Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 21:06

andulka01 To že mají papír nenamená, že je i na hlavu. Daki teda byla k tomuhle vychovaná, u nich to tak fungovalo od narození a ona vždycky v noci spala. Vigo, když přišel, tak celý noci spouzel, do dneška musíme uklízet na noc hračkya zavírat do kuchyně. Místo myší totiž nosí mávátka, pokaždé, když slyším, jak to táhne chodbou po dlažbě, tak bych ho praštila. Sebereš mu to, strčíš pod polštář a on běží pro další. Dokonce s těma tyčkama skáče i ke klukům na poschoďovou postel. Teď, poslední měsíc, chodí až ráno. Je to vždycky vtipné, vyskočí s mávátkem mezi nás a kouká, nesmíš otevřít to oko, jinak hned začne mňoukat a vyžadovat akci. Je mi ale jasné, že kočka je noční tvor a když může ven, tak courá hlavně v noci.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 21:18

Renusatko Jeee, presne tohle dělala Venouš před rokem. Jiný hračky ji nijak netankovaly, ale mávátko s balonkem, rolničkou a ocáskem mi tahala do postele furt. V noci, samo, kdy jindy. Když mě probudila hodně, hrála jsem si s ní, vlastně to bylo super. No a teď úplně to samý dělá zrzavec.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 09:54

Proč se ty praštěný kocouři musí furt rvát??

A ten náš navíc vždycky dostane na budku. 

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:17

Má někdo zkušenost s operací vyhřezlé ploténky u psa? Jestli operace pomohla, jaká byla rekonvalescence a tak.  

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:43

Renusatko jak se vychovává kocka, aby v noci spala? 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:15

Potrefenáhusa S čistě domácí to jde. Přes den ji zaměstnat, v noci pak spí. Jindřich blahé paměti i jako trochuvenkovní většinou v noci spal (teda minimálně nepeklil).

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:27

andulka01 naše teď spi, dokud nedostane nad ránem hlad, ale jako kotě to bylo dost strašný

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:55

Potrefenáhusa To netuším. Všechny kočky od té chovatelky v noci spí. Jak to dělá, to nevím.

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:57

Manuka jo, baset, je to dva roky. Rekonvalescence - 6 týdnů krátký procházky a doporučili, aby už nechodil po schodech. Tak jsme schody zatarasili a na zahradě je obchází (alesamozřejmě venku je semtam někde potkáme). A je úplně v pohodě. Ono ho to asi ani poté operaci nebolelo. Navíc jak je to na zádech, tak se ani nedává lampička, takže fakt v pohodě. A teda změna z obojku na kšíry (což je u toho baseta takový divný).

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:32

Akras díky za reakci. Máme JRT,je mu 10let. Zítra ráno jedeme za neurochirurgem. Celé to začalo v sobotu tak jsme ještě v šoku. Doufám že nebude pozdě protože se rychle zhoršuje. Bojím se právě té rekonvalescence. Trochu jsi mě uklidnila. 

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:50

Manuka no našemu bylo 7 a blbě skočil z gauče. Ale fakt byl rychle v pohodě. On je celkem atlet, tak se rychle hojil. Což JRT je určitě taky :)

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 22:31

Daki je u nás tenhle týden rok, Vigo necelé 4 měsíce. Nejsou to kámoši na život a na smrt, ale jsou spolu rádi. A docela vtipně spolupracují při neplechách. Vigo umí otevřít dveře do koupelny, Daki tam umí pustit vodu. A my musíme zamykat koupelnu, když odcházíme. Jsem zvědavá, kdo první začne odemykat.

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 23:05

Renusatko perfektní duo

a pro pobavení dodávám, že mi dneska potulná černá micka napadla psici, když jsem myslela, že utekla do louky. Schovala se za keřem, odkud mi skočila po psici, bordíkovi, kterej je takovej kočkobijec Ty kočky poslední dobou vůbec nemaj strach a můj sen, chodit se psem na volno se už úplně rozplynul.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 23:09

Renusatko Krásná dekorativní dvojka! Na té první fotce má Daki posez i pohled sfingy.

Offline Catherinne
Avatar
9883 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 23:43

U nás se taky spí celou noc. A Ebby dokonce chodí do postele první a mezi šprušlema zábradlí na nás mrčí, že už je čas a ona tam sama nebude...

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 00:08

Catherinne Já teď sedím ještě v obýváku, manžel leží. Kočky tady lítají, ale jak si lehnu, tak jdou se mnou a spí až do budíku. O víkendu až prostě někdo vstane. Já vůbec neznám nějaké noční akce. Dřív Vigo vstával kolem 6, ale teď už to nedělá, tak snad už nezačne.

Offline milacka
Avatar
5481 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 13:43

Zakutaná v teplej deke, neber ma von!

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 13:54

milacka ovecka Shawn

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 14:11

milacka Není ti jí někdy líto? Naše miciny jsou chundelatý, ale jak jsou doma, tak už vidím, jak se jim ráno nebo večer ani nechce na balkón. Lehounce našlapují a za chvíli už jsou zpátky, protože je zima

Offline milacka
Avatar
5481 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 14:23

Renusatko ani nie, ani mňa to v sychravom počasí neláka von. Ale aj tak sa oblečieme a ideme na chvíľu von. Keď prší, nechce ísť vôbec. Len toaleta a šup dovnútra. Hoci je akčný chrtík, dokáže byť zahrabaná pod dekou pol dňa. Potom sa ale musíme naháňať vnútri v dome. Ešteže máme dlhú chodbu. Beháme a jašíme sa obidve. Manžel sa nestačí čudovať. Ak by naše naháňačky nahral na video, zasmiala by si sa. A naučila som ju behať na vôdzke pri mojom behu. Vtedy sa dokážeme zosynchronizovať najlepšie. Pri psovi viac nakrokujem, nabehám, osteoporóza, tras sa!