Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 11:15
Reakce na Berta:

Tifanka je super . Prozradíte, co je to za jezero? Je mi to povědomé, ale nemůžu si vzpomenout. 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 11:26
Reakce na Zina:

Mooserboden..ta horní přehrada ze dvou nad Kaprunem :-)

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 11:56
Reakce na Berta:

Děkuji. Tam jsme tedy nebyli, ale rozhodně ukládám do paměti pro další návštěvu.

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 13:00
Reakce na Berta:

Tifka je veľký športovec. A ešte je aj krásna. No, čo viac si želať? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 13:33
Reakce na Janulik03:

aby třeba uměla vařit kafe  vždycky je co vylepšovat 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 13:57
Reakce na Jiná Realita:

tak možná by stačilo, kdyby nebyla občas tak tvrdohlavá, ona se nezdá, ale ten teriér tam prostě je...

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 14:23
Reakce na Jiná Realita:

Kafe mi spraví aj stroj, ale takú lásku, ..........

Teda dnes by som prijala skor nejakého ovievača, a ja ležať v hupačke s daiquiri v ruke............

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 14:36
Reakce na Janulik03:

posílám pupíka, ovívat ocasem umí skvěle!

jen dva nedostatky: padají z něj chlupy v trsech a ....tak trochu mu smrdí 

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 15:55
Reakce na Jiná Realita:

Oooo tak na oplátku posielam malé mrchy, hreju na krku a ešte aj tíško do uška pri tom zahrajú.

KoraKora
Avatar
01. srpna 2017 17:08
Reakce na Berta:

Tifanka je moc roztomilá turistka.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 22:09

Stane sa, že vám ujdú nervy? Teda ja som sa dodnes držala ale teraz pred chvíľou ma Amy tak vytočila a ja som zareagovala veľmi zle a veľmi si to vyčítam. Dúfam, že som nepokazila všetko na čom sme doteraz pracovali. 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 22:25
Reakce na paktofonika:

Mne jo, a stve mne to pekelne, jako corina me miluje,ja ji taky, ale nekdy bych ji zardousila a jsem na ni neprijemna, ale diky bohu je splachovaci a ja tez. Nejlepsi je jak mne vytoci a pak rvu pripadne ji jednu listim (po zadku. kdyz vrci tak dostane po cuni¨) a pak se lisa a nosi hracky a jine pochutiny.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 23:21
Reakce na paktofonika:

fuuu, nervy som este asi nestratila (vlastne ano, raz, v aute, ked zune sibalo - to som vrieskala na cele auto....), ale uz velakrat som si spatne vycitala nejaku reakciu - ze som mohla zareagovat inak a pod., ale tiez mam nastastie splachovacieho a nezlomneho psa. a vzdy si opakujem, ze na psoch je uzasne to, ze dokazu zit pre pritomny okamzik, takze urcite si Amy nebude celu situaciu, ked ti raz vynimocne rupli nervy, dookola prehravat a pestovat v sebe voci tebe nenavist...  toho sa naozaj neboj. no boze, stava sa. dnes ti rupli nervy, zajtra ju vezmes na super vylet na bicykli (priklad). nestresuj :-)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 23:29

...a Zune zacina dochadzat, ze otec "zostava" a dokonca od nej aj nieco vyzaduje (uz to nie je iba mojkanie a pamlskovanie a hranie sa), tak sa voci nemu zacina presadzovat... cely proces hodnotim konstatovanim, ze pokial mam Zunu, tak sa urcite nevydam 

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 05:06
Reakce na moora:

A jeste jeden prirustek do zoo, to byl jeste malej smrad teda, dneska uz je velka sova

Ted se asi zeptam jako blbec, ale vy chovate i sovy!? Nebo se tahle jedna u vas objevila nejakou nahodou? Ja mam sovy strasne rada, tak se tady kocham 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 06:11
Reakce na paktofonika:

Stane sa, že vám ujdú nervy? Teda ja som sa dodnes držala ale teraz pred chvíľou ma Amy tak vytočila a ja som zareagovala veľmi zle a veľmi si to vyčítam. Dúfam, že som nepokazila všetko na čom sme doteraz pracovali. 

Klidek, urcite nepokazila  mne se to stalo kdysi, uz je to par let, se Suzettkou. Uz nevim, co to bylo, ale necim me neskutecne nasrala, tak dostala strasny sprdunk a na zadek. Pak mi to bylo ale taaaaak lito (ale jako TAAAAAAK), ze jsem si slibila, ze uz to nikdy neudelam a taky ze ne. Narozdil od ni (od nich), ty si evidentne nic neslibily a cas od casu zkousi, co vydrzim. Nicmene v jistem ohledu ze me udelaly mistra zenu 

Offline moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 08:56
Reakce na MP Marge:

Jo, nove chovam i sovy :-) zatim teda jen jednu, az budu vedet, jestli je to ta sova nebo ten sova, tak se zacnu poohlizet po druhy do paru. Je to sycek obecny. Uz jsem na nej mela policeno dlouho, ale nebylo misto. Moc se teda nenechal/a ochocit (presneji jsem na to nemela uplne moc casu, hekticky obdobi zrovna), tak je to ponekud plasan.

Jazykove okenko: slovensky je to kuvik placlivy a syckovat se rekne kuvikat. To pobavilo :-)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 09:19
Reakce na moora:

Sýček  je fešák. Má jméno?

Offline moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 09:23
Reakce na Berta:

Obelix. Ale většinou ho oslovuju Sovíčku

Online Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 09:29
Reakce na paktofonika:

jo. Já jsem Rufíčka teda plácla jenom jednou, nějak jsme seděli na gauči, vyskočil k nám Goliáš a Rufík po něm docela hnusně vystartoval a já jsem mu úplně reflexivně jednu střihla. On na mě hodil ale takovej pohled ubožátka, takovej strašně lidskej a vědoucí, že jsem se styděla úplně do krvava (navrch si teda myslim, že ho asi někdo mlátil a já fakt nepotřebuju, aby se mě pes bál, on ze začátku šel k zemi i při zvýšení hlasu)