Tauer Perfumes

18. srpna 2014 20:47
Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 22:59
Reakce na alibi:

wendulka Korsičanka paní Lucie říkala, že si na to Tauerovi taky stěžovala, a prý se ta víčka mají utahovat jako takovým lehkým otočením 

​Ano, on nám to i názorně ukazoval: nasadit a potom dotáhnout, jako kdyby to víčko bylo šroubovací. Na hrdle flakónu je takové černé těsnění, které se tím stlačí a pak víčko drží jako přibité. Ovšem je to poněkud obtížnější manipulace, takže v zásuvce mám víčka jen zlehka nasazená. V případě těchto vůní mi stejně stačí navonět se doma a pak si už jen užívat, jak drží a mění se...

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 15:18

Rose Flash: Růže si během nepřítomnosti Malého prince krátila dlouhou chvíli pojídáním dortíků s malinovým želé a ztloustla tak, že by si ji po návratu klidně mohl splést s baobabem. Prozradila ji jenom její vůně s meziplanetárním dosahem: růžově sladká se zeleným žilkováním, ambrovou hřejivostí a pačuli. Ale pozor, otylá růže se také může zpotit!

Offline Korsičanka
Avatar
12842 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 15:22

Fleur Meziplanetární dosah  

Parádní recenze, i když já ji nevnímám jako tlustou, ale jako OBŘÍ růži

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 15:43

Korsičanka Myslím, že by ji měla prozkoumat Luna , protože tahle růže je jako stvořená pro kosmix. A navíc kombinace růže s pačuli Luně sluší.

Offline Korsičanka
Avatar
12842 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 16:02

Fleur Určitě tě vyslyší

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 17:35

Fleur Ano, vyslyslim! A urcite zkusim, az bude prilezitost!

jinak Tva recenze je uchvatna!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 19:48
Reakce na Korsičanka:

Fleur Meziplanetární dosah  

Parádní recenze, i když já ji nevnímám jako tlustou, ale jako OBŘÍ růži

​Korpulentná ruža, znie to lepšie, že?

Vôňu ruže s nadváhou si neviem predstaviť, Fleur ako čítam, predstavivosti sa medze nekladú, vďaka za recenziu

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:33

milacka Výdrž má tedy neskutečnou...

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 20:33

Luna Díky, jsem zvědavá, co na ni řekneš.

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 14:28

A ještě poslední poznámka k Rose Flash: na rukávu kabátu je po 24 hodinách stále zřetelně cítit, a to v podobě zkaramelizovaného cukru a jahod. Pořád jsem přemýšlela, co mi to připomíná, a vybavuje se mi jedině nějaká z těch Miss Dior, kde byl pačuliový závěr podobný.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 16:13

Fleur Růže s meziplanetárním dosahem, která ztloustla - ano, to je přesně vystižená Rose Flash!

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 16:17

wendulka Myslela jsem si, že by mohla doplnit do trojice mé dva růžemi opředené Tauery, a byl by to i dobře motivovaný (a omluvitelný) nákup, poněvadž jsem měla svátek, ale tohle by prostě nešlo

Offline Korsičanka
Avatar
12842 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 19:25

Fleur Taky jsem se divila, že se jí zabýváš...

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 07. února 2019 06:50

Ta Rose Flash mě nějak zvrhle přitahuje, protože když cíp šály po jednom letmém stříknutí intenzivně voní celý týden a provoní i místnost o 20 m čtverečních lépe než litr nějaké interiérové vůně, pozornost si nejen zaslouží, ale přímo vynutí. Kdybych patřila k fanouškům gurmánských růží, tak ji okamžitě kupuji; mně v ní chybí troška jiskřivosti, lehkosti. A bojím se, že by snadno mohla z nositelky udělat matrónu. Na ruském trhu by okamžitě prorazila, úplně ji vidím, jak se nese zasněženými ulicemi v kožichu a voní a voní a voní...

Offline Korsičanka
Avatar
12842 příspěvků moje polička 07. února 2019 09:41

Fleur Matronu z tebe fakt neudělá, na to je dost kvalitní Ale je pravda, že od posledního navonění před rokem k ní jen občas přivoním, na sebe jsem se však neodvážila dát. Zbavit se té trochy, co mám, zatím nedokážu

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 07. února 2019 12:08

Fleur počuj, tak po prvé, z Teba by matrónu neurobila ani tá papácha, čo sa teraz rieš vo Vip  zjavoch na jednej slovenskej selébrite, a po druhé, slovné spojenie " pozornost si nejen zaslouží, ale přímo vynutí" si musím zapamätať a to aj súvislostiach mimoparfémových ...

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 07. února 2019 16:19

Korsičanka slniecko , děkuji, jste moc milé!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 08. února 2019 11:01

Fleur A ja na ni PORAD myslim, bohuzel se jeste v blizke dobe nedostanu do Vava, abych ji vyzkousela, ale hrozne jsi me nalakala. A mne stale nejaky Taueruv flakon na polici chybi.

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:31

Máte někdo zkušenost s mýdly Tauer.?

Opravdu pěkně voní, jaká jsou.?

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:35

Miru kupovala jsem Majestic Tuberose a bylo fajn

https://alibi-notes.webnode.cz/l/mydlovy-challenge/