Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 17:45

Kokoska zatím nic. Kočka je v koupelně, v klidu. Musím počkat, až bude v pohodě úplně a pak je seznámím.

Je čas. Růža proti kočkám nic nemá, tak se určitě sziji

Je to mazel! Nastavuje hlavičku na drbání a přede jak motoráček. 

Bude to po manželovi. Láďa nebo Lada

A pak se přihlásí majitel..

Offline Janulik03
Avatar
16556 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:14

Dadoo nooo tak uz je dobre

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:17

Jos dneska nám u prarodičů umyl dite leonberger a jako....mejem vlasy dneska, moc strasny!!!!!

Offline Janulik03
Avatar
16556 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:20

My nemozeme dat prec detsky stan. Stale je obsadeny

Tak mozno zajtra. 

Madam stihne vzdy vycuvat

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:33

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:37

Potrefenáhusa Promin ale . Jako znam, nekdy neuhlidam a staci jedno liznuti a mlady ma uces jako Travolta. A kdo ma u vas z rodiny leonka?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:54

Jos dědeček holčičky...je mladej, je mu rok a půl a je to už slusnej mastondont

Offline Janulik03
Avatar
16556 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 18:58

Potrefenáhusa boze

ale teda mastodont to vystihuje

Offline SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 19:04

Potrefenáhusa Rufíčkovi zjevně moc sympatický není

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 19:34
Reakce na Zina:

Zu Mě, když byl dobrej cvičák, tak to taky bavilo. Ta aktivní práce se psem podle mě posiluje vztah, psi za to byli vždycky vděční. A ty úspěchy a neúspěchy se střídaly, jednou jsme byli na medaili a cvičitelyk říkaly "podívejte se na Zinu" a za týden byl pes na zabití a cvičitelky pronesly něco jako "už bys fakt měla zapracovat a něco s tím udělat" :-D

​Tak ono většinou zàleží na přítomnosti fen, které mají buď těsně před nebo po. Jednou jsme měli tu čest i když byla fena v nejlepším. Ale ti tam vydrželi asi 10 minut. Ale psi se už nesrovnali do konce hodiny.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 19:37

SunEclipse ne, Rufíček ho nerad, leonek dost dělá do Trnky. Ale naštěstí má z Rufíčka respekt

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 19:57

Potrefenáhusa tyjo, leonek je kus! A proc ja mam porad dojem, ze Trnka je velikej pes?

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 20:09

Potrefenáhusa To je mazlik . Fesak. Taky jsem uvazovala, ale NF dle popisu vysel jako nejvetsi povahovy pohodar (proste vetsi labrador). Jedna pani od nas mela leony dva, ale oba uz bohuzel odesli . Bohuzel taky nejsou dlouhoveci. Mensi psi obcas ty vetsi proste nemusi, my meli starou jezevcici, kdyz byl fundlak stene. Porad ho vystekavala a pak jsme zjistili, ze ji vzdycky chytil za zadni nohu a nekam odtahl

Offline moora
Avatar
7474 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 20:57
Reakce na Garfie:

Moje sestra si dlouho myslela, že má doma kočku...ale dnes se ukázalo, že ve skutečnosti má surikatu! 

​ta je!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 21:38

Jos jsou fakt kratkoveci, muzuv tata už má nekolikatyho, chovaj je už dlouhý roky. Ta předchozí fena dala myslím 9 let a bylo to uctyhodny stáří, ke konci uz byla hodně sešlá, to je malej pes většinou ještě švarnej jura. Povahově mi leoni přijdou skvělý, jen je to už tele jako kráva

Kokoska To o Trnce rika kazdej, kdo ji zná z fotek a čeká toho labradora :-) ale zas tak malá není, tak akorat, má asi 25 kilo 

ale ta fotka taky trochu mate, leonek je fakt obří 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 22:19

Potrefenáhusa Ano, to doziti je smutne. Ale nam uz dva zlataci umreli v 8 a 9 letech, jeden ve 14,5 a nejvic dala fena z utulku, aspon 17 (meli jsem ji pres 11let a uz byla starsi lehce sedivela. Takze ja doufam aspon v tech 8

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 22:44

Potrefenáhusa jednou jsme se nekde ubytovali v penzionu a jak jsme vesli do dvora, proti nam dve tyhle figury. Nez jsem se lekla a zacla bat, koukam, ze je drbu za usima. To byla mama s dcerou a obe strasny mazlilky, jen musel clovek dat pozor a zarazit je, aby nevitaly polibkem.

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 11:15

Po příchodu z práce jsem trochu uklidila, například odnesla z obýváku papírovou tašku. A pak si sedím, čtu a vidím kočku, jak sedí na úplně divným místě a jakoby něco hledá a čučí. No trvalo mi než mi to docvaklo, ale pak jsem pokorně vrátila tašku na místo... Venouš autistka jak vyšitá!

Zato zrzavej je prostě model

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 12:47

andulka01 Kočka v tašce. Ta mi dnes způsobila doma lehké peklo. Vigo se válel v té rohlíkové plátěné ekotašce. Snad hodinu s tím blbnul, byla jsem celou dobu u něj. Potom ho najednou vidím, jak jde s hlavou v tom uchu. Normálně bych mu to sundala, on panikář není. Jenže v poslední chvíli vyskočil i s taškou na sedačku, kde seděla Daki. Ta plašan je. Takže se vyděsila, spadla dozadu ze sedačky do kytky, to začal utíkat i Vigo s taškou, což způsobilo u Daki lehký infarkt a z té kytky začala šplhat nahoru po zácloně. Záclona vydržela, ale Daki spadla na okenní parapet do fialek a vše skončilo na zemi. Naštěstí Vigo se z toho okamžitě vyvlíkl.Kdyby ještě on lítal s taškou po bytě, tak  nevím, koho bych řešila dřív. 

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 13:06

Renusatko No prostě taková kočičí rodinná pohoda kytky, záclony, kočka s taškou okolo krku

Mě došlo, že tady asi dostanu čočku že tomu nestříhám ucha, ale jednak ty tašky používám dál a jednak Venouš je naprostej kliďas (pokud tady nelítaj s myší), ona když odněkud leze, tak si to rozmyslí a naplánuje, zatím jsem ji v panice nikdy neviděla. Papírovou tašku umí rozpárat na proužky když na to přijde, igelitky nevedeme, bavlněný ji netankujou.