Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 22:04

Samantha účet mám, hlas jsem poslala :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:49
Reakce na MP Marge:

Puvodne jsem s tim planovala jit do stezovaciho vlakna a zacit "stezuju si na to, ze jsem se ztrapnila u veterinare", ale radsi to dam sem, aby nekdo nemel vyhrady k tomu, ze taham zvirata do nepatricnych vlaken.

​Mno, já se teda přiznám (dočítám pozdě) - stalo se mi to samý, akorát s čoklem S brekem jsem hnala na veterinu, chudinku Otíka umírajícího na nádory v náručí... u nás jsou naštěstí celkem rozumný pročež nechtěli nic, ale vsadim boty že si ťukali na čelo ještě dlouho. Milostpán, kterej u toho tenkrát nevím proč nebyl, brečel ne nad nebohým psíkem, leč smíchy... 

Jojo, když už bejt za pitomce, tak pořádně

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:57
Reakce na rasaNori:

Všem děkuju, už sháním podzimní štěnědřív si vzít další nemůžeme, ale včera v noci když jsme se vrátili z pozemku, kde jsme ji pochovali, jsem se sesypala při pohledu na misky, prázdný druhý pelíšek a vodítko pověšené v chodbě. A bylo mi jasné, že to chce dalšího psa, i když mě ty chlupy všude štvaly, v obytňáku strašně zavazela a když jsem tu teď sama v domě tak prostě chybí, moc chybí.

​To mě mrzí, drž se!

Jo jo, chlupy a bordel všude, kolikrát se člověk o toho psa přerazí, když chceš vypadnout abys sháněla hlídání... a stejně to bez nich nejde. Já už takhle nahrazovala dvakrát, pokaždý jsem nevydržela víc než měsíc. 

Tak ať máte to podzimní štěně jaký byste chtěli, ono to do podzimu uteče rychle.

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:44

barbucha díky, o přísun chlupů se nám naštěstí starají 2 kočky, takže úplně  nevypadneme ze zvyku. Snad to klapne...

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 19:59

Samantha hlas jsem poslala,  krásný psisko

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:46
Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:49
Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 22:17

Samantha takhle já jsem jednou vlezla do auta cizímu chlapovi, v popojíždějící koloně jsem si odskočila do trafiky a netrefila jsem pak svoje auto...

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 22:21

RoSaA co pán na to? Zavolal taky městskou?

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 22:31

Samantha naštěstí jsem v útulku neskončila, ale vyvalený jsme byli oba dva

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 00:41

Aďule ❤️

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 00:44

Naše diabetička Ebby je v pohodě ❤️

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 08:06

Samantha Jé, lagoťák! Posláno.

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 09:13

Marbuša

Catherinne Gratuluju !!! Ale byl to boj, co?

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 16:04

Catherinne Samantha to asi pořád je a bude. Ale hlavně že se to snad stabilizovalo?

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 22:06

Samantha Kokoska 

boj to pořád je, cukr v krvi lítá, někdy je přes 20, dneska ráno 4,4. Což už je hraniční hodnota. Takže zatím inzulín ladíme a je to náročný.

Díky 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 23:07

RoSa Já jsem takhle skočila do auta jednomu chlapovi, když mámě kleklo auto na křižovatce a já chvatala na vlak do Prahy, tak jestli by mě nehodil ten kilak na nádraží, že mi to za 5 minut jede. Tak mě hodil, ale byl vyvalenej a že čeká na manželku před obchodem, že to ji bude muset vysvětlit. Prostě takovej víc aktivní stopař no;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 23:11

Tak jsem zrovna včera lkala nad svým bědným osudem, když mi sluníčko po příchodu domů zasvítilo na nános chlupů na podlaze, na poslintanou sedačku... kterou si ani nemůžu kvůli tomu čuňáckýmu čoklovi koupit novou páč by byla ve vteřině jak ta stará... Milostpán vše odsouhlasil a pravil, že víckrát už do toho nepůjde. 

Načež řečenej čokl přišel z večerní vycházky nějakej nenaloženej, kulhala a nedokázala na tu blbou sedačku ani vyskočit. Odplazila se do pelechu, kde se převracela z boku na bok a dejchala jak v posledním tažení... takže jsme měli o zábavu postaráno, já ji držela tak do půlnoci za tlapičku a útěšně hladila, milostpán nad náma poskakoval a když si zrovna nerval vlasy, v pravidelných intervalech přinášel malý chudince tu vodičku na napití, tu nějaký mlsek... malá chudinka si nevzala nic (aby nás vytrestala) a po hodině dvou usnula jak zabitá, dech se jí zklidnil a chrápala hlasitě až do rána. Na rozdíl od nás, který jsme ji po špičkách chodili pravidelně kontrolovat. Ráno radostně vytančila z toho pelechu a sháněla se po žrádle. My jako mátohy... pustili jsme robota a na sedačku dali nový deky, aby to tady měla Poppynka čistý, a děkovali jsme dvojhlasně osudu, že po tom čuněti ještě smíme uklízet Tak se na nás musí!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 02:48
Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 09:28

barbucha me zbyva odchlupit obytnak, a premlouvam se k tomu uz tyden. Kocky jsou nastesti sikovne, chlupy pousti porad stabilne, tak aspon nevyjdeme ze cviku...bud rada, ze vam ma kdo zvysovat tlak, me to ted sakra chybi