Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:13
Reakce na slniecko:

#Korsičanka sa mi zdá, že je to Champs-Elysées. Inak už mám vymyslené, ako tie farby mali byť. Aprés l´Ondée môže byť, Vol de Nuit tiež (aj keď modrá by bola lepšia...ozaj, teraz ma napadá, kde je Modrá Hodina ?), ale Champs-Elysées oranžová,  Jicky hnedá, Nahéma červená a Chamade svetlozelená.

Absolútne nechápem, prečo sa so mnou neporadili vopred ...

​Zelená je Chant d´Arômes.

Modrá hodina v "domečkovém/srdíčkovém" flakónu už je.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:24

domenica vlastne fakt....aj Mitsouko.....takže im len nechali pôvodnú etiketu.

A Chant d´Arômes bola normálne teraz zaradená v predaji? Som ju neregistrovala, myslela, som že je ukončená.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:25

domenica a Champs-Elysées ostane vo včielke?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:34

slniecko 

ano, Chant d´Arômes byla v prodeji bez přestání - v posledních letech ve stejném včeličkovém flakónu (placatce) jako třeba Après l´Ondée.

ano, zdá se že Champs-Elysées, Samsara, Inosolence, Idylle... zůstanou (prozatím) ve včelce...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. prosince 2020 23:03
Reakce na domenica:

 Aaaa, nedá se nic dělat, Apres l´Ondée budu společně s Vol de Nuit v tomto provedení do sbírky NUTNĚ potřebovat.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 14:33

domenica vďaka!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 15:08

wendulka Nebudeš jediná .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 15:53
Reakce na domenica:

​Dobrá zpráva. Objevila jsem ji až nedávno. Dostala jsem velký odstřik, ale jsem ráda, že nekončí a budu ji určitě taky potřebovat ve flakonu.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 16:24

Renusatko Après L'Ondée je krásná i bez flakonu, ale jsem moc ráda, že bude výroba díky novému kabátku pokračovat

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 17:09

Potkala jsem dnes nové flakonky naživo, jsou pěkné, ale i z rychlé zkoušky na papírku je jasné, že vůně jsou reformulované, což mi potvrdil i SA z Guerlainu. Jsou lehčí, modernější, líbivější.

A Après L'ondée jsem z papírku vůbec nepoznala .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 18:08
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 18:20
Reakce na blackviolet:

Potkala jsem dnes nové flakonky naživo, jsou pěkné, ale i z rychlé zkoušky na papírku je jasné, že vůně jsou reformulované, což mi potvrdil i SA z Guerlainu. Jsou lehčí, modernější, líbivější.

A Après L'ondée jsem z papírku vůbec nepoznala .

​To je smutná zpráva.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 19:23

Dalia Je. Jak velká je ta reformulace zatím bez vzorků a srovnání nedovedu posoudit. Snad v lednu.

Ptám se zatím, proč.

Mladé tyto klasiky neosloví, protože jsou i reformulované odlišné od běžného mainstreamu, i guerlainovského jako LPRN nebo Mon Guerlain. A uživatelky, které tuto klasiku mají rády, zklamou.

Ještě se utěšuju tím, že se jedná o šarži nebo že jsou to ještě čerstvé neuleželé vůně.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 21:01

blackviolet Ano, ta poslední možnost by byla dobrým vysvětlením.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 11:52

blackviolet 

Jaj, to nezní vůbec dobře.

Tak kéž by to byla ta poslední možnost.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 17:59
Reakce na blackviolet:

Potkala jsem dnes nové flakonky naživo, jsou pěkné, ale i z rychlé zkoušky na papírku je jasné, že vůně jsou reformulované, což mi potvrdil i SA z Guerlainu. Jsou lehčí, modernější, líbivější.

A Après L'ondée jsem z papírku vůbec nepoznala .

​Bohužel mohu jen souhlasit, jejich současnou podstatu jsi vystihla naprosto přesně...

A Après L'ondée mi voněla spíš jako vodnatý šeřík...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 18:11

euridike To nahrává mladým spotřebitelkám, nezajímajícím se nijak podrobněji o vůně:"...ty tvé vůně jsou strašně silné To nevydýchám."

Slova již čtvrté či páté z mých mladších kamarádek.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:05

Korsičanka 

Mám na to stejný názor - i když je to tedy tristní... Já chápu, že tohle je standardní business, v němž musí značka mít nějaký zisk - ale za jakou/každou cenu? /Řečnická otázka, samozřejmě.../

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 18:53
@Korsičanka @euridike tak tyhle poznámky o"síle"taky nechápu a kazit nám tím naše prožitky... ztrestejte je bídáky
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 11:14

teena-s 

Já tyhle bídáky trestám i zcela nechtěně - mám kolegu, který jakoukoliv výraznější vůni absolutně nesnáší, takže když s ním někam jedu, snažím se být ohleduplná - jenže jemu vadil i L´Instant /"strašně, strašně sladký, ale strašně"/ a Samsara EdT /"takhle hrozně to vonělo u tý babičky, co mě hlídala, u tý, co mi nikdy nedala nic sladkýho, ale furt mi vařila kopřivovej čaj"/ - no a jednou jsem si takhle ráno dala Anais Anais, protože jsem měla mít volno - ale za půl hodiny volal kolega, ať se sbalím, že jedeme do Brna - no celou cestu měl spoustu ošklivých poznámek... /A co používá on? Beckhama... No to vysvětluje vše.../