Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:38

milacka

Před lety míval náš bývalý starosta malého chrtíka, takový chuďátko křehký, měl každou chvíli zlomené nožičky . Jako děti jsme ho hrozně litovaly a říkaly jsme si, že takovýho pejska bychom nechtěly. Furt se hrozně třásl, i když měl oblečky. Nevím ale, jestli nebyl nějaký nemocný.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:00

milacka no je proste rozkosny, to je jasna vec! a presne, super na nich je, ze nejsou citit, stejne jako treba whippeti. Ja mam psy rada, ale ten typicky pach mi uplne nejde pod nos. To tady odpada. 

Offline Isca
Avatar
4454 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:38

milacka Ty ouška

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:40

vanilka musím si zaklopať, Niki je v poriadku, keďže som doma, môžem sa jej venovať. Chrtíci pôsobia dojmom krehkosti, ale pri správnej výchove, dostatku pohybu a otužovania až také tintítka nie sú. Treba dávať pozor, chrtíci nepoznajú strach z výšok, ak zle skočia, môžu si zlomiť nožičky. Z postele a na postel skáče ako atlét, akurát sa pri naháňaní v dome šmýka po plávajúcej dlažbe. Na chodbu som dala koberček, aby v jej šialenej rýchlosti neskončila obúchaná o stenu. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:42
Reakce na jinx:

Kokoska ja jsem si to taky vzdycky myslela, dokud jsem jednoho takoveho skutecne nevidela. Je to super cool! :) proste PES (ktery by dost ladil s kasmirovym kabatem a central parkem:))

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:32

Kokoska nikdy jsem ten střih pudlů nechápala, až jsem se jednou někde dočetla, že byl čistě účelový - pes cvicený k lovu ve vodě, zadek a nohy vystříhané, aby ho mokrá srst nestahovala pod vodu, klouby a hruď naopak ponechané, aby chránily před chladem.  

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:35

letolet to je zajimave, to jsem nevedela.

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:40

Kokoska já to taky netušila a dost to změnilo můj pohled na tyto psy.

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:44

letolet no zni to logicky. Muj pohled na psy, resp. jejich majitele, to ale nezmenilo. Pokud teda sveho pudla neberou na lov kachen. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:57

milacka Jak jsem kočičí, tak při pohledu na tu tvoji krasavici mám tendenci šišlat!

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 15. října 2021 13:57

Mně se líbí i výstavní střih, měl své odpostatnění a potkat takhle upraveného pudla, vůbec bych se nezlobila. Co ale tak trochu o pudlech čtu, tak je na udržení hodně náročný, takže ho majistelé udržují hlavně u psů, se kterými aktivně vystavují, a zbytek smečky má sportovní sestřih.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:17

S tou pověstí mi přijde, že to pudlům dělají hlavně majitelé. Já jsem členem jedné pudlí skupiny na facebooku, abych se o těch psech něco dozvěděla, ale je to pro mě trochu utrpení. Jednak většina fotek není z nějaké akce,  ale před úpravou a po úpravě(což teda dává smysl, protože kdo chce dělat nějakou sportovní kynologii nebo plánuje dlouhý túry, tak si  asi přece jen vybere jinýho psa), druhak hodně přispěvatelů buďto používá mateřský plurál "my jsme dneska měli průjem" nebo mluví jako za toho psa "ahoj kamarádi, já jsem dneska zase sežral pěknej fujtabl a panička se zlobila". 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:38

Tak jsem chtěla jet s Daki na veterinu na očkování. Jenže bohužel se nám vůbec nepovedlo, ve dvou, narvat jí do přepravky. Nohy by si nechala zlomit, počurala se, srdce jí tlouklo, jak před infarktem. A sedíme doma. Jenže tam asi nějak budeme muset a já netuším, jak jí tam dopravit. 

Vigo, ten tam zase seděl, čekal a byl načučenej, že se nejede.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:44

Zina Panička je ještě dobrý...já nesnáším maminka, ve spojení s kočkou nebo psem. Jsem na to úplně alergická

Offline andulka01
Avatar
10652 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:57

Renusatko Tak přesně tohle mě čeká taky a asi pojedou na pokračování, jednak se mi teda nechce kupovat druhou přepravku a při představě, že musim ty kočky a/ mít pohromadě doma ve správný okamžik b/ nacpat je do přepravek c/ vyndat u doktora...
A u zrzavýho vůbec netuším, jak to zvládne, je hroznej stresař, všeho se leká.

Ehm.. zvířecí "maminka" je úplně strašně to nesnáším.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:58

andulka01 Já potřebuju jen jednu, v přepravce mi sedí nesprávná. Vigo nikam nejede.  

Offline andulka01
Avatar
10652 příspěvků moje polička 15. října 2021 15:01

Renusatko aha

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 15. října 2021 15:52

Áďa měla vyloženě náladu na focení...

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:10

Mohla jsem mit kocku. Na chvili svitilo slunce, madam se vyhrivala na kapotach. Kdyz me videla, nastalo velke vrkani a mnoukani a lisani, mela jsem co delat, aby mi nenastoupila do auta.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:18

Renusatko tak to je ten nejnasranejsi kocici pohled za hodne dlouhou dobu  jinak ty tve kocky jsou naprosto nadherne, vzdycky je obdivuju, jak uslechtile a krasne jsou.