Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:20
Reakce na Renusatko:

Zina Panička je ještě dobrý...já nesnáším maminka, ve spojení s kočkou nebo psem. Jsem na to úplně alergická

andulka01 

a dobra je i opacna hlaska "ty je mas jako deti/misto deti, ze? ehm, tak urcite, urcite

Offline andulka01
Avatar
10637 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:38

jinx jo... jsem toho živým důkazem

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:55

andulka01 jo, to jsou strasne moudra, tohle! 

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:01

milacka to je tak krasne . Ja snad elzicke kupim chrtika. Elzicke tiez stacia tie vlhcene obrusky . 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:25

Renusatko kúp jej upokojujúci prípravok pre mačky, nebude v takom strese a ani ty. Zvládnete to

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:31

Kokoska zdá sa mi, že má na krku obojok. Niekomu by veľmi chýbala.

 Catherinne Áďa je modelka ako zo žurnálu.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:33

Jedna z dnešného popoludnia, keď sa vyčasilo a vybrali sme sa na lúku. Niki, chutila ti ďatelina? Čo si zajac?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:56

Janulik03 Elzička je ridgeback, že? To by bola dvojkaVeľká a malá kamarátka, Elzička by ju v pohode vychovala. 

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:06

milacka  o elzicka nema rada fenky. Velka vada. A ja zas az tam netuzim mat psa, tak aj to je jeden z dovodov preco nie dslsi pes. Inak by tu uz davno nejake stena pobehovalo. Inak miluje vsetko a vsetkych je viac macka ako pes  uplne macacia zvedavost. A miluje deti. A my milujeme ju . Ale tvoja niki vie chytit za srdce

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:16

milacka Ona je v těch oblečkách super.

Já uvidím. Daki už tady má dlouho jakousi vůni do zásuvky a moc to na ní nepůsobí, je dost stresor, ale nechápu proč. Docela k nám chodí návštěvy, na lidi je zvyklá, druhou kočku tady má, bydlíme v přízemí a tam klidně na balkoně sleduje souseda, jak opravuje auta, vrtá, vysává, bouchá. Očkování bude muset zvládnout a vůbec nechápu, co tady dneska vyváděla. Teď do té bedny v klidu leze. Odpoledne jsem myslela, že nás zabije, co tady dělala.

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 15. října 2021 23:41

milacka ano, obojek mela, nikdy bych si takovy zvire neprivlastnila. Ale byla to dobra vterka, fakt vypadala, ze chce nasednout.

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 15. října 2021 23:44

Renusatko asi dobre vi, ze ted uz na veterine nejsou nebo ze vas ani nenapadne courat s ni nekde po nocich

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 16. října 2021 07:23

Zina ještě byste to mohli vzít ke kořenům s portugalským vodním psem, i když pudl bude asi dostupnější 

nebo choďáka  ale ti psi už jsou docela kus psa, u nás měl někdo fenu a byla hodně drobná 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 16. října 2021 07:25

Renusatko strkat Goliase do přepravky je taky jako cpát Jenicka na lopate do pece, trochu lip to jde do rozdelany přepravky a pak priklopit, nez ho tam cpát tou dírou 

a nenechat mu moc času na rozkoukani

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:41
Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 16. října 2021 15:35

jedna z koček mé dcery, narvat polštář pod hlavu se dvouletému vnukovi nepovedlo

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. října 2021 15:44

Vlm 

...to je sladký!.

(krásná kočka!)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. října 2021 22:31

Chtěla bych poprosit všechny kočkomily, i všechny ostatní mily, jestli můžete aspoň trochu pomoci.

Vložím sem příspěvek. 

Jde o neziskovou Zachraň zvire

https://www.facebook.com/zachranzvire/

Jako tady už končí sranda. Dnešní den byl fakt šílený. Jsme taky jenom lidi. Tohle se už nedá zvládnout. Pamatuji si, že bylo ráno a najednou je tma. Den prostě zmizel. Koťata lidé nachází jako houby po dešti. Telefony s žádostí o pomoc drnčí. Je to k zbláznění. Každý den. 

Dnes kolem poledne žádost o umístění 2 cca 5 měsíců starých kočiček, které majitelka nechala u domu a odstěhovala se. Jsou venku na zahradě. Budeme řešit zítra. 

Chvíli poté telefon od policie, zda můžeme převzít mimino nalezené na poli ve strouze. Promrzlé, plačící. Tak přijela želvinka, cca 3 týdny stará. Vrnivá, kontaktní holčička. Tohle není kotě divoké kočky, tohle je vyhozené kotě. Bude mít rýmu, z oči ji teče. Pláče, hledá maminku. 

Ani ne hodinu potom telefon. Mimino nalezené v igelitové tašce na autobusové zastávce. A tak přijel mourek, cca 2 týdny starý. Nechce moc baštit, jenom pláče. 

Lidi zachází s koťaty, jak s odpadem. Místo kastrace   je nechají narodit a pak je vyhodí. Problém pro ně vyřešen. Když mají štěstí a jsou prckové zachráněni, začíná problém nám. Málokdo se může o mimino postarat. Jak dopadnou, když řekneme ne, nemůžeme je vzít? Už prostě není kam. A tak říkám, přivezte je. Nějak to uděláme. No a uděláme. Na úkor své rodiny, svého volna, spánku, zdraví. Krmime, pipláme, nervujeme se. Pořád dokola. Jen aby přežili. Ti drobci, co jsou pro někoho odpad, si zaslouží žít. Tenhle kolotoč je vyčerpávající psychicky i fyzicky a dlouho se to vydržet nedá. 

A co dělají původci všeho toho zla? Žijou si spokojeně svůj život. Bez trestu, bez pocitu viny. A v klidu to udělají znova. Kastrace je proti přírodě, ale tohle je asi normální???? Vyhodit kotě na pole, do lesa, z auta, dát k popelnici. To je asi pro ně normální. 

????Pokud můžete podpořte nás finančně na našem transparentním účtu 2101838258/2010 nebo materiálně. Potřebujeme snad úplně vše. Od jídla, sušeného mléka pro kotaťa, steliva, klece až po hračky a potřeby pro kočičky. Děkujeme, že jste v tom s námi.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 17. října 2021 10:12

Miru díky, kočky si chvíli zvykaly na ,, vetřelce,, ale dnes už je vše jak má být,tyhle fotky jsou z loňska 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. října 2021 10:15

Vlm 

...tak to jsou krásní kočičí medvídkové!

(a mezi nimi samozřejmě Vaši drahouškové)