Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 19:09

domenica No to jsem moc zvědavá. Když končila, tak jsem si koupila větší množství, ale brzy budu na dně. 

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 22:44

Objevují se první dojmy z novinek

AA Passiflora - má být svěže ovocná, ale ne moc sladká, plod mučenky, akvatické tóny, ylang ylang

Mon Guerlain EdP Florale - orientálně květinová, kromě levandule pivoňka a výrazný jasmín sambac, vanilka z Tahiti.

Obě prý líbivé.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 23:00

blackviolet Tak ohledně nové Mon Guerlain jsem si nedělala moc iluze, ale ohledně té AA Passiflora trochu ano, tak nic no. Nevadí. Počkám si na tu úplně novou exkluzivku.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 23:08

wendulka Taky mě ty akvatické tóny trochu zklamaly, to u mě nikdy dobře nefunguje.

Ale stejně budu zkoušet .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 23:25
Reakce na blackviolet:

Objevují se první dojmy z novinek

AA Passiflora - má být svěže ovocná, ale ne moc sladká, plod mučenky, akvatické tóny, ylang ylang

Mon Guerlain EdP Florale - orientálně květinová, kromě levandule pivoňka a výrazný jasmín sambac, vanilka z Tahiti.

Obě prý líbivé.

Říkám si (dělám si naděje ), že shrnutí "líbivé" ještě nemusí znamenat, že se mi nemohou líbit... a taky přijde na to, čí je to verdikt, takže jsem nadále zvědavá a těším se, že brzy vyzkouším. I když tedy akvatické tóny rozhodně nejsou složkou, kterou v parfémech vyhledávám. Složení Mon Guerlain Florale je známé delší dobu, tam budu zvědavá na roli těch jednotlivých složek.

Ne, že bych očekávala, že tady najdu své nové srdcové vůně, ale ta (pozitivní) zvědavost je velká pokaždé, u každé vůně, a končí teprvé momentem vyzkoušení.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 23:44

blackviolet A tak to já taky budu, jen u vodních tónů a maracuje vždycky raději hodně opatrně, ale ta Mon Guerlain Florale se mi asi líbit bude, i když nebude pro mě.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 10:21

Nový plnitelný 30 ml flakónek. Je kouzelný .

(FB Monsieur Guerlain)

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 13:58

cinkja

Moc pěkný...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 14:09

cinkja ten je milý...

Ozaj, keď sme u Monsieura G. všimli ste si, že už avizoval novú značku J.P.Guerlaina? Som strašne zvedavá (na vône aj na ceny ).

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:31

cinkja ten je prekrásny  Koľko že bude stáť?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:19
Reakce na slniecko:

Ozaj, keď sme u Monsieura G. všimli ste si, že už avizoval novú značku J.P.Guerlaina? Som strašne zvedavá (na vône aj na ceny ).

​Značka už má svůj showroom (na adrese Champs-Elysées 121, v podstatě naproti Maison Guerlain, blíž k Vítěznému oblouku). Brzy spustí e-shop. 

https://www.myexclusivecollection.com/fr/

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:38

sisa.b 

Pokud tomu dobře rozumím, tak je dárkem k nákupu vůně ve včelích lahvích. Ale jakých, není upřesněno.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 20:04

domenica hej, ten web som videla, ale zatiaľ je, povedzme, pomerne tajomný .

cinkja a sú vôbec nejaké plniteľné flakóny (nie tie quadrilobé, tie sú dosť veľké) normálne v predaji?

Tento škoda, že sa nedá kúpiť (no, tak isto, tiež závisí od ceny).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 20:20
Reakce na cinkja:

sisa.b 

Pokud tomu dobře rozumím, tak je dárkem k nákupu vůně ve včelích lahvích. Ale jakých, není upřesněno.

​Ten flakónek vyfotil jeden zákazník bruselského butiku. Dostal jej k nákupu vůně v barevním včeličkovém flakónu. Monsieur G fotku s dovolením převzal. Zdá se, že tento plnitelný 30 ml flakónek je/bude nyní přidávan jako dárek k barevnému včeličkovému flakónu, tedy v buticích Parfumeur Guerlain, tj. na místech, kde jsou fontány. Ale asi jen pokud budou zrovna k dispozici, ne automaticky. V Paříži například v tuto chvíli nejsou.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 20:35

domenica 

V tomto flakónku se běžně prodávají i např. vůně Insolance nebo L´Instant Magic ve velikosti 30 ml. Jen nejsou plnitelné. Nebo jsou jiné?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 20:42

cinkja 

Přesně tak. Jsou to přesně ty samé flakóny jako třicítky L´Instant Magic a Insolence. Ale pozor i tyto flakóny jsou plnitelné.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 20:49

domenica 

Tak to je skvělé, to jsem netušila .

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 01:15
Reakce na domenica:

cinkja 

Přesně tak. Jsou to přesně ty samé flakóny jako třicítky L´Instant Magic a Insolence. Ale pozor i tyto flakóny jsou plnitelné.

​akože tie včielkové flakóny, ktoré nahradili parfumérkovú produkciu sú všetky plniteľné, alebo sa to týkalen týchto 2 vôní?

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 10:38

domenica tak je skvelé, flakón je krásny 

Ešte keby sa našiel niekto, kto by mi skočil po QVLP 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 10:45
Reakce na slniecko:

​akože tie včielkové flakóny, ktoré nahradili parfumérkovú produkciu sú všetky plniteľné, alebo sa to týkalen týchto 2 vôní?

​Ano, tenhle typ flakónu (ve všech velikostech) je plnitelný, nejen u těch dvou vůní.