Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:47

Néa na mě v práci čekala! 

To bylo teda čekání ale, plné 2 týdny než Néa došla z Paříže do německého Tübingen!

Ale je tady a spolu s ní vzorečky dalších neznámých Jul et Mad krasavic, příští dny mám o zábavu postaráno a můj tužebník možná zbohatne o nějaké ty nové položky...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:13
Reakce na Chantal:

Néa je pro mě vůně, kterou si umím představit nosit od babího léta až do konce zimy. Je krásná, užívej si jí! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:36
Reakce na Chantal:

Tak teď si ji užiješ o to víc!

Já jsem s nástupem chladnějšího počasí začala pokukovat po Mon Seul Désir.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 13:19
Reakce na Chantal:

Gratuluji ke kráse! A do Tübingenu bych potřebovala zajet už několik let, neb tam žije německá známá:) Že bych teď měla na jaře nový impuls k cestě??? 

Určitě písni, jak na tebe vzorky i Néa zapůsobily

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 15:56

Néa je božská....elegantně gurmánská, cítím se v ní tak nějak přirozeně sexy, myslím, že se stane jednou z mých velkých parfémových lásek.

V příštích dnech napíšu i další dojmy z vzorečků.

Korsičanka  určitě se sem na jaře zastav, Tübingen je krásné městečko a kromě historických a přírodních krás tu máme i velmi schopnou parfumérii, Rituals, Lush a jiné malé a příjemné obchůdky a kavárničky! 

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 11:49

"Příšerná" značka!!! Že já si řekla o vzorky všeho, co ještě neznám!

Jsou všechny nádherné! Každý vzorek si nechám na pořádné denní zkoušení, ale už vím, že Fugit Amor a Nin Shar jsou parfémové "must", které se na mojí poličce určitě - nejlépe brzy! - musí objevit.

No a ty ostatní nejlépe taky, jsou všechny krásné, každá jinak na jinou příležitost, jinou roční dobu.

Strašně se mi líbí, jak jejich vůně pracují na pokožce. Ladně se prolínají z jedné parfémové polohy do druhé, čistý parfém přilne na pokožku jako druhá kůže a vydává ze sebe to nejlepší.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 19:33
Reakce na Chantal:

"Jsou všechny nádherné!"

Naprostý souhlas:) Kdybys viděla, jak dlouho jsem si na vernisáži v Brně vybírala, zda Fugit A., Mon Seul D., či Aqua Sextius

Mám všechny kromě Amour de Palazzo ( majíc Garudu nepotřebuji AdP:)) v různých velikostech.  Jen Stilettos jsem poslala dál a Bella Donně zatím odolávám. 

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 19:47
Reakce na Chantal:

S dvolením Tě cituji

"Strašně se mi líbí, jak jejich vůně pracují na pokožce. Ladně se prolínají z jedné parfémové polohy do druhé, čistý parfém přilne na pokožku jako druhá kůže a vydává ze sebe to nejlepší."

Vnímám to také tak, vůně se proměňují během navonění, to mě strašně baví.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 23:28
Reakce na Chantal:

Ano, přestěhovala jsem se z Číny do Německa.

Je to vážně tristní! Dnes je v trackingu nové info s včerejším datem: Votre colis est livré.

Jdu do práce, pokud tam balíček nenajdu, tak asi rozjedu telefonickou akci ala Wendulka!

Tak to jsi vlastně už prakticky jen za humny.

Mám radost, že to s Néa dobře dopadlo. Teď přes zimu jí určitě patřičně užiješ. Mně tak mrzí, že upustili od výroby těch 20 ml cestovních balení u dalších vůní. Ale tak mám od ní alespoň miniaturku, no. A jsem teda zvědavá, která z nich ti přibude na poličce jako další.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 22. května 2018 15:20

Nin-Shar

zralé, sladce medové ovoce. přezrálé švestky a mirabelky padají pod strom do vlhké hlíny. některé odpadnou od pecky... některé se zakutálí až do záhonu k růžím, pod kvetoucí keře a až k dřevěnému trochu už letitému, rozeschlému plotu, který se místy rozpadá až na třísky... slunce svítí, zahrada omamně voní. a roste na ní taky pár rostlinek máty... časem se zklidní a uhladí v krásnou, dospělou, vanilkově sladkou a příjemně tělovou vůni. nádhera.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 22. května 2018 22:24

Mon Seul Désir

velmi velice dřevitě pryskyřičné, muškátový ořech v hrubých kusech kůže a dřeva, koriandr s pepřem ji dělá štiplavou. zpočátku mi připadá spíš pánská, příliš drsně kožená. postupně sládne a zjemní, přidá se medové ovoce, ale zároveň s ním i něco živočišného. jako by se ta kožka trochu kazila.. to mi dělává ambra...:-(

no a nakonec... se vše v dobré obrátí a vůně je příjemně sladce dřevitá:-) má obnošená vůní těla nasáklá kožená sukně s bonbony po kapsách...

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. května 2018 21:10

viktorka_od splavu Ty ses včera a dnes rozjela

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 23. května 2018 21:42

Korsičanka si to vždycky šetřím:-) no a co ta tvoje novinka??

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. května 2018 21:48

viktorka_od splavu Už jsem to sem někam psala - a patří to do vlákna Guerlain, tak to tam lupnu:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:05

Už se moc těším, že v nejbližších dnech budou k dispozici nová testovací balení všech vůní od Jul et Mad. Budou to dvě sady odpovídající dvěma řadám vůní (klasické a Les White), v krabičce vždy pět a šest vůní v plnitelném skleněném flakónku s rozprašovačem o objemu 7 ml. Ideální pro důkladné vyzkoušení i pro toho, kdo si od některé vůně chce dopřát jenom občasné potěšení (já si určitě pořídím klasickou řadu, jenom budu škemrat, aby si se mnou někdo vyměnil Aqua Sextius, kterou nemusím).

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. června 2018 16:32

Fleur No skvela zprava!  Ale Aqua Sextius si teda nevymenim, ta se mi taky nelibi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 29. června 2018 18:36

Luna Fleur mně se líbí

Offline SunEclipse
Avatar
3098 příspěvků moje polička 29. června 2018 19:01

Fleur a kde je budou mít, nevíš?

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. června 2018 19:11

viktorka_od splavu Ti prinesu ten vzorek rozprasovaci, ale uplne plny neni.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 29. června 2018 19:13

Luna diky!