Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Catherinne
Avatar
9833 příspěvků moje polička 01. ledna 2022 17:19

Kora stačí zachrastit granulkama a taky slyší perfektně

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 01. ledna 2022 18:35

Takže 1.ledna, vytáhneme karimatku a zacvičíme si!!!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. ledna 2022 20:10

Potrefenáhusa to je přesně ten kukuč

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 01. ledna 2022 20:11

vanilka To si teda vystihla

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 07:24
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 07:35

vanilka on to ale není hezkej a milej kukuč! 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 09:20

Potrefenáhusa Je to pohled "vidím tě a lovím tě"?

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 02. ledna 2022 13:17

Potrefenáhusa Goliáš je většinou krutopřísnej, ale na té druhé fotce kouká jako milej kocourek!

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 13:59

bublifuk 

Tyjo, tam jsou jasný startovací uši,  už bych se pakovala, protože jak se dostaneš na třetí fotku, tak to už jsi ve skartovačce..

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 15:03

dynda zjevně existují věci, které jsou nevlastníkům koček skryty, nebýt třetí fotky, taky bych věřila, že Potrefenáhusa Goliáška ošklivě pomlouvá

Offline Malvin
Avatar
1033 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 17:41

Pohoda doma

Offline Malvin
Avatar
1033 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 17:42

Pohoda doma 2.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 17:53

Malvin To sú fešáciten z prvej foto je ako môj

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 18:57

Malvin Šmarjá, ty máš doma mého Ládíka! Taky Birma, nebo Ragdoll?

No dobře, tvůj je trochu tmavší

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 19:00

Dadoo Pravdepodobne aj Ládik ešte stmavne

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 19:08

Daridari Fakt? Jakože tmavne až postupně? To jsem vůbec netušila! 

Takže by se dalo z toho i usuzovat na věk?

On bude určitěještě dost mlaďoch, to je mi jasné. 

Jinak se mi miláčkové hezky pomalu sžívají. Už se tu spolu honí, tedy Láďa honí Růženu, pak Růžena Láďu, občas jí dá bombu do čenichu, ale bez drápků, Růža na něj doráží a provokuje ho.

A pak se vedle sebe zhroutí, opřou se jeden o druhého a spí. A když spí jen jeden, tak ho ten druhý pořádně očichácá a ozobává.

No a pak tak spí oba na mně.. Takové to ranní mazleníčko. Kocou přijde, zalehne mě a začne příst, to slyší Růža a okamžitě se na mně narve taky.

Je s nima už docela dobrá sranda

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 19:34

Dadoo Ja keď som si priniesla Birmu od chovateľky, tak bol celý snehobiely, teraz bude mať v marci 10rokov a je sfarbený presne ako ten na prvej foto od Malvin. Mne vtedy chovateľka hovorila, že farebnosť sa mení cca do 4 rokov. Lenže keď ho denne vídaš, tak tá zmena ide tak plynule a postupne, že si až všimneš, že je zrazu tmavší. Ale Ládik má iné sfarbenie ako môj, takže nebude to sfarbenie také dramatické. Birma má úžasnú povahu a presne ako píšeš, pri hrách nikdy nevytiahne drápiky. Vždy prijal každé zvieratko, ktoré sa ocitlo u nás doma. Výborne vychádza s papagájom, s ostatnými mačkami a aj s hlodavcami. Tvoja dvojka Ládik s Rúžou je úžasná

Vek by mohol veterinár podľa zubov odhadnúť. A okolo roka ho dať kastrovať. Aby Ti náhodou nezačal značkovať. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 19:58

Daridari Jj, my byli u vetky hned zkraje. Jestli nemá čip. Prohlédla ho a říkala, že je to mladík, maximálně do dvou let. a pak zjistila, že není kastrovaný a řekla, že mu může být i pod rok.

Takže ted už kastrovaný je. To jsem udělat musela.

Vetka mi říkala, že zkontaktuje jednu letitou chovatelku birem, která bydlí tady, jestli náhodou Láďu nezná. Ale taky nic.

Moc nerada bych o něj už přišla, už ho milujeme.

Offline Malvin
Avatar
1033 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 20:40

Dadoo Jsou to oba ragdollove. Daridari ti všechno spravne zodpověděla. Rodí se bílá koťata a vybarvují se do 4 let věku. Větší je barevně Blue colorpoint a už je zcela vybarven. Sotva si vzpomenu, že byl tak bílý jako tvůj Ládík. Menší je Seal mitted a ještě tři roky bude tmavnout. 

Ládík i Růženka jsou skvělá dvojka. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2022 20:40

Dadoo Keď Ti môžem poradiť, dala by som ho začipovať. Pozri, ujala si si ho, zvykli ste si na seba, jednoducho je už Tvoj a nemôže niekto prísť o pár mesiacov, že vráťte mi kocúra. Je nedokázateľné bez čipu, komu patril. Bez Teba by zimu vonku neprežil, má milujúci domov, už by som možnosť, že by si mohla o neho prísť ani neriešila. 

Ja mám všetky moje tri začipované, nikdy človek nevie, kedy sa to zíde. 

Podľa mňa podľa fotiek má Ládik maximálne rok. Akú má váhu?