doufam v to stejne...

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:03

Pavlena takovyhle zazitkovy nakupovani jsem mela s tema mokasinama. Mela jsem je jako zalozku na mobilu a kdyz jsem mela volnou chvili, refreshovala jsem to... kdyz se tam najednou v 39 objevily, tak jsem odhodila vsechnu praci, co jsem mela, a zacla jsem to rychle datlovat, at mi zas neutecou! :D jestli me v tu chvili nekdo v praci pozoroval, musel si myslet, ze jsem magor.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:07

711990 tak gud lak na toho slonika, drzim palce no..

razorblade no se mnou to obcas zaziva dcera, kdyz ji ve vterine vysapnu od pocitace (od myho teda ), protoze potrebuju neco okamzite (!!) objednat...

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:07

viktorka_od splavu jakože je jedno, jakou má člověk velikost nohy, prostě boty jako boty?

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:08
Reakce na prďola:

COSí nakupování online je adrenalin až do poslední chvíle

Vše začne vyhlížením vybraného produktu a pak už to jede bez zadrhnutí -> nejistota jestli i tentokrát se do svého XS produktu vejdu klidně 3x -> platební sprint, aby mi zboží z košíku náhodou nezmizlo ještě před zaplacením -> COSí taškařice ohledně multiplikace platby -> vyhlížení emailu s potvrzením, že COSí tým ve skladu opravdu to zboží měl, našel a odeslal ... a konečně doručení objednaného zboží!

Počkat! Vžycky vám ještě může přijít něco úplně jiného, než co si člověk objednal!

Takže se >> nabízí << ve velikosti XS, podle mne klidně vel. L (horní obvod cca 115cm), v barvě pudrové lila, 100% alpaka za 520 vočí - cena na cenovce sice říká 2.150 Kč, ale jak jsem si objednávala něco úplně jiného v rámci probíhajících slev, tak přece nebudeme troškařit!

Nedělá mi nejmenší problém vrácení, ale kdyby náhodou někdo chtěl parádní svetřík třeba jen na venčení

takže když jsem koupila a zaplatila, tak ještě není jistý, že to najdou a pošlou??? já se picnu.

a na to vaše zážitkové nakupování jsem si vzpomněla dnes, když jsem se jirkovýho tátu snažila registrovat (od soboty) na očkování a dnes mi chodilo, že se uvolnil termín, a nešlo se nalogovat, a pak nebyl volný, a v zápětí takto další, a další... až jsem náhodou klikla omylem vedle a ono to vyšlo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:09

prďola jasne - pry kazdy rychle jedny popadl, zaplatil a venku si je pak povymenovali:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:10

alibi no a nekoupilas mu nahodou dalnicni znamku? (viz vtip vedle, jinak gratuluju!)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:12

viktorka_od splavu dálniční zatím nepotřebujem :) jaký vtip?

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:14

alibi Přesně tak! Dokud to objednané zboží nedržíš v ruce, nemáš nejmenší jistotu...

Já si říkám, že vono to i pro ty prodejce už musí být dlouhý a potřebují se něčím zabavit Ale zážitkovou registraci radši nebrat

viktorka_od splavu Tak bych řekla, že to je naprosto přesný!

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:15

prďola no nazdar. a já se tak těším

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:18

alibi Nechci odrazovat, možná je ten můj dnešní balíček fakt spíš výjimka. Ale koukala jsem jak puk

Offline Sweet Potato
Avatar
34810 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:28
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:31

alibi 

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:33

Sweet Potato Ty vypadají dobře! A jak s velikostí? Všimla jsem si u průramků, že pokud by ses netrefila, tak právě ty průramky by mohly být dost volné

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:33