COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6120 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:19

Naprd no

razorblade napadlo me to, ale vrtat do satu za 80E s nejistym vysledkem se mi vubec nechce

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:26

Lama_z_Lana ja bych je vratila,rekla bych,ze ta sukne je moc dlouha a i,ze te rozsiruje.Mas krasny dlouhy vlasy.:-)

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:40

Lama_z_Lana To je škoda :( Přitom já si byla jistá, že jsou fakt na Tebe. Někdy to prostě člověk neodhadne... 

tina Hlásím, že u Hwi taky velký špatný. Nejdřív jsem zkusila S, který mi stejně jako Lama_z_Lana nesedělo, já do toho výstřihu navíc narozdíl od ní skutečně nemám, co dát. Tak jsem objednala XS - na fotce vypadá trochu líp, ale měla jsem problém ho vůbec zapnout, o nějkém dýchání nemluvě. Jelo zpět. Ještě přemýšlím, jestli si to S nenechat u švadleny upravit, jinak se mi totiž šaty líbily. Snad to tu moc nezaplevelím, když taky přidám fotky (jedna už tady byla).

S: 

 

XS: 

Kromě nesedících průramků chci ještě upozornit na to, že já jsem třeba neměla ten předěl mezi živůtkem a sukní přímo v pase, ale pár cm nad, kde mám jednak žebra a jednak o několik čísel víc, než v tom pase. To byl asi důvod, proč mi XS bylo malé.

Offline whiskas
Avatar
19519 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:41

Lama_z_Lana Od pasu dolů jsou fajn, ale v průramcích ti fakt nesedí, tak bych se s nimi rozloučila. Máš super vlasy a celkově vypadáš skěle. Tyhle konkrétní šaty by ti jen kazily celkový dojem.

Offline whiskas
Avatar
19519 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:43

Hwi Osobní pocit neposoudím (s tím dýcháním to znám, byť oděv na fotce vypadá dobže ), ale ve velikosti XS na tobě vypadají báječně. Ale dýchat je třeba, takže chápu.

Online Kokoska
Avatar
28173 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:02

Lama_z_Lana budou lepsi saty, tyhle te delaji mohutnejsi nez jsi.

Hwi ve tvem pripade bych zkusila tu svadlenu, mozna prave kvuli mensimu hornimu obvodu se mi zda, ze ty pruramky nezlobi tolik jako u Lamy. 

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:02

whiskas Děkuju, ale já fakt zápasila i s tím zapnutím, vlastně se divím, že se mi ten zip vůbec povedlo dostat až nahoru. Kdyby to alespoň bylo přímo v pase, tam je ta hmota taková poddajnější, žebra toho moc neodpustí. :D Škoda, no. 

Offline whiskas
Avatar
19519 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:14

Hwi Znám, taky jsem měla jedny takto problematické šaty :-D.

Offline tina
Avatar
5843 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:19

Hwi Jee, dík za obšírnou reakci:) V tom XS se mi na tobě líbí, ale jak píšeš... (a víc se mi líběj právě na plošším hrudníku - asi že to nestrhává pozonost:)

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:27

Hwi Škoda, že v těch xs nemůžeš dýchat, protože ti moc sluší.

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:36

Hwi Mě se víc líbíš v S, myslím, že to bude tím, že pas je asi tam, kde má být a vytváří lepší proporce. V Sku mi připadáš elegantnější Ale samozřejmě fotky klamou, může to být jinak.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:37

Lama_z_Lana Nevrtej do nich, přijde mi, že ti i jinak moc nesedí. Škoda.

Hwi Tady bych jim šanci naipak dala.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2021 09:53

Hwi taky se mi libi vic v esku.:-)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6120 příspěvků moje polička 30. března 2021 15:33

Hwi já si říkám, že na tobě to S muselo bejt hrozně velký! Koukám, že na velikosti prsou asi nezáleží, protože mně to odstává na úplně stejných místech. 

Kokoska no jako, už je to lepší, ale furt teda nejsem žádnej drobeček. 

Takže potřebuju náhradní šaty jako bolestný

Offline pecka
Avatar
5968 příspěvků moje polička 30. března 2021 22:29

Lama_z_Lana tak objednaj tie H&M;) tieto Ti žiaľ nesedia a nerobia dobrú službu

Hwi priznávam, že Ty v nich vyzeráš uplne inak. Škoda, že nevyrábajú medzivelkost :)

Vďaka Vám dvom viem, že ich neobjednám. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6120 příspěvků moje polička 31. března 2021 09:32

pecka Joo...uvidíme..jsem teď na to online nakupování taková votrávená

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 20:37

clothilde tak batikovy saty dorazily a v Lku jsou mi velky, v pohode bych se vesla do M (a to normalne nosim vel 46). Jelikoz jsou ale vyprodany, tak si je asi necham a zkusim probrat s mamkou, jestli by nesly nejak upravit

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 22:46

razorblade diky

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 03. dubna 2021 18:48

razorblade a jak moc ta batika razí? A máš je ke kolenům nebo níž? Ja na ně furt myslím a tuhle tam zas svítily naskladněně, tak já furt přemejšlím, jestli na ně mám číhat..

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 03. dubna 2021 19:00

@Ounz jak myslis, razi? Jinak ja je mam pri svych 172 cm zhruba do puli lytek. Ja je snad jeste budu sledovat, kdyby byly naskladneny v Mku. Jinak jsou moc hezky, zkousela jsem k nim cernou kozenou bundu a vypadaj s ni dobre. A v lete budou super s pantoflema, material neni nijak silnej, aby se v lete nedaly nosit...