Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:14
Reakce na petra.hk:

Na mě pak skočilo další video, kde toho růžovýho přemlouváte, jestli jste to teda vy, aby si dal večeři. To bych chtěla někdy zažít s těma svýma psíma zubatcema :-D.

Offline petra.hk
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:16
Reakce na Zina:

nj to jsem já, Pukíčku buď prosím tak hodnej a aspoň ochutnej

Já Vám ty psi občas ták závidím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:18
Reakce na Zina:

tak když mu votevřete pidikonzervičku za 30 korun a ten hajzlík k ní ani z dálky nečuchne, tak bych taky přemlouvala, u nás se to teda nikdy nestalo, ale matka má takový experty rovnou dva...(my z toho s Goliáškem  teda občas trochu tyjem :-D)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:24
Reakce na petra.hk:

No keby si počula to ako sa ja bavím s Amy by si sa za hlavu chytala no.  Keď ja som z nej ešte stále namäkko. Keď sa na mňa usmeje tak je koniec :D Včera na mňa skúšala posteľ, skoro som povolila ale nakoniec som sa nedala :D 

Ale máš doma krásnu dvojku. Plánuješ ešte prírastok do rodiny? 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:32
Reakce na paktofonika:

Musím se tu smát, že píšete, jak jste z Amy stále naměkko. Já si při prohlížení kočiček na YT překlapla na tollery a regulérně tu slzím. A s nápisem, už nikdy nechci být bez tollera , se ztotožňuju.

Offline petra.hk
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:36
Reakce na paktofonika:

By mě šlehlo . Voni jsou Sphynxové přítulní, někdy až moc. Někomu příjdou až vlezlootravní, ale to si každý musí rozmyslet a respektovat specifika plemene. Se vrátím z práce, jeden mi vyskočí do náruče, druhý za krk a 5 minut se musíme muckat. Omlouvám se citlivějším duším, ale s nima to tak opravdu je.

PS: v případě kočky to funguje tak, že postel je jejich a já jen pravidelně převlékám. A v případě psa, nevím zda bych tomu úsměvu Amy odolala

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:40
Reakce na paktofonika:

Potrefená Husa má pravdu, Viktorka je bílomouratá a kluci jsou black&white, Matýsek a Ota

jsou to zlatíčka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:52
Reakce na petra.hk:

a to já se ale taky musim muckat nejmíň 5 minut po příchodu domu, někdy i dýl!

ubohý člověk vespod a chudák Rufíček s tím laškovně přehozeným kočičím ocasem kolem krku :-D

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:54
Reakce na Potrefenáhusa:

po mém příchodu domů musím nosit Viktorii po bytě, koukat s ní z okna a tak ... kluci žerou a nevšímaj si mě :-)

Offline petra.hk
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. června 2017 14:58
Reakce na Potrefenáhusa:

jj, to znám . Pak jeden konečně vstane a vyječí si konzervu (granule v misce jsou k dispozici stále, ale on raději maso). Druhýho mám stále na rameni dokud mu nestrčím pod nos jídlo. A pak se třeba můžu někdy i navečeřet já. V klidu si nedovolím napsat. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 15. června 2017 15:02

No, s tim zranim... vybiram si novy zviratko:

Chovatel: "Kteryho chces, salamistu nebo sebevrazednyho skokana?"

Ja: "kterej lip zere?"

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:06
Reakce na moora:

Potrefenáhusa teda ale to drapani je snad specialita zrzavych, mourci sou uplne zlati, s garfieldem to taky bylo pomerne rizikovy:-))

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:10

Z roztomilých koťátek se pomalu stali "smradi" jak jim s láskou říkáme. Už lítají po celém bytě, furt někde lezou, něco drápou a rozhrabávají, každou chvíli někdo někam zaleze a pak řve a řve, protože si myslí, že se ztratil  Dodrápaná do krve jsem uplně komplet, protože je teď hrozně baví šplhat. 

Jo a učí se jíst z misky, takže jsou všichni zapatlaní a nechutní, protože jim to moc nejde a otírat vlhkou utěrkou je nestačí  Po experimentu krmit je normálně v pokoji, kdy většina jídla skončila na zdech a ve všemožných škvírách už jedí výhradně ve vaně nebo lavoru, případně na trávě  Ale jinak jsou všichni úžasní!

Ale aspoň u rodičů funguje umývač 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:14
Reakce na MPLee:

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:21

no ale měli jste mourky takhle mrňavý? Malá Godzillka jak byla úplně strašně roztomilá, tak byla zároveň úplně strašně akční a brutální :-D A teda úplně strašně moc kontaktní a náročná na pozornost :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:21
Reakce na MPLee:

já bych je vzala hadicí :-D

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 15. června 2017 17:09

Potrefenáhusa  Já mám čim dál větší nutkání je nacpat do pračky, jsou fakt humusáčci. Jendo teda asi budu muset fakt vzít i šamponem. Asi bude mít delší srst, ale teď je celej mastnej a ulepenej  Snažím se ještě vydržet, není to pro ně uplně dobrý, ale asi to dlouho nepůjde.

Do toho se k nim pořád snaží propašovat chrt a žere jim jejich konzervičky a mlíčko, až si z toho ten blbec uhnal zánět střev. Jenže on je tak rychlej, že se nedá uhlídat. Zvlášť když ti malí satani mu to vždycky rádi někde rozmatlaj, žejo 

Ale jinak umí být i zlatíčka. Chrt už je uplně adoptoval a prckové si s ním začínají krásně hrát

A Jedno kotě nám nějak záhadně vyrostlo 

(to je můj lońský odchovanec, zůstal u rodičů (a vtipně je barevně uplně stejný jak tyhle 4). Koťat se štítí, ale konzervička je konzervička )

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 15. června 2017 17:15
Reakce na Potrefenáhusa:

s kotětem to bylo naprosto strašný, jako fakt nohy zdrápaný od pasu až dolu, jak po mně furt šplhal, někdy třeba krvavý zářezy přes celý záda, když jsem seděla u stolu a on dostal geniální nápad mi skočit za krk, ruce od loktů dolů plný malých škrábanců 

Mňo, jeden náš kocour míval takovej zvyk, že si, když sem si u stolu četla, chodil zdřímnout mě za krk..samozřejmě se tam vydrapal a taky se musel nějak držet, žejo..no a někteří další to od něj okoukali 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 15. června 2017 17:18
Reakce na Potrefenáhusa:

no mrňavý jsme je neměli, ale to beru, jenže zrzavýmu to vydrželo, jak pěkně nastrčil to bříško...a...AUVAJS!

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 15. června 2017 17:20
Reakce na MPLee:

Lol  to sou boží fotky