Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:57

Všem děkuju, už sháním podzimní štěnědřív si vzít další nemůžeme, ale včera v noci když jsme se vrátili z pozemku, kde jsme ji pochovali, jsem se sesypala při pohledu na misky, prázdný druhý pelíšek a vodítko pověšené v chodbě. A bylo mi jasné, že to chce dalšího psa, i když mě ty chlupy všude štvaly, v obytňáku strašně zavazela a když jsem tu teď sama v domě tak prostě chybí, moc chybí.

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:14

rasaNori Vždyť je to kus života a srdce, co s pejskem odejde Dej si prostor k rozloučení, nakonec to bylo dost náhlé, podle toho, co píšeš.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:21

Potrefenáhusa Vy mate tohle doma u prarodicu a nejste tam kazdy vikend? . Ten kun je uzasny! Od cca sedmi let jsem cele leto travila u pana s konmi a mela na starost valacha. Nikdy mi nic neudelal. Ale byl to drobek proti tomuhle, tak 600kg (pracovni kun do lesa) a vycisteny byl pokazde jen do pulky .

Tady u nas pres kopec maji jedni lide brachu naseho psa a dva dalsi fundlaky k tomu a tri Friske kone a kravy atd. No nekdy si rikam, ze bych to snad radsi nez soucasne povolani. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:23

rasaNori . Podzimni stenatko bude potreba.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:32

Jos ještě maj osmdesatikilovyho leonka, ten je fakt pro znalce  ty koně měli ještě nedavno čtyři, oni už jsou to stařečci v důchodu

rasaNori bez psa už to nejde  

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:45

Potrefenáhusa já si během včerejška a dneška vyplakala oči, takže teď dalšího ani smykem, ale ono se to utřepe. Teď se tu hrabu ve starých fotkách a

Online Samantha
Avatar
1736 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:59
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:01

rasaNori mne to bolí furt a je to přes dva roky...ale na vlastní lišku si budu muset počkat, než ty děti trochu naberou rozum, špicoid a batole není uolne rozumná kombinace 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:12

rasaNori

Já brečím vždycky když začnu vzpomínat na své psy. Drž se.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:41

Potrefenáhusa Leonka uz z fotek znam. Ten je taky rozkosny. 
rasaNori Taky vzdycky obrecim ve vzpominkach vsechny nase psy. Kazdy byl jina osobnost a v necem neprekonatelny. A stejne vzdycky ten dalsi byl nakonec novou zivotni laskou. Psi jsou skveli vsichni. 

Online Adina
Avatar
65 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:53

Jos je to tak. Nase odesly behem minuleho roku a smutno je mi, 15let s nami byly, holky nase, ale nemáme hlídání, cestujeme, tak ted prostě nemůžeme. Alespoň chodím nahlízet sem

Offline Myrtila
Avatar
2963 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:58

rasaNori Určitě se to utřepe, a podle mě je lepší tomu smutku dát průchod a pořádně ji oplakat, než to v sobě držet, přece jenom jste přišli o člena rodiny

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:59
Offline Myrtila
Avatar
2963 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 21:03

Potrefenáhusa Jos Na nějakýho takovýho koně mě vzala před časem kamarádka, ona měla ty koně tři, my jsme byly tři, a já z nás byla nejvyšší (163 cm), tak jsem dostala toho nejvyššího (ti ostatní byli tak nějak normálně velcí), no ani na špičkách jsem mu nedosáhla na záda prý vyhřebelcuj si ho, tak to bylo asi 30 cm pod vršek zad ale byl moc hodnej a poslouchal mě, já normálně vůbec nejezdím, jenom se sem tam takhle někam přichomýtnu. 

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 22:16

rasaNori Nám umřela psice před měsícem v necelých 13ti letech. Během dvou týdnů začala být totálně senilní, fakt ráz naráz, pak přestala žrát. Poslední den jsme ji dali v koši na sluníčko, tak tam ležela, poslouchala kosy a pak už nebyla. Nám teda zůstal ještě jeden pes, ale to je takový hluchý stařík po ségřiných tchánovcích, tak sháníme urgentně nového psa, protože bez něj to nějak neumíme. A už víme, že nejlepším lékem je co nejdřív nový pes. Bohužel, bavorští barváři teď skoro nejsou (kdyby někdo o nějakém štěněti věděl, berem hned) a na jiné rase se neumíme shodnout.

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:18
Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:23

brrr my měli rok na to se smířit se situací, a stejně je to děs.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 09:43

rasaNori je to hrozně smutný když odejde pes, člověk ho pak ještě chvíli slyší v každým druhým zvuku, ohlídne se, ale on už tam není ;-(. Držte se.

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 12:41

brrr Na Fb je skupina Bavorský barvář, o víkendu tam někdo psal, že mají ještě volného pejska. Nicméně bylo pod tím docela dost reakcí, už asi bude pryč. Ale určitě se vyplatí tu skupinu sledovat.

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 14:26

Estara To je to stěně z Phy východ? Už jsem na ten inzerát narazila, ale byl 14 dní starý, tak jsem ho nechala ležet. No, možná jsem měla zkusit zavolat. Dík