Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:16

cinkja 

Je to krása. A Cherry Blossom je milá vůně a... zkrátka, takový dárek bych nedomítla.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 23:50

Aaach, toto vyzerá zložením úžasne...aká je šanca, že to zrecyklujú aj niekde inde?

https://www.parfumanie.cz/database/detail/xi-an-guerlain?_fid=qx3c#notes

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 19:53
@slniecko třeba se sem dostane s covid rouškama :D
Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 22:29
Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:14

domenica Moniko, prosím, jak to teď vypadá s katalogem Guerlain, resp. ceníkem, prosím? Je někde k nahlédnutí? 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. února 2021 19:47
Reakce na slniecko:

Aaach, toto vyzerá zložením úžasne...aká je šanca, že to zrecyklujú aj niekde inde?

https://www.parfumanie.cz/database/detail/xi-an-guerlain?_fid=qx3c#notes

​Utěšuju se, že to bude velejemné... Ale ten flakón!  

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. února 2021 23:17
Reakce na Elvira:

domenica Moniko, prosím, jak to teď vypadá s katalogem Guerlain, resp. ceníkem, prosím? Je někde k nahlédnutí? 

​Ten ceník, jak jsem ho dělávala několik let za sebou, k nahlédnutí není. Ale současné ceny běžně prodávaných vůní lze vidět na webu Guerlainu.

Shodou okolností právě minulý týden došlo ke zvýšení cen některých produktů. Je to tentokrát až po čtyřech letech. Pro představu, ceny  flakónů vůní řady L´Art et la Matiere a Les Elixirs Charnels se zvedly o 5 euro (z 205 na 210 euro). Ceny těchto vůní ve včeličkových flakónech (125 ml a 250 ml a 500 ml) ale prozatím zůstavají stejné, bez zvýšení.

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 08. února 2021 07:28

domenica Moc děkuju za odpověď, mě zajimaly právě L´Art et la Matiere a Les Elixirs Charnels.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 08. února 2021 17:22
Reakce na domenica:

​Utěšuju se, že to bude velejemné... Ale ten flakón!  

​Velejemné ja môžem...a bambus+kvety+santal

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 16. února 2021 15:13
Reakce na domenica:

a dotřetice všeho dobrého

nová verze/odnož/limitka Shalimaru

SHALIMAR PHILTRE DE PARFUM

Shalimar od začátku do konce, není pochyb. Zpočátku odkaz k čistému parfému, překvapivě, s nádherným provedením bergamotu, jakkoli se s ním teď musí šetřit, a vůbec citrusů, následuje část, která mi připomíná oblíbený koktejl resp. vrstvení Shalimaru se Spiritueuse Double Vanille, poté odbočka k Shalimaru Cologne a v dojezdu vůně mé milované svíčky s vůní Shalimaru a s poetickým názvem Rout de la soie...  

​Tak když jsem se konečně dopracovala k vyzkoušení, povedlo se polovinu vzorku omylem vylít. Nicméně i tak to nakonec stačilo a souhlasím jak s odkazem k čistému parfému Shalimaru s lehounkým závanem mohérové levandule, která nepřipomíná ani Jicky ani Mon Guerlain, tak i s odkazem k Shalimaru Cologne s tím, že z Philtre de Parfum vystupuje navíc pižmový kosatec. Shalimarovské kadidlo s opopanaxem ve vanilkovém základu s pačuli z mexického Shalimaru pak nahrazuje jemnější pryskyřice, čímž je mi bližší než verze Cologne. Rozhodně budu muset zařadit do sbírky.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:35

wendulka 

Shalimar Philtre de Parfum mohu jedině doporučit. Mám ho od chvíle, co byl uvedený, a z flakónu na moje poměry už značně ubylo. Naprosto se ztotožňuji s výše napsaným. Klasický Shalimar si nerozumí s mojí kůží, Philtre mi naopak strašně sedí. Nosila jsem v nejrůznějším počasí a vždy je krásný. Přes den ho chvílemi dokonce cítím i přes roušku. Takže jsem si už dokoupila druhý flakón

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:41

Yvraine wendulka 

...tak to zní dost dobře.!

A kde je možno ho koupit.?

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:52

Miru 

Flakóny jsem kupovala v boutique v Bruselu, teď se už od Vánoc nemůžu zbavit nutkání si ho ještě objednat ze stránek ve zlaté včelce 125 ml, ve fontáně ho mají podle všeho jen v Paříži. Jsem děsná , ale prostě tenhle flakón se mi hrozně líbí a Shalimaru by tak slušel

Jestli je i v parfumeriích bohužel netuším, zbytné návštěvy obchodů jsem dost omezila.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:53

Yvraine Takže jsem si už dokoupila druhý flakón 

 Ale podle mého k Shalimaru EDP jednou dospěješ

Miru Zatím jen u domenica a v cizině.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. února 2021 10:03

Korsičanka 

Tomu bych se určitě nebránila. Na papírku se mi líbí, ale na kůži začne být příliš kouřový a štiplavý, moje oblíbená guerlainovská vanilka v tom zaniká. Philtre de Parfum je v tomhle milosrdnější

Naprosto chápu, proč je Shalimar tak ikonický.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. února 2021 10:17

Yvraine Naprosto chápu, proč je Shalimar tak ikonický.

A o extraitu nemluvě

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:02

daniela 

hm, musela bych ho zkusit. Za tu cenu, aby na mně aspoň pár hodin držel..?.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:14

Miru Můžu Ti poslat vzoreček, píšu SZ.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:57

Miru Na tobě tedy nevím, nevím...