Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:17
Reakce na Renusatko:

Korsičanka Je mi úplně jedno, jak se to bude jmenovat, když to bude vonět stejně 

​Chápu. Každopádně já zůstanu u "pracovního" názvu Moskva. 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:24
Reakce na cinkja:

Já už si druhý den užívám Santal Royal a ta mně připadá exkluzivní více, než řada exkluzivek. 

Taky mě ten přesun překvapil. Asi chtěli mít orientální řadu i v širší distribuci. Pocitově tyhle vůně vnímám spíš jako nikovky.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 12:44

Název Baiser de Russie mi připomněl i něco jiného... From Russia With Love 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 13:49

daniela 

Jj, to taky. A to je rozhodně ta lepší varianta. 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 15:32

domenica Polibek Ruska je strašnej název. Mám tam ty samé konotace. Ještěže mi Moscow nesedla. Nevím, proč ji nemohli nazvat třeba ruská zima jako tu svíčku, která mi mimochodem voní víc než Moscow. To by mi přišlo daleko lepší.

Jinak teda pokud má vyšachovat některou ze stávajících Les Parisiennes, tak kéž by to byla Promenade des Anglais. Není špatná, určitě je lepší než původní AA Figue Iris, ale exkluzivně mi zkrátka nepřijde.

Na novou exkluzivku jsem ovšem náramně zvědavá. Že by nový Elixir, jak tipuje blackviolet? Tam by mi vyšoupnutí Floral Romantique nebo French Kiss taky nevadilo.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 15:46

wendulka 

Polibek Ruska je strašnej název. Mám tam ty samé konotace. Ještěže mi Moscow nesedla. Nevím, proč ji nemohli nazvat třeba ruská zima jako tu svíčku, která mi mimochodem voní víc než Moscow. To by mi přišlo daleko lepší.

Jj, Ruská zima se mi vyloženě líbí. Název i vůně. Mohli aspoň nechat tu Moskvu.

Jinak teda pokud má vyšachovat některou ze stávajících Les Parisiennes, tak kéž by to byla Promenade des Anglais. Není špatná, určitě je lepší než původní AA Figue Iris, ale exkluzivně mi zkrátka nepřijde.

Promenade by mě asi taky bolela nejmíň. Líbí se mi, ale souhlasím, že to, že dříve byla allegorií, je trochu znát, i když teď je ve vyšší koncentraci. Tady bude hrát roli to, že je svým způsobem spojena s tragédií na místě, podle něhož se jmenuje. Jestli ovšem právě proto skončí (že ta připomínka je bolestná a benefit toho spojení se vyčerpal) nebo právě proto bude pokračovat... kdo ví.

Na novou exkluzivku jsem ovšem náramně zvědavá. Že by nový Elixir, jak tipuje blackviolet? Tam by mi vyšoupnutí Floral Romantique nebo French Kiss taky nevadilo.

Elixír si taky umím představit. Floral Romantique bych oželela, ale French Kiss by mě mrzela. Podle všeho by se mi neměla líbit, ale líbí se mi moc.

No a uvítala bych nějakou sólo vůni, třeba výroční, ovšem v ceně "běžných exkluzivek". 

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 15:51

domenica "Elixír si taky umím představit. Floral Romantique bych oželela, ale French Kiss by mě mrzela. Podle všeho by se mi neměla líbit, ale líbí se mi moc."

Taky když přivoním ke vzorku, řeknu si, slaďárna - nechci, ale pak kolem mě krouží a vždycky chvíli uvažuju, zda ji vlastně nepotřebuju

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:37

domenica wendulka Hele, nesmite si predstavovat Husaka s Breznevem (nebo kteri to byli),pod tim ruskym polibkem, treba ja jsem si vzpomnela na Sex and the City, kde Carrie rika, ze ten jeji ruskej samstr vonel jak cerne tresne, to by slo, ne? Oni u Guerlain tyhle desivy zazitky z CST nemaji, no...

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:32

Luna Když ty ještě nemáš asociace ze srpna 68 a Husákovy éry, no:)... a ostatní zápdní svět holt taky ne.

Ale ruská zima mně zas připomene Napoleona

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:39
Reakce na Luna:

domenica wendulka Hele, nesmite si predstavovat Husaka s Breznevem (nebo kteri to byli),pod tim ruskym polibkem, treba ja jsem si vzpomnela na Sex and the City, kde Carrie rika, ze ten jeji ruskej samstr vonel jak cerne tresne, to by slo, ne? Oni u Guerlain tyhle desivy zazitky z CST nemaji, no...

​To se hned pozná jiná generace .

A Michail Baryšnikov má rozhodně charisma, to je jiná.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:39

Korsičanka Husaka si jeste pamatuju, jeste na 1.stupni nam visel na zdi. Samozrejme vim, jak ten nazev vyzniva pro nas narod, ale ja se po vzoru Miru stavam desne pozitivni osobou a snazim se divat na vsechno jinak 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:44

Luna 

Jj, Baryšnikov je fajn... taky z Ruska v r. 1974 emigroval do USA. 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:45

domenica Zrovna jsem to o Baryšnikovi  a jeho emigraci chtěla Luně taky napsat. Byla jsi rychlejší.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:48

domenica No joo, vsak uz mlcim. Ja ze znam i par normalnich lidi, co se tam narodili, si to taky nevybrali Jinak jsem uplne zblbla z toho peceni a na te tve fotce si zvetsuju, co to maji na stole za jidlo

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:51

Luna 

Vypadá to na sexy ústřice. 

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:51

wendulka Jezis to ja vim, ze emigroval, navic jsem studovala na ff rustinu, tak znam vod nich kdejakyho posuka, jsem se na to pak vybodla, pac jsem nestudijni typ jinymi slovy tupa

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:55

Luna 

Jasně, obyvatelstvo neberu en block (i když dost otřesných zkušeností mám) a poznala jsem taky pár normálních lidí, a pár skvělých... ale tak nějak na ty polibky od tamtud to prostě není.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 17:59

Luna vonel, voněl!!!

A ja že čo má vojet spoločné s čerešňami...

Ešte tie okuliare zvážim

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 18:08

Luna Nečerti se hned. Třeba já měla ruštinu jen dva semetry a učila mě rodilá Moskvanka a byla ohromná.

Jasně, že o Baryšnikova nejde a ani o ruské obyvatelstvo jako takový, ale když se řekne ruský polibek, tak mi okamžitě vyskočí televizní noviny z dětství a hubany Husáka s Gorbačovem (mamka pamatuje i toho Břežněva). Ble-e.

Chtěla bych se od toho odpoutat, ale tady to fakt nejde.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 18:09

domenica Tak s tim souhlasim Nicmene ta vune me teda dost zajima, ale k te se asi smrtelnici jen tak nedostanou