Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:16

domenica a Insolence extrait.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:17
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:21
Reakce na slniecko:

domenica a Insolence extrait.

 ... a Mahora. 

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:22

Jestli z Parisiennes vyřadí L'heure de nuit nebo Mon precieux nectar, tak budu muset jít vyloupit banku, abych si udělala zásoby Moskva mi tak moc nechyběla (ještě mám odstřik), ale nutně potřebuju návrat Metalysu, Vetiver pour elle a Philtre d'amour (Plus que jamais naštěstí neznám). A Apres l'ondee extrait bych taky moc ráda zkusila a jistě i pořídila, toaletka je tak éterická, až je člověku do pláče, že tu krásu nemuže lépe smyslově zachytit.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:26

Darya O vyřazení L'heure de nuit nebo MPN raději ani nepřemýšlím. Obě vůně mám moc ráda.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:31

domenica ...takmto už je pěkné...,

děkuji

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:46

Dalia Mě by to taky nenapadlo, ale když člověk čte o přírůstku do této exkluzivní řady... Doufám, že půjde o rozšíření a ne o "něco za něco". V poslední době se tak trochu vracím ke guerlainím exkluzivkám a dochází mi, jak jsou výjimečné a nádherné. Pro mě nejsou "druhá kůže", nenosím je denně, ale přesto je chci mít a těšit se z jejich unikátnosti a dokonalosti. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 13:56

Darya Mám to podobně jako Ty. Také se chci těšit z jejich dokonalé jedinečnosti a krásy. Já se v poslední době hodně obracím ke Guerlainu celkově. 

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 15:04

Mě tedy hodně zajímá ta zbrusu nová vůně a to, v jaké bude řadě. Les Parisiennes můžeme vyřadit, to není řada nových vůní a navíc v ní bude nově Baiser de Russie. Les Déserts d'Orinet je uzavřená, v L'Art et la Matière je hodně vůní, z toho dvě nové Neroli Outrenoir a Joyeuse Tubéreuse.

V L'Élixir Charnels už dlouho nic nepřibylo . Nebo by to mohla být ta svatební řada nebo orientálky Les Absolus - něco s myrhou by bylo fajn , ta tady chybí po konci Myrrhe et Delires.

Na příští rok se chystá taky nová pánská vůně, ale tady tipuju novou odnož L'Homme Ideal.

A myslím, že Le Frenchy má dost namále, skoro se neprodává.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 15:55

blackviolet 

Mě tedy hodně zajímá ta zbrusu nová vůně a to, v jaké bude řadě. Les Parisiennes můžeme vyřadit, to není řada nových vůní a navíc v ní bude nově Baiser de Russie. Les Déserts d'Orinet je uzavřená, v L'Art et la Matière je hodně vůní, z toho dvě nové Neroli Outrenoir a Joyeuse Tubéreuse

Taky jsem zvědavá. Ono je strašně těžké (a zábavné) odhadovat, jak to bude. Občas se člověk trefí, ale často jsou to úplně zvláštní myšlenkové pochody, které rozhodují... 

Řada L´Art et la Matiére má sice hodně vůní, ale to samo o sobě nemusí nutně znamenat stopku pro nějakou novou. Navíc ty dvě poslední nové zas nejsou už tak moc nové, utíká to (nejnovější Joyeuse Tubéreuse byla uvedena v únoru 2017) - a jak je vidět, není problém, aby novinky po sobě následovaly i jen po 6 měsících (předchozí Néroli Outrenoir byla uvedena v srpnu 2016).

V L'Élixir Charnels už dlouho nic nepřibylo . Nebo by to mohla být ta svatební řada nebo orientálky Les Absolus - něco s myrhou by bylo fajn , ta tady chybí po konci Myrrhe et Delires.

Myrhu bych taky brala. Ale řada Les Absolus d´Orient asi v úvahu nepřipadá, pokud to má být novinka mezi exluzivkami. Tato řada byla přeřazena do "standardního" sortimentu.

Ona to taky může být nějaká úplně sólo vůně. Když uvážíme, že příští rok bude Guerlain slavit 190. výročí... těch překvapení může být docela dost.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 17:25

domenica Hlavně ty myšlenkové pochody v oddělení marketingu jsou často hodně zvláštní a odlišné od našich představ. Ale i tak je to těšení fajn. V každém případě Mon Guerlain se prodává dobře a tím pádem by se mohlo objevit i něco, co není prvoplánově určeno pro široké masy.

S těmi Les Absolus d'Orient máš pravdu, proto je teď potkávám ve všech parfumeriích. Zatím ty první dvě a po uvolnění do "standardu" se k nim asi přidá i ta třetí.

No a to výročí ... to doufám, že na nás čeká nějaká pecka a nebude to jenom extra exkluzivní vůně v řádu tisíců euro.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 17:50

domenica 

Do představy o polibku z Ruska se mi bohužel vkrádají Gustav s Leonidem, to není dobrý název

Do mých splněných snů zbývá snad už jen Plus que jamais. S těmi návraty u mě však často přicházejí obavy o kvalitu vůně a toho, aby si zachovala "svou tvář". Občas oprávněné, bohužel..

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:40

cinkja Jsme na tom zas úplně steně:) Ve všem.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:45

Korsičanka Je mi úplně jedno, jak se to bude jmenovat, když to bude vonět stejně 

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:46
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:04
Reakce na blackviolet:

S těmi Les Absolus d'Orient máš pravdu, proto je teď potkávám ve všech parfumeriích. Zatím ty první dvě a po uvolnění do "standardu" se k nim asi přidá i ta třetí.

Já už si druhý den užívám Santal Royal a ta mně připadá exkluzivní více, než řada exkluzivek. Včera mi na ní vyšvihla pochvalu paní prodavačka v jednom obchůdku na dekorace, a to ještě po několikách hodinách od ranního nastříknutí. Byla z ní tak nadšená, že si zapsala název i výrobce. Udělalo mi to radost .​

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:05
Cervanek
Avatar
17. prosince 2017 19:21
Reakce na Renusatko:

Korsičanka Je mi úplně jedno, jak se to bude jmenovat, když to bude vonět stejně 

taky by mi bylo suma fuk, jak se jmenuje ma “Navratilka” - hlavne, ze se dodrzuje receptura. 

Offline alienka
Avatar
17 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:32
Reakce na blackviolet:

Ve Vídni mívají č.p. v Nägele & Strubell na Graben nebo naproti ní v parfumerii Filz.

​Oneskorene síce, ale ďakujem za správu. Bohužiaľ Samsaru extrait nemali ani tam, čiže ostáva v hre Praha, Paríž alebo...Monika

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:16

cinkja 

Do představy o polibku z Ruska se mi bohužel vkrádají Gustav s Leonidem, to není dobrý název 

 

Mně zase asociuje srpnový "polibek".