Tauer Perfumes

18. srpna 2014 20:47
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:49

No. 10 Une Rose Vermeille 

u rozprašovače příšerná vůně mýdla, hrubé obyčejné mýdlo vražené rovnou do nosu - jak mýdlo na záchodcích v železničním depu heršpice, pravil synek:-)

na ruku jsem tudíž dávala opatrně... a ono to nakonec není tak zlý!

mýdlo, hodně mýdlové, ale ne čerstvá vůně čistého bílého mýdla, kdepak, nic tak obyčejného.. je to spíš mýdlo tekuté, husté a líně vytékající ze zásobníku... vlastně do toho zásobníku někdo nalil místo mýdla, aniž by ho ale předtím vyčistil, hutný sladký malinový džem, se spoustou cukru, medu a vanilky. růžové maliny na chvilku připomenou Néu, ale to je taková slaďounká růžová holčička, na to zapomeň! tohle v žádným případě není pro nevinná děvčátka. 

džem není přecezený, je plný malých malinových zrníček, takových dřevitých peciček... drsných a drhnoucích. 

no a pak na umyvadlo položil kytici růží a 

beze slova odešel... 

ve vzduchu zůstala vůně růží, malin, vanilky.. a na jazyku mýdlo - mýdlo a med. 

co jsem to provedla, proč jsem ho jen pouštěla dovnitř?!

honem uklidit, umýt, vymydlit, vyprat...

tak to nacpu do pusy ten džem, ježiš to je dobrý.. ježiš vypláchnout pusu mýdlem, všecko do pračky.. uch nevím co dřív.. krása nádhera. a honem umejt. stydím se..

Kupovat asi nebudu, ale kdyby mi ji někdo daroval, nezlobila bych se:-)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:52
 jak mýdlo na záchodcích v železničním depu heršpice, pravil synek:-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:54

viktorka_od splavu No to jsem ráda, že tam mýdlo nemám sama, ale až mi přijde divné, že ho tam nikdo jiný nemá. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:57

Renusatko tak u toho rozprašovače je to ale brutální:-) jen jestli ten flakonek původně neobsahoval něco jinýho? to asi ne.. ale stejně. fakt z ní mám pocit jako když pejsek a kočička myli podlahu a pejsek sežral mýdlo a šly mu od huby bubliny:DD

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:01

viktorka_od splavu Je to z důvěryhodného zdroje, takže jsem si jistá, že neobsahoval nic jiného. No možná by Korsičanka mohla nechat malý vzorek na porovnání. Opravdu by mě to zajímalo.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:09

Renusatko Ale opravdu malý, když mi ji tak pomlouváš Fuj, obyčejný mejdlo...Kdyby aspoň to Tauerovo! Ačkoliv mě tedy ani to tuberózové neoslnilo

viktorka_od splavu No, ještě horší - záchodkové, jo? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:12

Korsičanka Jaký vobyčejný? Starý poctivý. Ale opravu mám pocit, že zkoušíme s viktorka_od splavu něco jiného, když ty ostatní recenze čtu.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:13

Renusatko Já ji snad popíšu taky, vy dvě...mýdlové víly!

Edit: Ale recenze píšete obě pěkné, to zas jo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:17

Korsičanka neobyčejný! ale z toho plastovýho zásobníku na zdi:-P

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 14:24

zdensy Ten první typ s korálky uvnitř a dřevěným víčkem jsem měla. Hezky to chrastilo a přišlo mi, že to dřevěné víčko na flakonu drželo nejlépe, ale když jsem se na to loni Andyho ptala, proč přesedlal na ty bakelitové, tak prý kvůli tomu, že dřevo postupem času pracuje a ta víčka údajně pak přestávala sedět. Moc se mi tomuhle vysvětlení nechtělo věřit, ale tak no...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 15:51

wendulka Já jsem to dřevěné víčko naživo nikdy neviděla, ale vysvětlení bych věřila - muselo mít určitě nějakou vnitřní plastovou vložku a asi to ve výsledku vyšlo dráž. Dřevo je opravdu jeden z nejnevyzpytatelnějších materiálů ve vztahu k teplu a vlhkosti.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 16:54

Fleur To už si nepamatuju. Každopádně na mém flakónu Une Rose Vermeille dosedalo lépe, než veškerá ta bakelitova, co jsem měla potom na Une Rose Chypre, Kandahar i L'Eau. Tak jsem asi měla štěstí a na ta bakelitova naopak smůlu. 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 16:58

wendulka Kdepak, máš pravdu. Mě ta umělohmotná taky pěkně štvou - musím na ně zatlačit, aby dosedla a nepadala, a vůně do nich většinou vyšprkne

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:51

wendulka Korsičanka paní Lucie říkala, že si na to Tauerovi taky stěžovala, a prý se ta víčka mají utahovat jako takovým lehkým otočením 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:57

alibi Už jsem to taky zkoušela, nebyla jsem si však jistá. Díky za radu!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:33

alibi Vím, zkoušela jsem, ale stejně to není úplně ono. Jakmile se flakon jen trochu pohne v kabelce, víčko z něj sletí i tak.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:40

wendulka Nutno nosit v plechovce

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:45

Korsičanka A je je válím po kabelce a dobrý. Rozhodně ne v krabičce.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:49

Renusatko Tak to se máš! Já si radši odstříknu do juliny.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:51

wendulka Korsičanka Renusatko no já se voním z flakonů jen doma, tak netuším :D